כותרות אחרונות
Search

ד"ר להבית אקרמן משיקה מכשיר ביתי חדשני למיצוק והצערת עור הפנים.

צילום: יח"צ

 

ד"ר להבית אקרמן משיקה מכשיר ביתי חדשני למיצוק והצערת עור הפנים.

ד"ר להבית אקרמן מציעה ברשת הקליניקות שלה מכשיר ביתי למיצוק והצערת עור הפנים בעל טכנולוגיית  ה- 3DEEP  של חברת NEWA שפותח על ידי חברת EndyMed  הישראלית.   זהו המכשיר הביתי היחיד בעולם עם גלי רדיו באישור ה FDA- מבחינת יעילות ובטיחות.

     

מדובר בטכנולוגיה חדשנית ולמיצוק עור הפנים והצערת העור.  בעבר הייתה זמינה רק אצל מטפלים מקצועיים ומכוני טיפול שבהם יש תמיכה לציוד גדול ויקר, אך כיום, לאחר פיתוחים נוספים, היא כבר נגישה גם לשימוש ביתי, וניתן למעשה להשיג תוצאות מיטביות ובטוחות ממש ללא צורך לזוז מהספה. הטיפול במכשיר החדש  מיועד לפעמיים בשבוע  בלבד,  12 דקות  כל פעם (שזה מעט ביחס לאחרים).

 

טכנולוגית ה- 3DEEP פועלת באמצעות גלי רדיו (RF), אותם היא מספקת בצורה מבוקרת וממוקדת ובמינון מדויק לעומק העור ולא רק על שכבת העור העליונה כמו שקורה עם הרבה מהתכשירים שנותנים רק מענה מקומי וזמני. בכך, ללא כל כאב או סיכון, המכשיר למעשה "מעיר את עור הפנים" ומחדש את ייצור הקולגן הטבעי של העור.

 

על ידי מיקוד אנרגיית גלי הרדיו (RF) בשכבה העמוקה של העור – הדרמיס, טכנולוגיית ה- 3DEEP ממריצה את התחדשות הקולגן מבלי לחמם יתר על המידה את האפידרמיס, מה שמאפשר טיפול ללא תופעות לוואי או תאונות פוטנציאליות וצורך בקירור האיזור המטופל.

 

צילום: יח"צ

 

 תרומת המכשיר החדש  להצערת ומיצוק עור הפנים הוכחה במסגרת מחקרים רבים והיא מומלצת לטיפול הן בעור שכבר סובל מקמטוטים וקמטים  והן כטיפול מניעתי שכן כמות הקולגן והאלסטין בעור מתחילות לרדת כבר בגיל 30.

 

לטכנולוגיית ה DEEP 3 הפועלת באמצעות החדרת גלי רדיו לעור פנים יתרונות רבים בהשוואה לשיטות אנטי אייג'ינג אחרות: היא מאפשרת השגת תוצאות אפקטיביות יותר, החימום המבוצע ע"י גלי הרדיו מעודד את האפקט של יצור סיבי הקולגן באופן טבעי, בטוח ולא פולשני, משך הטיפול הנדרש להשגתן קצר יותר (ניתן למעשה לראות תוצאות כבר אחרי חודש אחד של טיפול) והתוצאות נשמרות לאורך זמן.

 

בטכנולוגיה הישראלית משתמשים בכל העולם והיא אושרה לשימוש ע"י גורמי התקינה המחמירים ביותר, לרבות ה-FDA האמריקאי, ה-CE האירופי ומשרד הבריאות הישראלי.

 

לדברי ד"ר להבית אקרמן: "המכשיר החדש מעניק ללקוחות טיפול משלים בבית, לטיפולי אנטיאייגינג במרפאות לפנים ולצוואר וטיפול מונע לצעירות".

 

מחיר מכשיר ביתי –  2000 שח.

מבצע השקה: מי שרוכש  סדרת טיפולי מכשור בקליניקה  של ד"ר להבית אקרמן, יקבל את המכשיר במתנה!

ניתן להשיג ברשת הקליניקות של ד"ר להבית אקרמן ברחבי הארץ