כותרות אחרונות
Search

מותג הספורט המוביל "alo yoga" יימכר באתר של "סופר-פארם".

צילום: alo yoga

 

 

מותג הספורט המוביל "alo yoga" יימכר באתר של "סופר-פארם".

מותג הספורט האמריקאי "alo yoga" הנמכר בכל רחבי העולם, יימכר באתר האונליין של סופר-פארם עם למעלה מ-100 פריטים.

 

סופר-פארם הודיעה על כניסת מותג הספורט alo yoga לאתר האונליין של הרשת. האתר יציג את המגוון הרחב ביותר שקיים היום בישראל עם למעלה מ-100 פריטים במידות XS-XL ויכלול טייצים, טופים, חולצות ואקססוריז שונים. טווח המחירים ינוע בין 199-489 ש"ח.

 

צילום: alo yoga

 

בשנים האחרונות הפכה אופנת הספורט לחלק מההלבשה היומיומית וגם מספר העוסקים בספורט ורוכשים בגדי ספורט נמצא בעלייה ובכללותו, תחום הספורט מגלגל בישראל בין 3 ל־4 מיליארד שקל בשנה. אלו יוגה החלה את דרכה בשנת 2007 בלוס אנג'לס על ידי צמד החברים דני האריס ומרקו דה-ג'ורג' והוא מגדיר את עצמו כמותג אופנת רחוב, ולא רק כבגדי אימון. במהלך תקופת הקורונה, צמחו מכירות המותג ב-123% לעומת השנה הקודמת, בעיקר בזכות הגדלת מכירות האונליין ישירות לצרכנים פי ארבעה.

 

צילום: alo yoga

 

המותג שראשי התיבות שלו הם air, land, ocean – מציע אופנת רחוב המזוהה עם הטבע. החברה מקדמת את תנועת המיינדפולנס, קיימות וסביבה, בריאות הגוף ופועלת ליצירת קהילת וולנס באמצעות עמוד היוטיוב שלו Moves Alo, המציע ללמעלה מרבע מיליון עוקבים, סוגי אימונים רבים, סשנים של יוגה וגם כלים למדיטציה. נוסף על כך, המותג מחזיק בדירוג פלטינום של ארגון WRAP, אחד מארגוני השמירה העולמיים בתחום ההגנה על זכויות עובדים וסחר הוגן, שעות עבודה תקינות וסביבת עבודה הולמת.