כותרות אחרונות
Search

מגזין "טיים" בחר באריק יואן מייסד ומנכ״ל "זום" כאיש העסקים של שנת 2020!

 

 

 

מגזין "טיים" בחר באריק יואן מייסד ומנכ״ל "זום" כאיש העסקים של שנת 2020!

"Yahoo Finance" הכתיר את זום כ״חברת השנה״.

 

סוף שבוע עטור תארים ואותות כבוד עבר על אריק יואן. התואר היוקרתי והמשמעותי ביותר – ״איש העסקים של השנה״ – הוענק למייסד ומנכ״ל זום על ידי מגזין ״טיים״, שם הוא כיכב יחד עם הנשיא הנבחר ביידן וסגניתו קמלה האריס, שזכו שניהם בתואר ״איש השנה״. התואר הטרי של יואן מצטרך לרשימה מכובדת של תארים מהימים האחרונים, ביניהם הופעה ברשימה של אפל כאפליקציה החינמית עם המספר הרב ביותר של  הורדות, כיכוב ברשימה של מילות החיפוש הפופולריות ביותר בעולם במנוע החיפוש של גוגל ב-2020,  ולהכתרתה של זום על ידי Yahoo Finance כ״חברת השנה ל-2020״.  

 

ציוץ הטוויטר של מגזין טיים (צילום טוויטר רשמי – טיים).

 

״למעלה מעשור עבד יואן על פלטפורמה פונקציונלית לעסקים לניהול פגישות וידאו, כזו שתהיה פשוטה בשימוש וזורמת״, מציינים בטיים. ״כיום משתמשים בה באינספור מקומות בלתי צפויים, דוגמת חדרי לידה ועד 125 אלף בתי ספר יסודיים… היא חינמית (עד 40 דקות), קלה לתפעול ולא צריך חשבון מנוי כדי להשתמש בה״.

 

yahoo-zoom boom

 

יואן הודה בשיחה עם צוות טיים כי לא הבין כמה הפתרון שלו משמש תפקיד כה חשוב בעולם הווירטואלי החדש, עד שלא ראה תמונה של בוריס ג׳ונסון, ראש ממשלת בריטניה מקיים פגישה עם הקבינט שלו בזום. ״למרות התחרות מצד ענקי התעשייה, דוגמת גוגל, אפל ומייקרוסופט, זום השיגה את כולם וקפצה מהר מאוד ממספר של 10 מיליון משתתפי פגישות ביום בסוף דצמבר 2019, ל-300 מיליון משתתפים באפריל 2020. זום הפכה לתואר ולשם פועל ולשם נרדף לעידן הריחוק החברתי״.

 

אריק יואן – צילום: בעדיפות "ZOOM

 

עוד ברשימת תארי סוף השנה: מגזין AdAge פרסם בסופ״ש מחקר של חברת Morning Consult שמיקם את זום כמותג עם הצמיחה המהירה ביותר לשנת 2020. המחקר אף מדגיש את העובדה כי הפופולריות של זום חוצה דורות וכי החברה ממוקמת במיקום הגבוה ביותר גם בקרב בני דור Z, בקרב המילניאלס, דור X וה׳בומרס׳.