כותרות אחרונות
Search

מבצעים מטורפים על מוצרי תינוקות ב"קוויק"! – החל מיום שלישי 14.6 ועד ליום שלישי 21.6

 

 

 

 מבצעים מטורפים על מוצרי תינוקות ב"קוויק"!

 עשרות אחוזי הנחה על חיתולים, מוצרי טואלטיקה לתינוקות, מזון תינוקות ועוד…

 

"קוויק" שירות סופר אונליין, יוצא במבצע מטורף לשבוע בלבד, החל מיום שלישי 14.6 ועד ליום שלישי 21.6, עשרות אחוזי הנחה על מוצרים לתינוקות של המותגים המובילים, ובהם חיתולים, מזון תינוקות מוצרי טואלטיקה ועוד, שניתן לקבל במשלוח מהיום להיום בעלות המשלוח הנמוכה ביותר בשוק (מבין המתחרים) או באיסוף עצמי בחינם בקניה מעל 150 ש"ח ומבלי לצאת מהרכב.

 

צילום:

 

בין המוצרים המשתתפים במבצע ניתן יהיה לרכוש:

חיתולי האגיס 4 יחידות ב-120 שקלים,

חיתולי בייביסיטר 5 יחידות ב-125 שקלים,

חיתולי פמפרס 5 יחידות ב-120 שקלים,

מגבוני האגיס 2 יחידות ב-26.9 שקלים,

נוטרילון 3 יחידות ב-145 שקלים,

מטרנה אקסטרה קר 5 יחידות ב-220 שקלים,

סמיליאק אדוונס 4 יחידות ב-199.9 שקלים,

גרבר 5 יחידות ב-20 שקלים,

סבון קמיל בלו 2 יחידות ב-40 שקלים,

מטרנה גולד 3 יחידות ב-165 שקלים

ועוד מגוון רחב של מוצרים בהנחות של עשרות אחוזים.

 

צילום:

 

גל בר לב, מנהלת השיווק של קוויק: "אנו שמחים להעניק ללקוחותינו שוב את ההזדמנות ליהנות מהטבות משמעותיות על מגוון מוצרים לתינוקות שיכולות לחסוך למשק הבית עד מאות שקלים, מתבקש נוכח יוקר המחייה המורגש בישראל".

 

את המוצרים שבמבצע, כמו גם יתר המוצרים שבאתר, ניתן לקבל במשלוח מהיר מהיום להיום (בימים א'-ה' בהזמנה עד השעה 16:00, בימי ו' בהזמנה עד השעה 10:00  ובהתאם לזמינות חלונות האספקה באתר). המשלוח הוא בעלות הנמוכה ביותר בשוק (מבין המתחרים), או במשלוח חינם בהזמנה מעל 499 ₪. ללקוחות חדשים יש חודש משלוחים חינם בקניה מעל 250 ש"ח. כמו כן, קוויק מציעה שירות הזמנה באיסוף עצמי בתוך שעה ממגוון נקודות איסוף ברחבי הארץ, מבלי לצאת מהרכב, כאשר עובדי קוויק הם אלו המעמיסים את הקניות לרכב.

 

השירות החדשני שקוויק מציעה, מאפשר חוויית קנייה מהירה ונוחה, ובעלת סטנדרט גבוה של שירות ללקוח, שהינו ערך מוביל הנמצא תמיד לנגד עיני עובדי החברה – החל מהמלקט, שבוחר את המוצרים הטריים והאיכותיים ביותר עבור הלקוח, ועד לנציגי השירות הנותנים מענה בצ'ט אונליין באתר ובמגוון הפלטפורמות הדיגיטליות. 

 

צילום: יח"צ

 

קוויק סופר אונליין היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א (סימול: קוויק). בין בעלי מניותיה נמנים החברה המרכזית למשקאות, קבוצת סופר פארם וקבוצת יוניון. קוויק הוקמה בשנת 2017 והיא השחקנית השלישית בגודלה בתחום קמעונאות המזון באונליין בישראל. פלטפורמת המסחר המקוון הייחודית של קוויק, המבוססת על טכנולוגיה שפיתחה החברה, מאפשרת לה לפעול במודל ייחודי של מכירה ישירה לצרכן, ללא נכסים פיזיים או מלאי, אלא באמצעות התקשרות עם עשרות קמעונאים איכותיים הפזורים ברחבי הארץ. הצעת הערך הייחודית של קוויק לצרכן – שירות מהיר וזמין של אלפי מוצרים איכותיים – הניעה את צמיחת החברה בשנים האחרונות, תוך גידול של מאות אחוזים בהכנסותיה. קוויק מנהלת שרשרת אספקה מלאה, הכוללת הזמנת מוצרים, ליקוט ואריזה, גבייה ושילוח עד לבית הלקוח.

 

https://quik.co.il/