כותרות אחרונות
Search

Ritter Sport (ריטר ספורט) יצרנית השוקולד הגדולה בעולם, במהלך עולמי ראשון מסוגו !

"Ritter Sport" (ריטר ספורט) במהלך עולמי ראשון מסוגו !

משיקה סדרת קקאו בה שלושה סוגי שוקולד עשויים 100% קקאו בר קיימא ומינימום רכיבים נוספים.

 

  • "Ritter Sport" יצרנית השוקולד הגדולה הראשונה בעולם הצליחה להגשים את חזונה לייצור שוקולד מ-100% קקאו בר קיימא ובכך שמרה על המשאבים החברתיים והסביבתיים לדורות הבאים.

  • סדרת הקקאו החדשנית בה 3 סוגי שוקולד בהם שלושה / ארבעה מרכיבים בלבד, עם אחוז מוצקי קקאו שונה ומקור שונה של קקאו בכל אחד מהם (פרו, ניקארגואה וגאנה)

  • השוקולדים בסדרת הקקאו של "Ritter Sport" מושקים כעת בארץ ובעולם.

 

ליימן שליסל, יבואנית ומשווקת מותג השוקולד  Ritter Sport, מתחברת למגמת השוקולד המריר ולהעדפות הבריאות בקרב הצרכנים ומשיקה את סדרת הקקאו המונה 3 סוגי שוקולד (שניים מהם מריר) עשויים 100% קקאו בר קיימא עם מינימום רכיבים נוספים.

 

סדרת הקקאו החדשה של Ritter Sport מתמקדת בכמה שפחות רכיבים, ללא חומרי טעם וריח, ללא שומן חמאה וללא לציטין.

 

סוגי השוקולד המריר שבסדרה:

  • שוקולד חלב מריר 55% מוצקי קקאו: עשוי מפולים מפרי קקאו שלם שמקורו ב-100% קקאו בר קיימא מגאנה. זהו שוקולד החלב היחיד עם אחוז גבוה של קקאו והוא מכיל 4 מרכיבים בלבד (עיסת קקאו, סוכר, חמאת קקאו, אבקת חלב).

 

צילום ריטר ספורט

 

  • שוקולד מריר עדין 61% מוצקי קקאו: מיוצר מקקאו משותפויות בניקרגואה. מקורו ב-100% קקאו בר קיימא מניקרגואה. מכיל שלושה מרכיבים בלבד (עיסת קקאו, סוכר, חמאת קקאו) ובנוסף הוא שוקולד טבעוני.

 

צילום ריטר ספורט

 

  • שוקולד מריר מעולה 74% מוצקי קקאו: עשוי קקאו עדין פרואני. מקורו ב- 100% קקאו בר קיימא מפרו. מכיל שלשה מרכיבים בלבד ( עיסת קקאו, סוכר, חמאת קקאו) והינו שוקולד טבעוני.

 

  • צילום ריטר ספורט

 

"Ritter Sport", כמו יצרניות שוקולד אחרות בעולם, מתמודדת עם משבר הקקאו העולמי. החברה פועלת על פי ערכים של קיימות ואבטחת מקורות חומרי הגלם המשלימים זה את זה והינה יצרנית השוקולד הגדולה היחידה בעולם אשר הצליחה להגשים את חזונה לייצור שוקולד מ-100% קקאו בר קיימא. מאז שנת 2018, החברה מייצרת את כל השוקולדים שלה מ- 100% קקאו בר קיימא ובתוך כך גם את השוקולדים בסדרת הקקאו החדשנית.

 

לדברי רודני האנטר, מנהל הפעילות של Ritter sport במזרח התיכון, דרום וצפון אמריקה וקנדה: "אנו מבינים כי רק אם נצליח להטיב את מצבם הכלכלי של החקלאים ולהפוך את גידול הקקאו לאטרקטיבי מבחינה כלכלית גם לדורות הבאים, נוכל לקבל קקאו באיכות ובכמות הנדרשות גם בעתיד. מסיבה זו אנו משתפים פעולה ותומכים בחקלאים במדינות מהן אנו רוכשים את הקקאו שלנו, על ידי יישום תכניות מקומיות קונקרטיות התורמות להגדיל את איכות הפולים והתשואה. תכנית הקקאו שלנו מראה כי מסלול זה מוביל בסופו של דבר להצלחה. אנו פעילים בניקרגואה כמעט 30 שנה וכיום יש למדינה מעמד של יצרנית קקאו משובח. השותפים החקלאיים שלנו נהנים גם הם משיתוף הפעולה הזה".

 

את סדרת הקקאו החדשה של  "Ritter Sport", ניתן להשיג בכל רשתות השיווק והחנויות הפרטיות. המחיר לצרכן ליחידה במשקל 100 גרם הינו: 10.90 ₪.

 

3 המוצרים בסדרה הינם בהשגחת הרבנות ברלין, גרמניה ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

 

שוקולד  "Ritter Sport" מיובא לישראל ומשווק בה על ידי חברת "ליימן שליסל".

 

"ליימן שליסל" הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת למובילה ביבוא שיווק והפצה של ממתקים ומזון.

 

"ליימן שליסל" מציעה גם מגוון רחב של חבילות שי לאירועים ולחגים. בחברה מועסקים  כ-500 עובדים בעזרתם פוקדים ישירות את רוב נקודות המכירה בארץ. באתר החברה – www.l-s.co.il , ניתן לקבל מידע אודות המותגים אותם מייבאת ומשווקת "ליימן שליסל" בישראל.