כותרות אחרונות
Search

"PADANI" ("פדני") מציגים מבצעי SHOPPING IL עם עיצובים ישראלים כחול לבן.

צילום: צילום: אורי לבני

פרזנטורית פדני  – שי כהן-ארבל @shay_arbel

 

"PADANI" ("פדני") מציגים מבצעי SHOPPING IL עם עיצובים ישראלים כחול לבן.

לרגל חודש נובמבר כחול לבן וימי המכירות של שופינג אי.אל, פדני PADANI יוצאת בהנחות מיוחדות בדגש על קולקציית פרח מגן-דוד בעיצובו המקורי של הנרי פדני (ז"ל) מייסד המותג. עוד בהנחות המיוחדות, קולקציית תכשיטי הויולטו, אותה הפך בני פדני, מבעלי פדני – טייס קרב בחיל האוויר הישראלי בעברו, לסמל ישראלי המציין תנופה, תקומה, פריחה ושגשוג.

עד 30% על מבחר תכשיטים באתר פדני ובחנויות. המבצע בתוקף החל מה 8.11.2023 ועד ה 1.12.2023.

 

פדני – פרח מגן דוד בעיצובו של הנרי פדני ז"ל מייסד פדני תכנון העיצוב.

 

רשת חנויות פדני: פדני קמפינסקי תל אביב , פדני נמל תל אביב, פדני כיכר המדינה תל אביב, פדני קניון רמת אביב, פדני גרנד קניון חיפה, פדני שדרות ממילא ירושלים, פדני קניון רננים רעננה, פדני מלון רויאל גרדן אילת. אתר: www.padani.com

 

https://www.padani.com/he/padani-legacy

 

"פדני"  מגן דוד מוזהב –  צילום: אורי לבני

 

על רשת פדני PADANI:

שורשיה של חברת פדני ניטעו בשנת 1897, על ידי משפחת יהלומנים רבת מוניטין מבלגיה. הבת, מאלווין, נישאה לתכשיטן צעיר, הנרי (אורי) פדני, ויחד הם קנו לעצמם שם בענף התכשיטים, בזכות האיכות המשובחת של עיצוביהם. 

 

בסוף מלחמת העולם השנייה עקרה משפחת פדני לישראל. למרות התנאים הכלכליים הקשים ששררו במדינה החדשה, וכנגד כל הסיכויים, הצליח אורי פדני להגשים את חזונו והקים את הסטודיו לעיצוב תכשיטים בתל-אביב בשנת 1950.

 

הקמת עסק חלוצי על פי הסטנדרטים האירופיים הגבוהים ביותר הצריכה מידה גדושה של אומץ ונכונות ללקיחת סיכונים. המיומנות והמומחיות מן הדרגה הגבוהה ביותר, סייעו לאורי פדני להפוך לתכשיטן של אניני הטעם, הן מקרב התושבים המקומיים והן מקרב התיירים.

 

"פדני" שרשראות פרח מגן דוד – צילום: אורי לבני

 

בניהולו של בני פדני, שהצטרף לחברה ב-1971, המשיכה החברה לשגשג וזכתה להכרה מצד המובילים העולמיים בתחום התכשיטנות והשענות.

 

מאז שנת 1972, פדני הוכתרה כנציגה הבלעדית בישראל של יצרני שעונים ידועי שם ותכשיטי יוקרה, כמו למשל: Patek Philippe, Cartier, Piaget, Breitling, Jaeger-Lecoultre, Panerai, Chanel, A.Lange & sohne, Bvlgari ואחרים.

 

פדני נאמנה לסיסמתה: "תכשיטים למביני דבר" ומתגאה בעיצובים היצירתיים והיחידים במינם, היוצאים תחת ידיה. כמו כן, המגוון הרחב של העיצובים וטכניקות הייצור המתקדמות, מאפשרים לכל הלקוח את הפריט הקרוב לליבו ולתקציב העומד לרשותו.

 

כיום, הרשת המשפחתית מונה תחת בעלותה 9 גלריות ברחבי ישראל.