כותרות אחרונות
Search

NARS – מותג האיפור הנחשק והמוביל בעולם מציג את: CLIMAX EXTREME MASCARA.

צילום: יח"צ "nars"

 

NARS מותג האיפור הנחשק והמוביל בעולם מציג את: CLIMAX EXTREME MASCARA.

נפח מקסימלי במינימום מאמץ!

 

Climax Extreme Mascara המסקרה המובילה ליצירת נפח דרמטי, בעלת פיגמנט שחור במיוחד ליצירת מראה ריסים מלא ובולט לעין בשכבה אחת בלבד. המסקרה עשויה מתרכובת פיגמנטים עוצמתיים חדשה ומברשת בעלת סיבים גדולים במיוחד, היוצרים נפח מרשים ונראה לעין מהשורש ועד לקצה.

 

הילה קורן מנהלת ההדרכה הראשית של NARS ישראל עם כל הטיפים למריחת מסקרה:

  • מעגל ריסים- אמנם זה נראה מכשיר מימי הביניים, אבל לא סתם כל המאפרים המקצועיים משתמשים בו לפני הנחת מסקרה. אין דרך טובה יותר לעגל את הריסים ולפתוח את העיניים. כל מסקרה תראה הרבה יותר טוב לאחר הפעולה הזו. אם יש לך ריסים ישרים מטבעם, השלב הזה הוא חובה!

 

  • השיטה הטובה ביותר למריחת מסקרה היא על ידי הטיית הראש אחורה, הבעת פני מופתעת ובכך אנחנו חושפות את שורשי הריס ויותר קל להגיע לבסיס הריסים.

 

  • תמיד תתחילי את מריחת המסקרה בשורשי הריסים ולא בחלקו החיצוני של הריסים אחרת המשקל של המסקרה יגרום לריסים ליפול מכובד הפורמולה במקום להרים אותם ולעגל אותם.

 

  • הקפידו להניח את רוב החומר בשורשי הריס זה ייצור סוג של איליינר סמוי שמגדיר את קו הריסים באפס מאמץ.

 

  • לאחר שכל קו הריסים מצופה במסקרה, זה הזמן להתחיל להבריש את החומר לאורך הריסים. תנועת ההברשה צריכה להיות כלפי מעלה ולא בזיג-זג(ימינה שמאלה), אחרת זה ידביק את הריסים אחד לשני ויוצרו גושים.

 

  • אם את מעוניינת במראה דרמטי, מרחי שכבה נוספת של המסקרה. שימי לב לבצע את הפעולה מהר כדי שהשכבה הראשונה לא תתייבש לחלוטין ובכך לא יוצרו גושים.

 

צילום: יח"צ "nars"

 

מחיר: 115 ₪

ניתן להשיג בחנויות המותג בקניון רמת אביב ובגרנד קניון חיפה

ובאתר האונליין: www.narscosmetics.co.il