כותרות אחרונות
Search

"GALA HOME" מבית "שופרסל" משיקה: חגיגת פסח מעוצבת לבית.

צילום: סטודיו שופרסל

 

"GALA HOME" מבית "שופרסל" משיקה: חגיגת פסח מעוצבת לבית.

כלי אירוח והגשה, מוצרי טקסטיל ונוי, אביזרים משלימים ומגוון מתנות מעוצבות לכל המשפחה במחירים נגישים.

הקולקציה מעוצבת מחומרים טבעיים ושיטת צביעה ייחודית בהשראת עולמות האופנה והלייף סטייל.

 

מותג GALA HOME של רשת שופרסל משיק לקראת חג הפסח: קולקציה חדשה עם אלמנטים טבעיים ונקיים, שתתאים לכל פינה בבית, מהמטבח, דרך הסלון ועד לחדרי השינה.

 

צילום: סטודיו שופרסל

 

המותג מציע לקראת החג מגוון סגנונות עיצוב לבית ולשולחן החג. קולקציית החג כוללת עיצובים מגוונים ומרהיבים העשויים הכוללים בדי יוטה, מקרמה, מוסלין, כותנה אורגנית, פמפסים ועוד…

 

צילום: סטודיו שופרסל

 

המוטו של מותג GALA HOME הוא "Quality and Design" ואכן, תוכלו למצוא בו הקפדה גבוהה במיוחד על רמת האיכות, לצד מוצרים בעלי קריצה עיצובית עכשווית והכל בסכומים שמאפשרים לקהל הרחב ליהנות ולהתחדש. המותג דוגל במראה שמתאים לכל הבית, אחיד ומעוצב, מהמטבח, דרך הסלון ועד לחדרי השינה – כל עולמות התוכן מתחברים וכך לדוגמה, הצבעוניות של מוצרי החשמל משתלבת באופן מושלם עם הטקסטיל וכן הלאה.

 

צילום: סטודיו שופרסל

 

 

לקראת חג הפסח, התמקדו ב- GALA HOME לא רק בניסיון לעזור לצרכנים להרגיש שינוי חיובי בבית, אלא גם בצורך להחזיר את הטבע לחיינו, אחרי חודשים ארוכים בהם נאלצנו להימנע מטיולים.

 

 

צילום: סטודיו שופרסל

 

ניתן יהיה להשיג בקולקציית החג את העיצובים הקלאסיים של GALA HOME קולקציה מיוחדת של טקסטיל, כריות נוי, פופים לישיבה ועוד, כאשר טכניקה נוספת עם קריצה אל העבר היא האמייל, אותה אפשר למצוא במסעדות יווניות וים-תיכוניות בדרך כלל. פסח תמיד מסמל את הכניסה לאביב וכל המוצרים בהשראה של שמש, חופש וקיץ.

 

מחירים לדוגמא:

בלנדר שולחני- 99 ₪

מיקסר 15 ליטר -249 ₪

קומקום חשמלי-99 ₪

טוסטר אובן 15 ליטר -99 ₪

 

פוף יוטה עם הדפס כוכב– 129 ₪

שרפרף יוטה– 149 ₪

אייל 12" דמוי מקרמה – 49 ₪

 

***ניתן להשיג בלעדית ברשת שופרסל ובשופרסל אונליין***