כותרות אחרונות
Search

Epson חושפת את מקרן ה-4K הקטן והקל בעולם, מכריזה על שיתוף פעולה עם מיקרוסופט ומציגה את מערכת ההוראה האינטראקטיבית שפיתחה לתחום החינוך.

מקרן אפסון קטן – צילום: "אפסון"

 

 Epson חשפה בתערוכת ISE 2024 בברצלונה את מקרן ה- 4K הקטן והקל בעולם, הכריזה על שיתוף פעולה עם מיקרוסופט והציגה את מערכת ההוראה האינטראקטיבית שפיתחה לתחום החינוך

 יצרנית המקרנים המובילה בעולם מנצלת את תערוכת המולטימדיה שנפתחה אתמול להצגת יכולות חדשניות עבור טכנולוגיית התצוגה והתקשורת החזותית שלה.

 

מקרן אפסון קטן – צילום: "אפסון"

 

תערוכת המולטימדיה ISE 2024 שנפתחה השבוע בברצלונה ותמשך עד סוף השבוע מהווה במה להשקת מוצרים וטכנולוגיות של ענקיות הטכנלוגיה בעולם, בהן ענקית המקרנים, חברת אפסון היפנית. בין התצוגות וההשקות: מקרן  4K בעוצמת 20,000 לומן, הקטן והקל ביותר בעולם. גודלו ומשקלו הקטן פירושם הפחתה בפסולת מאריזות ועלויות נמוכות יותר עבור הובלה, אחסון והתקנה. הקרנה על פני מגוון פעילויות עסקיות, החל ממצגות, אולמות תצוגה דיגיטליים והצעות מכירות ועד הדרכת מוצרים, כנסי עובדים והתכנסויות אחרות של חברות גדולות.

 

Epson, יצרנית המקרנים המובילה בעולם (עם נתח של למעלה משליש משוק המקרנים העולמי) ומובילת השוק בתצוגות הקרנה מקצועיות ברחבי אירופה, הציגה במסגרת תערוכת ISE 2024, שנערכת בברצלונה בין ה-30 בינואר עד ה-2 בפברואר 2024, דוגמאות חדשות ועכשוויות בתחומי ההקרנה וטכנולוגיית התקשורת החזותית שלה. החברה שמה דגש בתערוכה על כיצד ניתן להשתמש בטכנולוגיה במגוון יישומים בתחומי אמנות ובידור, חינוך, חיי חברה, קמעונאות, פנאי ותרבות.

 

"מקרן 4K עם לומן גבוה –  הקטן והקל ביותר"

 

מקרן אפסון קטן – צילום: "אפסון"

 

במסגרת התערוכה  תציג Epson לראשונה את ה-EB-PQ2220B, מקרן 4K בעוצמת 20,000 לומן, הקטן והקל ביותר בעולם. המקרן עמוס בטכנולוגיות החדישות של Epson וגודלו ומשקלו הקטן פירושם הפחתה בפסולת מאריזות ועלויות נמוכות יותר עבור הובלה, אחסון והתקנה. בהתבסס על הצלחת סדרת ה-EB-PU2200 שלה, המקרן האולטרה קל החדש מציע התקנה והגדרה קלה, תחזוקה פשוטה ואיכות תמונה מרשימה.

 

 

לדברי קובי כהן, מנהל תחום ההקרנה ב-Epson ישראל: "החברה שילבה במקרן החדש את טכנולוגיית ה-4K העדכנית של Epson עם  טכנולוגיות ה-4K Crystal Motion הקנייניות שלה, בקרה תרמית של הפאנל ומערך מיקרו עדשות כפולות שולבו כדי להשיג בהירות אופטימלית. המקרן מציע עיבוד גרפי 4K מובנה, כאשר ערכת השבבים העדכנית מספקת שיפורים משמעותיים בתדר ההפעלה, רוחב פס הזיכרון והעברת נתונים לחוויית 4K חלקה."

 

מקרן אפסון קטן – צילום: "אפסון"

 

כמובילה עולמית בטכנולוגיית הקרנה, Epson מדגימה בתערוכה כיצד המקרנים שלה יכולים להפוך חללים ארגוניים לסביבות סוחפות מרהיבות שיכולות לשדרג מותגים ארגוניים בצורה משמעותית. בשיתוף עם Purple Digital Storytelling, החברה מדגימה את כוחה של הקרנה על פני מגוון פעילויות עסקיות, החל ממצגות, אולמות תצוגה דיגיטליים והצעות מכירות ועד הדרכת מוצרים, כנסי עובדים והתכנסויות אחרות של חברות גדולות.

 

Epson תארח גם הדגמה של Microsoft Teams Front Row, המציגה תצוגות חדשניות עבור פגישות וידאו היברידיות שגורמות למשתתפים מרוחקים להרגיש שהם נמצאים בחדר באמצעות המקרנים של Epson היוצרים את חוויית חדר הישיבות האולטימטיבית. החברה מדגימה כיצד ניתן להרחיב את הפתרון המתוחכם הזה כך שיעבוד עבור עסקים בכל הגדלים, לטובת מימוש את הפוטנציאל האמיתי של העבודה ההיברידית.

 

מקרן אפסון קטן – צילום: "אפסון"

 

מקרני Epson לחינוך:

טכנולוגיית ההקרנה של Epson מניעה טרנספורמציה דיגיטלית מרגשת בחינוך. בתערוכה מוצגת לראשונה מערכת ההוראה האינטראקטיבית של Epson, פתרון כולל העומד בפני עצמו, עם שלושה ממקרני EB-770Fi האינטראקטיביים החדשניים של החברה שמקרינים מטווח קצר במיוחד. הפתרון מציע אינסוף אפשרויות להוראה סוחפת ואינטראקטיבית באופן שלעולם לא ניתן להשיג עם לוחות סטנדרטיים.

 

״כמובילה עולמית, Epson מצטיינת בייצור מקרנים סופר-קומפקטיים, קלים במיוחד ויעילים מאוד בבהירות גבוהה״, אומר כהן ומדגיש כי התערוכה מאפשרת להציץ למלוא הפוטנציאל של טכנולוגיית ההקרנה המיועדת לתחומים רבים, החל מתצוגות מקצועיות, חללי פגישות ארגוניים וחינוך ועד קמעונאות, פנאי, תרבות, אומנות ובידור.

 

לדברי כהן: "המבקרים בדוכן של Epson ב-ISE יכולים להתרשם מיכולת ההקרנה הסוחפת החדשה של החברה במיצג מטריה ענקית הנפרשת במפל של צבע עז ברוח פסטיבלים ברחבי העולם. הקרנת המטריה שואבת השראה מפסטיבלים בינלאומיים רבים כמו הקרנבל של ברצלונה; פסטיבל ראש השנה הסיני והפנסים; הקרנות יום העצמאות בעיר הלבנה בתל אביב, פסטיבלי Tango No Sekku היפני, Kodomo-no-hi (יום הילדים) ופריחת הדובדבן; פסטיבל האמנות הפורטוגזי AgitÁgueda (פסטיבל גג); פסטיבל הזיקוקים בבוסאן ופסטיבל הפנסים התאילנדי הידוע בשם Yi Peng & Loy Krathon שבכולם נעשה שימשו במקרנים של החברה."

 

סרטון:

https://youtu.be/gneQOBYKSB0?feature=shared