כותרות אחרונות
Search

"Dyson pop-up store" – מתחם ביוטי של "דייסון" יתארח בקניון הזהב בראשון לציון במהלך חודש דצמבר

צילום: יח"צ "דייסון"

 

"Dyson pop-up store"

תלתלים עדינים? שיער חלק עם נפח? עיצובי השיער הכי טרנדיים לחגיגות הסילבסטר!

מתחם ביוטי של "דייסון" יתארח בקניון הזהב בראשון לציון במהלך חודש דצמבר  עם צוות מקצועי של יועצים ומעצבי שיער שיעניקו הדרכות והתנסות במוצרי טיפוח השיער של "Dyson".

"Dyson pop-up store" יפעל בקניון הזהב בראשון לציון בחודש דצמבר מידי יום בשעות פעילות הקניון בקומת הכניסה שער רומא, צמוד לאפריל.

 

"ב.נ.ז.כ סחר", היבואנית הרשמית של המותג "Dyson"  בישראל תקיים במהלך חודש דצמבר בקניון הזהב בראשון לציון מתחם ביוטי וסטיילינג למוצרי טיפוח השיער מתוצרתה.

 

מדובר במתחם POP UP  יוקרתי, שמתקיים במקביל במיטב בירות העולם, ובו מתקיימות הדרכות והתנסות מעשית במגוון מוצרי טיפוח ועיצוב השיער של דייסון. על ההדרכות מופקדים מעצבי שיער מקצועיים ושגרירי המותג שעברו הדרכות בינלאומיות.

 

צילום: יח"צ "דייסון"

 

במתחם ניתן יהיה לקבל ייעוץ והדרכה ליצירת עיצובי השיער הכי עדכניים או עם בהשגת תלתלים עדינים בעלי נפח או מראה גלי לשיער ארוך, עם מוצרי עיצוב השיער של "דייסון" ובהם:

 

מייבש השיער  Dyson Supersonic‎ -0 – מתוכנן עבור סוגי שיער שונים, לייבוש חזק ומהיר, ללא שימוש בחום קיצוני. הוא מודד את טמפרטורת האוויר 40 פעמים בשנייה ומווסת את החום הנפלט ממנו, ובכך מגן עלייך מנזקי הייבוש ושומר על הברק הטבעי של השיער. שקט יותר מאחרים וקל משקל.

 

מעצב השיער  Dyson Airwrap – המכשיר שמעצב, מסלסל, מחליק ומייבש את השיער ללא חום קיצוני. באמצעות המנוע הדיגיטלי היעיל של דייסון יוצר את "אפקט הקואנדה", שמסייע לעצב את השיער בעזרת שימוש באוויר חם בלבד תחת בקרת חום חכמה המונעת פגיעה באיכות השיער. התוצאה, בין אם בחרת לתלתל, להעניק לשיער מראה גלי או להחליק, היא יצירת מראה טבעי עם גימור משי, שעוזר למנוע נזקי חום קיצוני.

 

מחליק השיער Dyson Corrale – המחליק הראשון והיחיד עם טכנולוגיית פלטות גמישות פורצת דרך, המספק עיצוב מתקדם יותר והגנה על השיער בהשוואה למחליקי שיער רגילים. מתאים לכל סוגי השיער, כולל גם את טכנולוגיית בקרת החום החכמה והמוערכת של דייסון, השומרת על טמפרטורות מדויקות. המכשיר מבטיח עיצוב מתקדם יותר במחצית מהנזק לשיער ושומר על גימור חלק ומבריק.

 

צילום: יח"צ "דייסון"

 

 

מורן באום, מנהלת שיווק דייסון בישראל מציינת: "מתחם ה POP UP מציע התנסות חוויות עם מוצרי עיצוב השיער, זאת בהתאם לטרנדים ולמגמות העדכניות ביותר בעיצוב השיער. עוד מציינת באום, כי דגש רב יושם לא רק על שימושיות ושדרוג מראה השיער, אלא גם בכל הקשור לשמירה על השיער, זאת הודות לטכנולוגיות המתקדמות בבסיס המכשירים".

 

Dyson pop-up store יפעל בקניון הזהב בחודש דצמבר מידי יום בשעות פעילות הקניון בקומת הכניסה שער רומא, צמוד לאפריל.