כותרות אחרונות
Search

"AOC" משיקה את ה- I1601P, מסך נייד היברדי בגודל 15.6"עם חיבורי USB-A + USB-C

 

 

 

"AOC" משיקה את ה- I1601P, מסך נייד היברדי בגודל 15.6"עם חיבורי USB-A + USBC

מומחית התצוגה AOC מרחיבה את תחום המסכים הניידים עם דגם ה- I1601P החדש. המסכים הניידים מביאים יכולות של מספר מסכים במסך אחד, במקום העבודה, בבית או בדרכים. מסך ה- I1601P מגיע בגודל של 39.5 ס"מ (15.6"), קומפקטי ודומה בגודלו לתצוגה של מחשב נייד. ה- I1601P כולל רזולוציית Full HD וטכנולוגיית פאנל IPS כדי לייצר צבעים עשירים, חדות וזוויות צפייה רחבות (170/170°). ניתן לחבר אותו באמצעות כניסת USB-A ו- USB-C, הודות לפתרון ה- single cable (כלול בקופסה).

מסך AOC I1601P נייד: יצירת סט-אפ של יותר ממסך אחד באמצעות USB היברידי.

 

צילום: יח"צ "AOC"

 

בין אם עובדים מהבית ובין אם במשרד, מסך נוסף מגביר את היעילות מעצם הכפלת שטח העבודה. יותר ויותר אנשים מבינים שעבודה על מסך יחיד, כגון תצוגה של מחשב נייד, מעכבת תהליכי עבודה ומייצרת מרחב עבודה מבולגן.

 

זה תקף כמובן  גם לעבודה בדרכים. משתמשים שרגילים לעבוד עם שני מסכים בשולחן העבודה שלהם במשרד, ירצו לשמור עם אותה יעילות גם כשהם נמצאים  בדרכים.

 

התצוגות הניידות של AOC מצילות את המצב במקרים האלה. קיימות אפשרויות תצוגה רבות, ה- I1601FWUX,  למשל, מציע מסך נייד בגודל 39.5 ס"מ עם קישוריות USB-C ואילו ה- I1659FWUX מציע פאנל דומה עם טכנולוגיית USB DisplayLink באמצעות יציאת  .USB-A

 

ה- I1601  החדש משלב את המיטב משני העולמות, הודות לפתרון הכבל ההיברידי. למחשבים ניידים והתקנים מצוידים ב- USB-C ניתן לחבר את ה-1601P  בקלות באמצעות כבל USB-C יחיד. החיבור יתחיל את התצוגה ויעביר את הווידאו דרך מצב ה- USB DisplayPort Alternate.

 

קישוריות USB-C היברידית ו– USB-A עם I1601P (כבל כלול)

 

צילום: יח"צ "AOC"

 

מעבר לגמישות

בזמן שטכנולוגיית ה USB-C-הופכת נפוצה יותר, נראה כי מחשבים ניידים ישנים יותר אינם כוללים חיבור כזה. במקרה זה, טכנולוגיית ה- DisplayLink מעבירה אות וידיאו דרך יציאת ה- USB-A הרגילה, ומציעה פרודוקטיביות מיידית למגוון מכשירים ישנים וחדשים יותר. ניתן להוריד את מנהלי ההתקן של DisplayLink  למגוון מערכות הפעלה, ביניהן  Windows, macOS, Android, ChromeOS Ubuntu.

 

טכנולוגיית ה- AOC I1601P USB-C DisplayLink

השימוש הדינאמי במחשבים מהדור הקודם ומהדור הנוכחי מאפשר מספר הזדמנויות בהן ניתן להשתמש ב .I1601-בעסקים ובבתים שבהם במכשירים מסוימים יש USB-C ובחלקם USB-A בלבד, ה- I1601P מבטיח את הרחבת התצוגה. היתרון במסך משני הוא עצום; תצוגה אחת יכולה להציג דוא"ל או לקוח בצ'אט ואילו השנייה מציגה מסמך Word או גיליון כזה או אחר. לחלופין, ניתן לצפות בסרטון בתצוגה אחת ולרשום הערות בשנייה.

 

צילום: יח"צ "AOC"

 

לקחת לכל מקום בבטחה

העיצוב של ה- I1601P מינימליסטי, עם גב אלומיניום אפור ומסגרת שחורה דקה מקדימה. ה- SmartCase  הכלול יכול להגן על התצוגה מפני שריטות וכמו כן לשמש גם כמעמד מתקפל. משקלו 800 גרם בלבד, הוא קל מספיק כדי לקחת אותו בתיק בנסיעות.

 

AOC I1601P USB-C SmartCase

ה-I1601P  של AOC מגיע עם פאנל IPS בגודל 39.5 ס"מ (15.6") ברזולוציה של 1920X1080 וכולל קצב רענון של  Hz60 וזמן תגובה של 5 ms GtG. עם רמת בהירות של 220 nits וציפוי נגד סנוור, ניתן להשתמש בו ברוב מצבי התאורה הקיימים. ניתן להפעיל את טכנולוגיית ה-LowBlue  כדי להפחית גלי אור כחול שעלול להזיק. ניתן להשתמש ב- I1601P במצב מאוזן או אנכי. ניתן לגשת למסך באמצעות הכפתורים הפיזיים, וגם באמצעות תוכנת i-Menu, ולהפעיל את פונקציית ה.Pivot Auto.

 

ה- AOC I1601P יהיה זמין בישראל החל מ-נובמבר 2021 במחיר מומלץ לצרכן שיעמוד על 1199₪.