כותרות אחרונות
Search

5 תוכנות שכל בעל עסק צריך להכיר

צילום: freepik

 

5 תוכנות שכל בעל עסק צריך להכיר

חלק בלתי נפרד מהתפקוד של העסק הוא שימוש בתוכנות. ככל שהטכנולוגיה הופכת להיות מתקדמת, אך גם השימוש בתוכנות השונות הופך להיות תדיר. תוכלו למצוא מבחר ענק של תוכנות שיכולות לקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה. שימוש אידיאלי בתוכנות יגרום לכך שתוכלו לגבור על המתחרים כמעט בכל תחרות. במאמר הבא אנו הולכים להציג לכם 5 תוכנות שכל בעל עסק צריך להכיר. מוכנים? בואו נצא לדרך!

 

חשבונית ירוקה

אחת מהמשימות הכי קשות של העסק היא לנהל את הניירת בצורה נכונה. להוציא קבלות או חשבוניות על כל עסקה, וכמובן לזכור לדווח על כל ההוצאות. חשבונית ירוקה מגיעה על מנת לשנות את חוקי המשחק בהקשר הזה. היא מאפשרת לכל בעל עסק להוציא קבלות וחשבוניות בקלות מעוררת השראה. כל זאת מבלי שתצטרכו להתעסק עם ניירת או מסמכים מיוחדים. הכל מתבצע דרך האינטרנט בלחיצת כפתור, כמה שזה קל ככה שזה מרשים. הגיע הזמן שלא תשברו את הראש בהוצאת מסמכים שונים.

 

אלמוג ERP

עוד מערכת שחובה עליכם להשתמש בה בתור בעלים של עסק היא אלמוג ERP. המערכת הינה מערכת CRM מתקדמת אשר מטרתה לספק לעסק את מה שהוא צריך. שתוכלו לבצע את כל הפעולות בתוכנה אחת, מבלי לשבור את הראש. בין אם תרצו לעקוב אחרי מלאים, לבחון דוחות ולעשות כל פעולה אחרת. כל מה שנדרש מכם לעשות זה רק להיכנס אל תוך התוכנה ולהשתמש בה בתבונה. פתאום תמצאו את עצמכם במצב שבו הניהול של העסק הופך להיות קל. ברגע שיהיה לכם קל לנהל את העסק, השמיים הם הגבול מבחינת אפשרויות ההצלחה.

 

ריווחית אונליין

עדיין לא מצאתם את התוכנה המושלמת לעסק שלכם? אנו כאן על מנת לספק לכם עוד אפשרויות שונות. תוכנה נוספת שאנו ממליצים לכם מאוד להכיר היא ריווחית אונליין. התוכנה מאפשרת לכם לבצע הנהלת חשבונות לעסק דרך האינטרנט, מבלי שתשברו את הראש. עזבו אתכם מכל מה שהכרתם עד כה, הגיע הזמן שתתקדמו לעולם חדש. מה שבטוח הוא שבעתיד ככה הולכת להיראות הנהלת החשבונות של כל העסק. גם העסק שלכם יכול כבר להתקדם אל העתיד ולהקדים את כל המתחרים. זה כבר לא יהיה מפחיד לבצע הנהלת חשבונות לעסק או לקוות כי הוא יגדל ויתפתח.

 

צילום: freepik

 

CANVA

משלמים אלפי שקלים בכל חודש למצבים גרפיים? הגיע הזמן שתוכלו לחסוך את הכסף הזה ולתעל אותו למקומות אחרים. את העבודה שאותה מעצב גרפי עושה אי אפשר להחליף. אך באמצעות תוכנת CANVA תוכלו לחסוך את ההוצאות בעבודה של מעצבים. תוכלו לבצע כל מיני עבודות עיצוב בקלות באופן עצמאי, מבלי שתצטרכו לפנות למעצב. רק בעיצובים מורכבים תפנו למעצבים על מנת שיספקו לכם את מבוקשכם. אחרי שתתנסו כמה פעמים בתוכנה תבינו עד כמה היא פשוטה ליישום. גם בעלי עסקים שאין להם ניסיון בעיצוב יכולים להשתמש בה ביעילות.

 

Grammarly

מעלים תוכן חדש לאתר האינטרנט או רוצים לשלוח מייל ללקוח? חשוב מאוד שבכל תוכן שנשלח או מועלה על ידכם לא יהיו טעויות כתיב. תוכנת Grammarly היא התוכנה המושלמת המאפשרת לבדוק את התוכן לפני שתשלחו אותו. זה לא משנה אם תחליטו לעלות אותו לאתר או לשלוח אותו במייל. הכי חשוב שתדעו כי לא קיימות טעויות כתיב, כאלה שיכולות להצטייר בצורה קצת פחות טובה. יש לכם את כל הכלים לגרום לכך שכל מה שאתם שולחים ללקוחות ולספקים יהיה כתוב בצורה תקינה.