כותרות אחרונות
Search

28 בעלי כספות ממתחם הכספות שנפרץ העבירו את תכולות הכספות שלהם למתחמי הכספות של "בריקסטון".

 

 

28 בעלי כספות ממתחם הכספות שנפרץ לפני כחודש בתל אביב, העבירו את תכולות הכספות שלהם למתחמי הכספות של "בריקסטון".

חברות הביטוח "הראל" ו"כלל" אישרו לבעלי פוליסת ביטוח הבית לכלול את הכספות במתחם "בריקסטון" בפוליסת הביטוח של בית הלקוח בתעריף פרמייה מוזל.

 

 זו פריצת דרך בתחום הביטוח האלמנטרי לתכולת הבית.

 

בשבועיים אחרונים 28 בעלי כספות ממתחם הכספות ברחוב אחד העם בתל אביב שנפרץ לפני כחודש העבירו את תכולת הכספות שלהם לכספות במתחמי בריקסטון.

 

לחברת בריקסטון 2 מתחמי כספות, מתחם כספות ת"א הכולל כ-2,800 כספות ומתחם כספות ירושלים הכולל 2,500 כספות.

 

מתחמי הכספות הוקמו והוקם בשת"פ עם חברת "BALTHORNE" מהחברות הגדולות באנגליה בתחום הקמת ותפעול מתחמי כספות, שבבעלותה למעלה מ- 20,000 תאי כספות.

 

בבריקסטון מקפידים על  נהלי אבטחה ודיסקרטיות מחמירים ביותר, במסגרתם כל עובדים עוברים סינון ובדיקה, כולל בדיקות פוליגרף תקופתיות וקבועות. לכל לקוח תא אישי מאובטח, אשר הוא ורק הוא, מחזיק את המפתח אליו, ורק באמצעות זיהוי ביומטרי והפנים שלו יקבל גישה אל התא.

 

כל תיבה ותיבה במתחמי "בריקסטון" מבוטחים על ידי חברת הביטוח LLOYSD'S"  "בשווי של $5,000 (חינם). עם זאת הלקוח יכול להגדיל את פוליסת הביטוח על פי שוויי התכולה ועד לחצי מיליון דולר$ בעלות של 0.5% משוויה.

 

חברות הביטוח הראל הפניקס וכלל אישרו לבעלי פוליסת ביטוח לתכולת הבית לכלול את הכספות במתחם בריקסטון בפוליסת ביטוח הבית בתעריף פרמיה מוזל.

 

עו"ד דביר אינדיג מנכ"ל "בריקסטון" – צילום: מורג ביטן

 

עו"ד דביר אינדיג מנכ"ל חב' בריקסטון: "נוהל זה היה מאושר עד עתה לחדרי כספות בנקאיים, אולם היות והבנקים סוגרים את חדרי הכספות ברחבי העולם וגם בישראל, חברת "הראל" היא הראשונה שהבינה את המשמעות והתאימה את עצמה לעידן החדש בו חברות כספות פרטיות יהיו היחידות בשוק.