כותרות אחרונות
Search

"פנגו" האפליקציה מובילה בתחום התחבורה החכמה בישראל , משיקה שפה תקשורתית חדשה בקמפיין בכיכובה של שני כהן כפרזנטורית.

שני כהן צילומי קמפיין "פנגו" צילום: עדי אורני

 

 

"פנגו" האפליקציה מובילה בתחום התחבורה החכמה בישראל , משיקה שפה תקשורתית חדשה בקמפיין בכיכובה של שני כהן כפרזנטורית.

"פנגו", האפליקציה הפופולארית בישראל, משיקה קמפיין תדמיתי באמצעות משרד הפרסום "AVRAHAM" המתאר איך האפליקציה עושה לנו חיים פשוטים יותר.

הקמפיין עלה בפריסה ארצית, בטלוויזיה ודיגיטל, בהשקעה של כ-5 מיליון ₪.

 

בקמפיין תגלם שני כהן את זמרת הפופ לי-פן גולד שתשיק את קליפ הבכורה שלה, בשיר ובכלל לי-פן תסביר שהיא אוהבת שהכול פשוט בחיים והיא לא מבינה אנשים שאוהבים לסבך כל דבר.

 

הקמפיין הינו צעד נוסף בצמיחה של פנגו, האפליקציה המובילה לכל פתרונות התחבורה החכמה בישראל עם מעל ל -2.5 מיליון משתמשים.

 

שני כהן צילומי קמפיין "פנגו" צילום: עדי אורני

 

"פנגו", המייצרת חדשנות בעולמות הסמארט מוביליטי ומקלה על ציבור הנוסעים והנהגים באופן יומיומי עם הוספת פתרונות מתקדמים כגון תשלום על חניה בכחול לבן, תשלום ב- 400 חניונים, תשלום בקליק על תחבורה ציבורית בשיתוף עם מוביט, תדלוק מהיר בתחנות דלק של סונול ותשלום בחנויות הנוחות, תשלום בכבישי אגרה ועוד…

 

ליטל פרנקל, סמנכ"ל שיווק: "אנחנו נרגשים על צירופה של שני כהן למשפחת פנגו. שני, שכבר שנים מהווה שם נרדף להצלחה ישראלית, בדיוק כמו פנגו, תיצור תוכן משמעותי וחדשני. שילובה של שני כחלק מהאסטרטגיה הפרסומית של פנגו ממשיכה את המיקוד של החברה ששמה את צרכי הלקוח וצמצום המהמורות בדרך שלו במרכז ונמצאת כל פעם צעד אחד קדימה ביצירת פתרונות טכנולוגיים חכמים שכל מטרתם היא להקל על חיי הנהג והנוסע".

 

שני כהן צילומי קמפיין "פנגו" צילום: עדי אורני

 

בסרטון:
שני כהן מגלמת את לי-פן גולד, זמרת פופ חדשה בסינגל הראשון שלה: "איך אתה אוהב לסבך" בקליפ נראה את לי-פן בסיטואציות שונות יחד עם בן הזוג שלה, שלא מפסיק לסבך כל דבר…תשלום בחניון, בתדלוק ואפילו בנסיעה באוטובוס. כל זאת שהפתרון נמצא אצלו ביד, או יותר נכון בסלולרי באפליקציית פנגו. לי-פן יוצאת בשיר שדורש להפסיק לסבך הכול ולבחור בדרך הקלה…בפנגו. הקמפיין הופק  באמצעות משרד הפרסום AVRAHAM ויעלה במגוון פלפורמות בו זמנית.

 

שני כהן צילומי קמפיין "פנגו" צילום: עדי אורני

 

אודות:
"פנגו" – פתרונות תשלום לתחבורה חכמה פנגו  (www.pango.co.il) היא אפליקציה פופולרית בישראל המציעה ל- 2.5 מיליון לקוחותיה פתרון כולל לתחבורה חכמה.

פנגו מרכזת לנהג ולנוסע באפליקציה אחת את כלל תשלומי התחבורה והשירותים הנלווים במקום אחד במטרה לשפר את חווית הנוסע ולחסוך לו זמן וכסף. האפליקציה מאפשרת תשלום בכבישי אגרה, שירותי חילוץ, שטיפומטים ברחבי הארץ, שירות תדלוק ורכישה בחנויות הנוחות של סונול, בתחבורה הציבורית בשיתוף עם "Moovit".

בנוסף, תשלום על חניה ב- 70 רשויות, וחניה ב-400 חניונים ברחבי הארץ, עוד מספקת החברה שירותים משלימים ללקוחותיה בעלי הרכבים ובהם איסוף לטסט וטיפול, תיקון פנצ'ר וביטוח רכב. 

 

www.pango.co.il