כותרות אחרונות
Search

עם חילופי העונות מגיע גם האובך הבלתי נמנע, הנה מספר טיפים מהמומחים של "Dyson".

צילום: אבי בר

 

האביב הגיע ואיתו גם אובך – איך מתמודדים?

עם חילופי העונות מגיע גם האובך הבלתי נמנע, הנה מספר טיפים מהמומחים של "Dyson"  שיעזרו לכם לעבור זאת בשלום ובבריאות.

 

כשיש אובך בחוץ, זה גורם לזיהום אוויר קשה והרכב האוויר המזוהם עלול לגרום לקוצר נשימה ולמחסור בחמצן, אשר יכולים להשפיע גם על תפקוד הלב בעיקר לאנשים הנמצאים בקבוצות סיכון. אז כיצד צריך לפעול בימים שכאלו? הנה מס' טיפים של מומחי Dyson:

  • הישארו בתוך הבית – עם איכות האוויר הירודה, מומלץ לצמצם את היציאות מהבית למינימום הנחוץ. חשוב במיוחד להימנע מפעילות גופנית באוויר הפתוח ולא ליזום אירועים המוניים.
  • חבישת מסכת פנים – יכול להיות שהשמחה מהסרת מגבלת המסכות הייתה מעט מוקדמת מדי. אם אתם מוכרחים לצאת מהבית, עדיף שביום עם אובך תשתמשו במסיכה. כנראה שיש לכם כבר לפחות אחת בבית, אם לא ניתן למצוא אותם בחנויות הקרובות לביתכם. 
  • תשתו הרבה מים ותאכלו פירות וירקות – חשוב לשתות כמה שיותר מים בימי אובך, כיוון ששתייה מרובה עוזרת לגוף לשטוף רעלים שנספגו דרך העור והריאות ובכך לשפר את המערכת החיסונית. מעבר לשתייה, מומלץ לצרוך הרבה פירות וירקות כיוון שאלו מלאים בנוזלים. 
  • שמרו על הניקיון – נכון, לשמור על בית נקי מאבק יכולה להיות משימה מעייפת ולעיתים מרגישה כבלתי נגמרת, אבל בית נקי שומר על הבריאות במיוחד בתקופת אובך. הצטיידו במטאטא ושואב ותוציאו את כל האבק המיותר מתחומי ביתכם. 

 

צילום: אבי בר

 

  • השתמשו במסנן אוויר – גם לאחר ניקיון יסודי, אין ערובה לכך שאוויר הבית נקי. דרך קלה להבטיח שאתם נושמים אוויר בריא היא לקנות מסנן אוויר לבית, המוצר מסנן חלקיקי אבק וחיידקים ומבטיח אוויר נקי.

 

אם כבר משקיעים במסנן אוויר, אל תתפשרו ורכשו לביתכם את מסנני האוויר של Dyson.

 

 Formaldehyde Dyson Pure Cool וגם Dyson Pure Cool Hot +cool Formaldehyde עם טכנולוגיית חישת פורמלדהיד, שנועדה ללכוד אבק עדין במיוחד, אלרגנים, ותרכובות אורגניות נדיפות  (VOC)  כולל פורמלדהיד. רמת סינון HEPA 13 אטום לחלוטין – זאת לא רק כדי להבטיח שאוויר לא יעקוף את המסנן, אלא גם חסימת כל נקודות דליפה פוטנציאליות שדרכן עלול לחדור אוויר מזוהם למסלול הסינון.

המסננים לוכדים 99.95% מהחלקיקים עד לגודל של 0.1 מיקרון ומאפשרים קבלת אוויר נקי ומסונן בבית בכל ימות השנה.

מחירים:

דגם Dyson Pure Cool Formaldehyde TP09 מסנן אוויר ומאוורר. 2,999 ₪.

דגם Dyson Pure Cool Hot +cool Formaldehyde HP09 מסנן אוויר, מאוורר ומחמם. 3,360 ₪.

 

שנתיים אחריות ושירות בבית הלקוח ע"י ב.נ.ז.כ סחר, היבואן הרשמי של מוצרי Dyson בישראל.

ניתן לרכוש באתר דייסון  www.dyson.co.il