כותרות אחרונות
Search

עם הפורמולה החדשה WrinkX כל יום הוא יום של אהבה !

 עם הפורמולה  WrinkX כל יום הוא יום של אהבה !

חברת "סוד הנעורים" משיקה את המותג החדש WrinkX להצערת העור בטכנולוגיה חדשנית.

להתאהב בעצמך, לאהוב את עצמך, לגרום לסביבה לאהוב אותך.  סוד הנעורים מזמין אותך ללמוד להקדיש לעצמך זמן לאהבה עצמית, עם מותג הקוסמטיקה החדש שנולד- הWrinkX.

חברת "סוד הנעורים" מצטרפת לטרנד טיפולי האנטיאייג'ינג ומשיקה את תכשיר ה-WrinkX.

 

צילום: יח"צ

 

ה-WrinkX  הוא פורמולה חדשנית שמחליקה ומעלימה קמטוטים בעור הפנים, להשגת מראה עור צעיר. הפורמולה מיועדת לנשים וגברים בטווח הגילאים של בין 30 ל 60 אשר מעוניינים לשמר עור פנים צעיר עם תחילת סימני הזדקנות העור. עקרון הפעולה של הפורמולה החדשנית היא במילוי, מחיקה, והחלקת העור מקמטוטים עדינים בהדרגה.

 

מומלץ לשימוש יומיומי וממזער את המראה של קמטים בתוך 2-4 שבועות. מכיל מרכיבים טבעיים למניעת גירוי בעור לעור בריא, ומראה צעיר. המוצר החדש משיג את התוצאות הרצויות ללא שינוי בצבע העור, מותר לשימוש יחד עם מוצרי קוסמטיקה נוספים ובטוח לשימוש יום יומי על כל סוגי העור.

 

סוד הנעורים הינה חברת קוסמטיקה טבעית המייצרת את מוצריה בישראל ומתמחה בפיתוח וייצור מוצרים דרמוקוסמטיים לעור מפירות וירקות טריים תוצרת הארץ, באמצעות ידע שהשתמר במשך אלפי שנים.

 

צילום: שי סבג

 

WrinkX מיועד לכל מי שחש ירידה בחיוניות עור הפנים שלו ומעוניין להשיב לעצמו את המראה הצעיר והבריא, ללא תחושות מביכות ומדכדכות של זקנה מוקדמת וחוסר בטחון במראה הכללי. באמצעות הפורמולה הייחודית להצערת העור, כרטיס הביקור המשמעותי ביותר, הפנים שלנו, זוכות למראה ואור מחודש ומשדרות לעולם את הפנימיות התוססת שלנו במקום מסר של עייפות ולאות, המשפיע על הדרך בה הסביבה תופסת אותנו.

 

חברי הנהלת חברת "סוד הנעורים" – צילום: אבי בר

 

המוצר מבוסס על פורמולה ייחודית להצערת העור ומיועד להחלקת והעלמת קמטים בעור הפנים. נשים וגברים בטווח הגילאים 30-60 ימצאו את המוצר אפקטיבי ויעיל במיוחד לשימור מראה פנים צעיר, חיוני ורענן, עם הופעתם של סימני ההזדקנות הראשונים. הרכיבים הפעילים המצויים בפורמולה חודרים אל עומק האפידרמיס ומצטיינים במילוי, מחיקה והחלקת העור באופן הדרגתי, עד לטשטוש הקמטוטים העדינים ביותר.

 

צילום: יח"צ

 

היתרון המשמעותי של המוצר הוא העובדה כי הוא מכיל רכיבים טבעיים המונעים גירויים ותופעות לוואי בלתי רצויות, מתאימים לכל סוגי העור ותורמים למראה עור קורן ומלא חיים. הקרם מיועד לשימוש יומיומי והתוצאות ניכרות באופן מיידי ובצורה משמעותית יותר תוך זמן קצר של שבועיים עד ארבעה שבועות, במהלכן אין מניעה לשימוש במוצרי קוסמטיקה נוספים.

 

הקרם מגיע באריזה יוקרתית המשתלבת באלגנטיות עם כל מגירת תמרוקים ובנוסף, ניתן לרכוש גרסת TO GO באריזה מוקטנת, המתאימה לנשיאה בתיק איפור, תיק יד ועוד…

 

צילום: יח"צ

 

סוד הנעורים מייצרת ומשווקת מגוון מוצרים לטיפוח ושיקום כל סוגי העור: שמן, יבש ומעורב, ומוצריה מעניקים פתרון על בסיס טבעי לבעיות עור שונות כגון: פסוריאזיס, אקנה, סבוריאה, פצעי סכרת ועוד. כל המוצרים מיוצרים תוך הקפדה על תקנים ורישוי בינלאומיים. בנוסף, החברה דוגלת באחריות סביבתית ומקפידה להשתמש בחומרים שאינם מזיקים לסביבה ולאסוף פסולת למיכל מחזור מתאימים.