כותרות אחרונות
Search

סדרת המתח המצליחה "הרשימה השחורה" חוזרת בעונה חמישית – בסלקום tv החל מה- 2.10.17

העונה החמישית של סדרת המתח המצליחה "הרשימה השחורה"  The Blacklist בכיכובו של ג'יימס ספיידר המצויין

 סלקום tv ימי שני, החל מה- 2.10.17

22 פרקים בשידור שבועי בסמוך לשידור בארה"ב

ארבע העונות הקודמות זמינות לצפיה במלואן בשירות

לטריילר של העונה החמישית לחץ כאן 

מאז עלתה ה"רשימה השחורה" ב-NBC , היא הפכה לסנסציה ונחשבה לכזאת שהעניקה תנופה מחודשת לז'אנר סדרות המתח, בעיקר הודות לדמות הגיבור המוביל אותה: רד רדינגטון (ג'יימס ספיידר) ארכי-פושע שמסגיר את עצמו, מסיבות שאינן ברורות לצופה לידי ה-FBI  ומסייע לשלטונות החוק לתפוס מדי פרק נבל אחר מתוך "רשימה שחורה" הידועה רק לו ובה מצויים כל חורשי רעתה של ארה"ב.

צילומים: יח"צ חו"ל

THE BLACKLIST – SEASON 5 – EPISODE 501 – "Smokey Putnam (#30)"

הרשימה השחורה מספרת על ריימונד "רד" רדינגטון (ג'יימס ספיידר) שהיה בעברו סוכן ממשלתי, הפך במשך השנים לפושע נמלט מבוקש, המדורג בראש רשימת המבוקשים של ה- FBI. הוא מסגיר את עצמו וטוען שבידיו מידע אשר יכול להוביל ללכידתו של טרוריסט מבוקש ביותר. הוא מוכן לשתף פעולה רק עם סוכנת צעירה אליזבת' קין (מייגן בון) המתמחה בבניית פרופילים אישיותיים שמקבלת לידיה את הטיפול בפושע המבוקש בעולם ביומה הראשון לעבודה. בהמשך, הוא טוען שיש בידו "רשימה שחורה" של פושעים בכירים נוספים.

THE BLACKLIST – SEASON 5 – EPISODE 501 – "Smokey Putnam (#30)"

כל פרק ב"הרשימה השחורה" עוסק במרדף אחר ארכי-פושע אחר, ובמקביל – ביחסים בין רד לבין הסוכנת הצעירה והמניעים הנסתרים מאחורי פעולותיו.

 

עוד מככבים בסדרה טום קין (ריאן אגולד) שמשחק את בעלה של אליזבת' ועובד כמורה בבית ספר, אבל אינו תמים כמו שהוא נראה, וכן אמיר הריסון – איש המחשבים של ה FBI.