כותרות אחרונות
Search

מותג האיפור הבינלאומי L’ORÈAL PARIS משיק קולקצייה של מברשות איפור מקצועיות !!

מברשות מקצועיות… זה כל הסוד !

מותג האיפור הבינלאומי L’ORÈAL PARIS משיק לראשונה: קולקציית מברשות איפור מקצועיות

 

* הקולקציה מציעה 6 מברשות איפור מקצועיות, עשויות סיבים סינטטיים בעבודת יד.

* גימור ברמה גבוהה לאיפור מושלם והתאמה אידיאלית לכל חלק בפנים.

* מחירים נוחים הנעים בין 20 ₪ -40 ₪

 

המברשות כולן עשויות מסיבים סינטטים בעבודת יד לגימור ברמה גבוהה.  כל מתאפרת באשר היא, החל מהמתחילה ביותר ועד למקצועית והמדופלמת יודעת כי איפור מוצלח מתחיל במברשת איכותית! מברשת טובה, עם צפיפות שערות נכונה, אחיזה טובה והתאמת המברשת למראה הרצוי- היא זו שתבטיח הצלחה ותוצאה מקצועית.

 

מותג האיפור והטיפוח הבינלאומי לוריאל פריז, משיק לראשונה קולקציית מברשות מקצועיות ואיכותיות, עשויות שיער סינטטי ברמה גבוהה, המסייעות בהשגת גימור מדויק ומקצועי יותר של האיפור. המברשות מיועדות להכנסה קלה לתיק האיפור, ולאחיזה נוחה. מתאימות הן למאפרים מקצועיים והן למתאפרות חובבות, המעוניינות בטאץ' מהודק לאיפור.

 

הקולקציה מציעה מפרט עשיר של 6 מברשות

מברשת פיסול דו צדדית 01.  להנחת מייקאפ  ופיסול רטוב

מחיר: 40 ₪ 

 

מצידה האחד מברשת שטוחה וצפופה להנחת מייק אפ, ומצידה השני מברשת קעורה וצפופה להשגת פיסול פנים מושלם בעזרת מוצרים רטובים. שימו לב למברשת הקעורה, שתסייע להשיג את המראה הפיסולי הכל כך אהוב, בחצי מהזמן ובדיוק מירבי.

 

מברשת מייקאפ 02  לכיסוי מלא

מחיר: 35 ₪

 

מברשת שטוחה וצפופה להנחה ופיזור של מייק אפ בכיסוי גבוה על הפנים. מתאימה לכל סוגי המייק אפ העמיד בעל שיעור כיסוי גבוה במיוחד. יש לבצע תנועות מריחה.

 

מברשת מייקאפ 03 לכיסוי טבעי וגימור זוהר

מחיר: 35 ₪

 

מברשת בעלת סיבים ארוכים, דקים ורכים, המתאימה לפיזור והנחת מייקאפ על הפנים בגימור טבעי , חלקי או בינוני. מתאימה למייקאפים בגימור טבעי או זוהר. מסייעת לטשטוש פגמים בעור במקום להדגישם, כך שהיא אידיאלית לבעלות עור בוגר, או עור בעל טקסטורה מחוספסת. יש להשתמש בתנועות טפיחה קלות.

 

מברשת פידור 04 לפודרות וברונזרים, קיבוע

מחיר: 35 ₪

 

מברשת רחבה ורכה, לפידור עדין של כל שטי הפנים. מתאימה להנחת פודרה, ברונזר או כל איפור יבש ואבקתי אחר על כל שטח הפנים, או שטח המחשוף הרחב. טעות נפוצה: שימוש במברשת הפידור כמברשת סומק. המברשת הרחבה תפזר כמות רבה מדי של סומק לרוחב הפנים ותביא ל מראה לא טבעי ומוגזם.

 

מברשת סומק וקונטור 05 סומק, קונטור יבש והארות

מחיר: 35 ₪

מברשת קטנה וזויתית. מאפשרת הנחה מדויקת של סומק על תפוחי הלחיים, ומוצרי פיסול פנים יבש (כגון שימרים, הצללות ועוד) מעל ומתחת לעצמות הלחיים. מומלץ להשתמש בתנועות מעגליות קטנות.

 

מברשת צלליות 06

מחיר: 20 ₪

 

 

 

 

מברשת קטנה וצפופה להנחה וטשטוש אידיאליים של צלליות על העפעפיים. מעניקה לאיור העיניים מימד מקצועי בזכות המעבר המושלם בין גווני הצללית

 

את מוצרי האיפור של לוריאל פריז ניתן להשיג: ברשתות הפארם, המזון, המשביר החדש לצרכן, ובפרפומרייות המובחרות.