כותרות אחרונות
Search

מותג האופנה "לי קופר" מקבוצת בריל מתרחב.

 

 

מותג האופנה "לי קופר" מקבוצת בריל מתרחב.

פותח 4 סניפי קונספט:  בקניון הנגב ב"ש ובעכו מקבוצת עזריאלי:  2 סניפים מתוכם, תחת הקונספט החדש "Lee Cooper Kids"  ו 2 סניפים תחת הקונספט "Lee Cooper" בוגרים.

  ארבעת הסניפים החדשים יפתחו בהשקעה של 2 מיליון ₪.

 

מותג האופנה "lee cooper", הנמצא בבעלות קבוצת בריל, ממשיך להתרחב, לאחר שפתח לאחרונה סניף דגל  של לי קופר בוגרים בעזריאלי חיפה ולצידו סניף בקונספט החדש של לי קופר קידס. השבוע יפתח  המותג  ארבעה סניפי קונספט  חדשים: 2 סניפים בקניון הנגב עזריאלי באר-שבע  ו 2 סניפים בקניון עזריאלי עכו. ארבעת הסניפים החדשים יפתחו בהשקעה של 2 מיליון ₪.

 

סניף חדש לי קופר קידס – צילום: אולה מיכאלוב

 

הסניפים בקניון הנגב ב"ש עזריאלי יפתחו על שטח של 250 מ"ר, בקומה 2 בקניון.  והסניפים  בקניון  עכו עזריאלי  יפתחו –  על שטח של 200  מ"ר, בקומה ה 1 בקניון.

 

הסניפים החדשים  יכללו מגוון רחב של ג'ינסים ופרטי אופנה לנשים ולגברים כמו: חולצות טי- שירט, ז'קטים, חצאיות, שמלות בגדי גוף, אוברולים ועוד. בנוסף לאלו הסניפים יכללו אביזרי אופנה ואקססוריז משלימים, במחירים נוחים לכל כיס.   

 

לדברי דן איתמר, סמנכ"ל השיווק והאסטרטגיה של  קבוצת בריל, המחזיקה בישראל את מותג לי קופר: "כחלק ממהלך אסטרטגי של המותג, אנחנו ממשיכים להתרחב  ופותחים סניפים חדשים של המותג תחת 2 קונספטים : "Lee Cooper"  בוגרים ו "Lee Cooper Kids"  החנויות החדשות  יציעו  מגוון רחב ושפע רב של פריטים במגוון  מידות,  בהתאם לקולקציות של לי קופר ולי קופר קידס, ותאפשר נגישות וחווית קניה נעימה ומחירים אטרקטיביים לכל כיס".

 

סניף לי קופר – צילום: יורם גוטמן

 

 

לרגל פתיחת הסניפים החדשים יערכו  מבצעים, הנחות והטבות ייעודיות.  

 

קבוצת בריל הינה בעלת הזיכיון  בישראל של המותג לי קופר ומפעילה בארץ  סה"כ 60 סניפים שמתוכם 40 סניפיLee cooper  בוגרים ועוד 20 סניפי "Lee cooper kids".