כותרות אחרונות
Search

מבית חולים ע״ש המלכה אליזבת באנגליה ועד ל"מדיקל טופ" בראש פינה!

ד"ר יבגני סולומונוב – מבית חולים ע״ש המלכה אליזבת באנגליה ועד ל"מדיקל טופ" בראש פינה! צילום:  – צילום: אלכס קרוליק

 

 

מבית חולים ע״ש המלכה אליזבת באנגליה ועד ל"מדיקל טופ" בראש פינה!

המרכז הרפואי "מדיקל-טופ" חורט על דגלו להנגיש לתושבי הצפון את מיטב הרופאים המומחים על מנת לשפר, להועיל ולהעניק לתושבי הצפון שירותי בריאות מתקדמים וחדשניים.

אחד מהתחומים הבולטים בהם המרכז הרפואי "מדיקל טופ" עוסק הוא תחום הכירורגיה יחד עם צוות מומחים פורצי דרך. אחד מהם הוא ד"ר יבגני סולומונוב, המשמש כיום כמנהל המחלקה הכירורגית בבית החולים "זיו" בצפת, מומחה להשתלות כבד ומבין הבודדים בישראל שמטפלים בכירורגיה רובוטית, או אם לומר בצניעות מחלוצי ומייסדי התחום.  לד"ר סולומונוב למעלה מ 30 שנות ניסיון בתחום ואוחז ב3 התמחויות כירורגיה כללית, כירורגיה של כבד, לבלבל ודרכי מרה וכירורגיה של השתלות איברים לצד ידע רפואי נרחב במגוון תחומים כגון: כירורגיה אונקולוגית, בקעים ועוד.  אגב, סולומונוב עבר שנתיים של התמחות בבית חולים ע״ש המלכה אליזבת שהינו המרכז הגדול ביותר להשתלות.

בתחום הכירורגיה קיימות 3 שיטות לטיפול, אחת מהן היא שיטת הכירורגיה הרובוטית אשר פותחה במטרה להגיע למקומות סבוכים בגוף שמגע אדם לא בהכרח יצליח, להעלות את אחוזי ההצלחה ולצמצם את זמן ההחלמה זאת באמצעות רובוט דה וינצ'י המשמש לניתוחים בגישה הזעיר-פולשנית, באמצעות רובוט, ללא מגע יד אדם. ד"ר סלומונוב הינו מהראשונים שהחלו לטפל בשיטה הכירורגיה הרובוטית  ואף קיבל הכרה כמומחה בינלאומי בכך. כיום, הוא מוזמן להרצאות סביב העולם ולצד הקריירה הרפואית שלו משמש כיועץ לפיתוח מערכות רובוטיות לכירורגיה בכמה חברות מובילות בארץ ובעולם.

 

ד"ר יבגני סולומונוב – מבית חולים ע״ש המלכה אליזבת באנגליה ועד ל"מדיקל טופ" בראש פינה! צילום: אלכס קרוליק

 

ד"ר יבגני סולומונוב מנהל המחלקה הכירורגית בבית החולים "זיו" בצפת: "למרות הידע הרב שלי אודות תחום הכירורגיה הרובוטית, אין לי העדפה לשיטת טיפול אחת. נהפוכו, אני מאמין שכרופא עליי לפתוח את הראש לכל הגישות ולכן אני מטפל בכולן. המיומנות שצברתי לאורך השנים בזכות הטיפול בכל הגישות מאפשרת לי להתאים את שיטת הניתוח הרצויה זאת בהתאם למטופל, לסוג הבעיה ולטיפול הנדרש" 

 

במרכז הרפואי "מדיקל טופ" מעניק ד"ר סולומונוב חוות דעת בכלל תחומי ההתמחות שלו באופן המקצועי ביותר המעניק למטופל רפואה שלמה ובמהרה. "השליחות שלי כתור רופא היא לטפל בצורה הטובה ביותר אך מעבר לכך, לפעול ולייצר מערכת טיפולית בטוחה, חדשנית ומתקדמת" מסכם ד"ר סולמונוב.

 

ד"ר יבגני סולומונוב – מומחה לכירורגיה כללית, היפטובלירית והשתלות מעניק שירות במרכז הרפואי הרב תחומי של הגליל- מדיקל טופ במתחם סנטר הגליל בראש פינה. לתיאום תור: 0733310440