כותרות אחרונות
Search

לכבוד חג הפסח חברת "כתר" מציגה מגוון מתנות שיהפכו את החג שלכם לשמח יותר.

 

 

לכבוד חג הפסח כתר מציגה!

מגוון מתנות שיהפכו את החג שלכם לשמח יותר.

פסח בפתח ועמו מגיעה רוח ההתחדשות ותקופת האביב בה כולנו נצא שוב אל הגינות והפארקים, המרפסות והחצרות. זהו זמן נהדר לרכוש מתנות לפסח עבור האנשים שאנו אוהבים וכך לאפשר להם ליהנות מאווירת חג מושלמת. לכבוד החג, בכתר מציעים מגוון מתנות איכותיות ושימושיות. 

 

GO BAR

 

צילום: סטודיו "כתר"

 

ה- "GO BAR" של כתר הוא בר משקאות נייד, מתוחכם וקל לנשיאה, עם דופן כפולה לשמירה על קור המשקאות ושולחן שנפתח להגשה נוחה. ב- GO BAR ניתן לאחסן כ-10 בקבוקים או 15 פחיות והוא בעל ידית נוחה לאחיזה, כדי שתוכלו לקחת אותו אתכם לאן שתבחרו.

מחיר: 149.90 ₪.

ניתן להשיג ברשת חנויות ובאתר כתר: פרטים נוספים לחץ כאן 

 

 

Copper Table

 

צילום: סטודיו "כתר"

 

שולחן הצד החדש של כתר מסדרת מוצרי ה-Copper הוא תוספת שימושית, מעוצבת וטרנדית במיוחד לכל חלל שבו תבחרו לשלב אותו, בתוך הבית ומחוצה לו. לשולחן שתי גרסאות, האחת עם מגש בודד והשנייה עם מגש כפול, והוא מעוצב בטכנולוגיה מתקדמת של הזרקת פלסטיק המדמה עיצוב מסורתי של נחושת מרוקעת ביד, המשתלב בקלות עם כל סגנון עיצובי.

מחיר שולחן עם מגש בודד: 149 ₪.

מחיר שולחן עם מגש כפול: 199 ₪.

ניתן להשיג ברשת חנויות ובאתר כתר: פרטים נוספים לחץ כאן

 

 

Patio Cooler

צילום: סטודיו "כתר"

 

ה- "Patio Cooler" של כתר הוא הפתרון המושלם לחוויית אירוח אולטימטיבית. מדובר בעגלת אירוח ניידת, מעוצבת ונוחה במיוחד, הכוללת חלל צידנית רחב ועמוק לאחסון משקאות, פירות ועוד, לצדו מדפים נשלפים, ידית ומתלה אלומיניום איכותי לתליית כלי מטבח, פותחן בקבוקים, ברז ניקוז מוסתר, מדף אחסון תחתון וגלגלים לשינוע קל. ה-Patio Cooler מעוצב במראה ייחודי של ברזל ועץ, עמיד בתנאי מזג האוויר וקל לניקוי ושטיפה.

מחיר: 1199 ₪.

 

ניתן להשיג ברשת חנויות ובאתר כתר: פרטים נוספים לחץ כאן