כותרות אחרונות
Search

כל סלון צריך שולחן מזמין! – "המרכז הישראלי לריהוט" מציע מגוון שולחנות סלון במבחר חומרים, סגנונות וצבעים.

צילום – המרכז הישראלי לריהוט

 

כל סלון צריך שולחן מזמין!

"המרכז הישראלי לריהוט" מציע מגוון שולחנות סלון במבחר חומרים, סגנונות וצבעים.

 

כל סלון צריך שולחן מזמין, כזה שישר מעניק תחושה שבא לך להתרווח ולשבת לידו, לשתות קפה, ללגום תה צונן, לצפות בטלויזיה או לעלעל במגזין מעניין. "המרכז הישראלי לריהוט" מציע מגוון שולחנות סלון, במבחר חומרים, סגנונות וצבעים.

 

"שולחן הסלון, הלא הוא שולחן הקפה (או התה, תלוי לאיזה חלק של העולם מתייחסים), הוא שולחן יחסית נמוך, שמוצב בסלון ותפקידו להיות מעוצב, שימושי ופונקציונלי ובמלים אחרות, גם יפה וגם אופה", מסבירה נילי בוסאני, מנכ"ל "המרכז הישראלי לריהוט", שסניפיו בראשל"צ ובאשדוד מאגדים כ-70 חנויות בתחומי ריהוט שונים, יפים ומשמחים לבית, בכל סגנון ולכל תקציב.

 

"שולחן הסלון", היא מסבירה, "הוא מהפריטים הבולטים בחדר, ובצדק, שכן הוא יכול לקבוע את האווירה: אם למשל תרצו שיבלוט, הוא יכול להיות בצבע או מחומר מנוגד למזנון – צבע כתום במרכז ריהוט בהיר, או צבע טורקיז בצד ריהוט עץ. זה יכול להיות שולחן מעץ טבעי שמשתלב באופן הרמוני עם מזנון בסגנון מודרני. מנגד, זה גם יכול להיות שולחן בסגנון סקנדינבי שמוצב ליד ריהוט בסגנון תעשייתי. יש מי שיעדיפו כמה שולחנות סלון קטנים, בגבהים שונים (ואפשר גם בצבעים שונים, המתכתבים עם פריטי ריהוט אחרים בסלון כמו למשל הספה, הכורסא או המזנון)".

 

צילום – המרכז הישראלי לריהוט

 

גודל:

כאמור, שולחן הסלון אינו רק פריט עיצובי, הוא גם פרקטי ופונקציונלי ולכן עליו להיות נוח: עליו להיות בגודל ובפרופורציה שמתאימים לספות, לפריטי הריהוט שלידו ולחלל האירוח בכללותו. כלל האצבע הוא שגודל השולחן יהיה חצי עד שני שליש מגודל הספה. עליו גם להיות נמוך מגובה הספה (אך לא נמוך מדי) וטיפ חשוב בקניית שולחן סלון (וריהוט בכלל) הוא למדוד את גודל החדר – ובמקרה שלנו – הסלון, הספות (כולל גובה, רוחב ואורך), המזנון ופריטי ריהוט נוספים שבסביבה, כדי להתאים להם את שולחן הסלון הכי נכון עבורכם. אף אחד לא רוצה ששולחן הקפה יהפוך למכשול בדרך אל הספה…

 

צילום – המרכז הישראלי לריהוט

 

צורה:

"יש מי שיתאימו שולחן מלבני או ריבועי לספות, יש מי שיעדיפו שולחן אליפטי או מעוגל. הכל תלוי בטעמכם ובאווירה בה אתם מעוניינים", אומרת בוסאני, "אולי השולחן שהכי מתאים לכם הוא שולחן שמשתלב בהרמוניה עם האווירה הכללית בחדר, ואולי דווקא מתאים לכם שולחן שכאילו מתריס 'אני כאילו לא מתאים אבל אני הכי מתאים?'. לפעמים הכלל הוא שאין כלל, ואתם יכולים להחליט מה נכון לכם ומה תאהבו לראות בכל יום בסלון הביתי שלכם".

 

 

צילום – המרכז הישראלי לריהוט

 

אקססוריז:

שולחן קפה הוא גם מקום שעליו מניחים (חוץ מכוס קפה, תה או שתייה צוננת), גם פריטי נוי, פריט אישי או משפחתי אהוב, ספרים שמעניינים אתכם או כמה מגזינים שאתם נהנים לעלעל בהם. רצוי כמובן שיהיו רק אחד או שניים מאלה ולא גם וגם וגם… כל אחד מהדברים שתחליטו להניח על השולחן מספר עליכם משהו ותורם לאווירה שברצונכם להעניק לשולחן ולסלון בכלל.

 

צילום – המרכז הישראלי לריהוט

 

***

המרכזים מציעים מגוון רחב של פריטים מעוצבים במבחר תחומי ריהוט ובמגוון סגנונות עיצוב, חומרים, צבעים וטקסטורות: מערכות ישיבה, כורסאות וספות, ארונות ופתרונות סגירה לנישות, חדרי שינה, פינות אוכל וכיסאות, חדרי ילדים, טפטים, פרקטים, וילונות ועוד.

 

"המרכז הישראלי לריהוט":

סניף ראשון לציון: רח' משה לוי 10 , קומות ב' ו-ג'.

סניף אשדוד: רח' הבושם 7, מנרב סנטר, אזה"ת אשדוד