כותרות אחרונות
Search

חנות "הצורפים" רמת אביב שופצה בהשקעה של 700 אלף שקלים.

הצורפים רמת אביב – צילום גד פדידה

 

חנות "הצורפים" רמת אביב שופצה בהשקעה של 700 אלף שקלים.

חנות "הצורפים" רמת אביב של מותג כלי הכסף והיודאיקה הבינלאומי, עברה שיפוץ משמעותי לאחרונה בהשקעה של 700 אלף שקלים. החנות הוותיקה הפועלת בקניון רמת אביב כבר למעלה מ-20 שנה, למעשה מראשית הקמתו, תוכננה בקו עיצובי נקי ומודרני  ומשתרעת על גודל של 70 מ"ר. היא תעניק לבאי המקום חוויה המשלבת מסורת מפוארת, לצד חדשנות שמאפיינת את המותג לאורך השנים.

 

הצורפים רמת אביב – צילום גד פדידה

 

 

בחנות המחודשת, מוצגות הקולקציות החדשות של המותג, וביניהן ליין הפריטים של מותג "מרדינגר סטודיו", המתמחה בפריטים מצופי כסף וחומרים אחרים, בעיצוב עכשווי וצעיר, המביא בשורה בעולמות האירוח מבית "הצורפים". זאת לצד הקולקציות הקלאסיות העשויות כסף מלא, כדוגמת: פמוטים, כוסות קידוש, חנוכיות, מגשי חלה וקנדלברות, בעלי עיצוב המחובר למסורת היהודית ולזהות ישראלית.

 

רשת הצורפים פועלת להתחדש כל העת ולהציע מגוון דגמים חדשים ויוקרתיים לצד דגמים קלאסיים בקו אלגנטי חלק. פריטי הצורפים הינם היחידים המצוידים בתעודת הערכה מקורית ISI המעידה על איכות ואותנטיות הפריטים. על מנת לשמר את איכות וברק הפריטים באופן המיטבי, הצורפים מציעה פיתוח בלעדי – ציפוי (HSP) Hazorfim Silver Protect – שכבת הגנה למניעת השחרה, המעניק הגנה מלאה לכלי הכסף שלכם לאורך שנים, ניתן להזמין שירות זה למוצרים חדשים או ישנים.

 

הצורפים רמת אביב – צילום גד פדידה

 

אופירה גוטמן ברבי, משנה למנכ״ל: "התחדשותה של אחת החנויות הוותיקות שלנו, תאפשר להעניק לקהל המבקרים חוויה מרגשת המשלבת מסורת עם מודרניות והיא תעניק במה ראויה לליין הפריטים החדש והיוקרתי שלנו, לצד כלי הכסף הקלאסיים המאפיינים אותנו לאורך השנים. אנחנו מזמינים את כולם להגיע ולהתרשם ממגוון הקולקציות הייחודיות, להעריך את מלאכת הצורפות ולמצוא פרטי אומנות מקורית עם חיבור למסורת ולזהות הישראלית והיהודית".