כותרות אחרונות
Search

חוזרים לבית הספר ולשגרה הטובה עם ניחוחות המוצרים של "ג'ונסונס".

צילומים: באדיבות יח"צ ג'ונסונס

 

חוזרים לבית הספר ולשגרה הטובה עם ניחוחות המוצרים של "ג'ונסונס". 

 

ספטמבר מתקרב ומביא עמו התחלות חדשות. משאירים את החופשות מאחור, מאחסנים בגדי ים ומגבות עד לשנה הבאה ומכינים את עצמינו לשנת הלימודים החדשה. אנו מחדשים קשרים עם החברים בבית הספר, ומתכוננים ללוחות הזמנים  של שגרת החיים, בילוי בפארק, ארוחות ערב משפחתיות וללא ספק, אחד הרגעים היקרים ביותר לכל משפחה: זמן הרחצה של הקטנטנים.

 

הכוונה היא לרגעים האלה שבין התזות המים והצחוקים עם ניחוחות המוצרים של ג'ונסונס, שלמרות העומס והמחויבויות, אנו נרגעים לרגע עם משחק ובילוי עם הקטנטנים. אותם רגעים של כיף ומשחקים בזמן האמבטיה עוזרים לקטנטנים לעבוד על כישוריהם הקוגניטיביים, החברתיים, המוטוריים ואפילו הרגשיים. יש משהו טוב יותר מזה?

 

וכדי ליהנות מזמן הרחצה של הקטנטנים, לג'ונסונס יש מגוון רחב של מוצרים שונים המתאימים לצרכים האישיים שלנו. סדרת 'טיפות של ברק' של ג'ונסונס היא הסדרה המושלמת להענקת מראה שיער בריא, מבריק ורך לילדים. ולשיער בעל קשרים, סדרת 'די לקשרים' של ג'ונסונס המתירה קשרים ומנקה בעדינות את שיער הילדים. סירוק שיער ילדיך מעולם לא היה כל כך קל!  ובשביל אמבטיה מלאה בכיף ובועות, אל תשכחו את קצף האמבט של ג'ונסונס

 

סיימו את היום שלכם עם הקטנטנים שלכם, מגולגלים במגבת ותיהנו מניחוח המוצרים של ג'ונסונס, כי לחזור לבית הספר פירושו גם לחזור לשגרה טובה.

 

"סדרת 'טיפות של ברק' של ג'ונסונס – מועשרת בשמן ארגן ומיועדת להגביר את הברק הטבעי של השיער ולגרום לו להיראות חלק ובעל מראה בריא. מחירים: שמפו – 18 שקלים, מרכך- 23.90 שקלים, ספריי – 21.90 שקלים"

 

צילומים: באדיבות יח"צ ג'ונסונס

 

"סדרת 'די לקשרים' של ג'ונסונס – מתירה את הקשרים בשיער ונועדה במיוחד לוודא ששיער הפעוטות והילדים יהיה קל לסידור, מנקה את השיער בעדינות, לקבלת שיער רך וחלק מחירים: שמפו – 23.90 שקלים, מרכך- 23.90 שקלים, ספריי לסירוק קל – 21.90 שקלים"

 

צילומים: באדיבות יח"צ ג'ונסונס

 

"ג'ונסונס®אלסבון וקצף אמבט – ככל שהקטנטנים גדלים, צרכי טיפוח העור שלהם משתנים. ג'ונסונס® אל סבון וקצף אמבט לילדים משלב ניקוי עדין עם בועות גדולות ורכות לבילוי בזמן הרחצה. עדין לעיניים כמו מים טהורים. אין צורך לשמור בועות לאירועים מיוחדים, אמבט בועות לתינוק אפשרי פעם ביום בכדי ליהנות בזמן האמבטיה. מחיר מומלץ לצרכן:  24.90 ש"ח ל750 מ"ל."

 

צילומים: באדיבות יח"צ ג'ונסונס

 

"סדרת "מנקה ומגן" של ג'ונסונס – סדרת  סבוני ידיים וגוף ייעודית לילדים הכוללת סבון ידיים וסבון ידיים וגוף, המסירים לכלוך תוך שמירה על עורם העדין של הילדים ומונעים יובש. המוצרים מכילים תערובת מועשרת ברכיבים מן הצומח, היפואלרגנים, ללא פארבנים  וסולפטים, אשר נבדקו דרמטולוגית ועל ידי רופא ילדים. מחירים: סבון ידיים – 13.90 שקלים ל 300 מ"ל. סבון ידיים וגוף – 17.90 ש"ח ל 500 מ"ל."

 

 צילומים: באדיבות יח"צ ג'ונסונס

אודות ג'ונסונס:

במשך למעלה מ 125 שנים, המותג ג'ונסונס מוביל במומחיות מהימנה את תחום טיפוח העור לתינוקות. כל מוצרי ג'ונסונס נקיים מפרבנים ופתלטים , פותחו בשיתוף דרמטולוגים ומיוצרים מפורמולות הממזערות את הסיכון לאלרגיות. מגוון מוצרי ג'ונסונס מכילים רכיבים קלים אך יעילים, אשר מיועדים במיוחד לטיפול בעור ושיער עדינים בתינוקות.