כותרות אחרונות
Search

חדש – מקלונים מיוחדים לניקוי אף ואוזני התינוק.

צילום: יח"צ חו"ל

 

חדש – מקלונים מיוחדים לניקוי אף ואוזני התינוק.

מותג התינוקות האמריקאי המוביל NUBY המשווק במעל ל-150 מדינות בעולם, משתף פעולה עם המותג האמריקאי האיכותי ד"ר טלבוסט ומציג לכבוד עונת החורף דרך בטוחה ויעילה להסרה וניקו הצטברות של נזלת אף ושעוות אוזניים באופן היגייני ביותר, באמצעות מקלון רב שימושי עם קצוות כפולים המגיע בנרתיק אחסון מיוחד לנסיעות.

 

עוד טרם מגיע הגשם הראשון הורי התינוקות כבר עדים לתסמיניו החורף השונים, שכן עם תחילתה של עונת המעבר המביאה עימה שלל וירוסים וחיידקים, התינוקות הם בדרך כלל הראשונים שנדבקים וסובלים מגודש שסותם את אפם ואוזניהם הרגישים. המקלונים החדשים מיועדים בכדי לנקות את האף והאוזניים ולהסיר בעדינות נזלת יבשה ושעווה בכדי לאפשר לתינוק לנשום ולישון באופן חופשי וטוב יותר.

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

המקלון קל לשימוש, כשכל שיש לעשות הוא להניח את קצהו בתוך הנחיר או תעלת האוזן החיצונית ולמשוך החוצה בעדינות כל לכלוך ושעווה גלויים. למקלונים קצוות כפולים ויעילים באופן שווה לביצוע מטרתם. הם מעוצבים באופן בטיחותי במיוחד בכדי להתאים לאברי התינוק הקטנים ולמניעת הכנסתם עמוק מידי.

 

המקלונים מגיעים כזוג וכוללים נרתיק נסיעות שניתן לקחת באמצעותו אותם לכל מקום באופן הגייני, בין אם מחוץ לבית, נסיעות או טיולים. זמינים בצבעי ירוק וכחול או ורוד וטורקיז. אינם מכילים BPA. המחיר לזוג: 24.90 שקלים.

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

כעת ועד סוף חודש נובמבר ניתן ליהנות מ-25% הנחה על כל מוצרי מותג התינוקות NUBY באתר היבואן הבלעדי אינטרסן.

 

NUBY- להשיג ברשתות השיווק המובחרות ובאתר היבואן אינטרסן www.Intersun.co.il