כותרות אחרונות
Search

חדש! הבייגלה השטוחים האהובים של "אסם" עכשיו גם עם ציפויים מתוקים ומפנקים.

בייגלה שטוחים מתוקים של אסם – צילום: סטודיו אסם

 

חדש! הבייגלה השטוחים האהובים של "אסם" עכשיו גם עם ציפויים מתוקים ומפנקים.

"אסם" משיקה בייגלה שטוחים בציפויים מפנקים של שוקולד וקרם קרמל.

 

"אסם", מובילת שוק החטיפים והבייגלה בישראל, משיקה בייגלה שטוחים בציפויים מתוקים ומפנקים בשני טעמים: שוקולד חלב וקרם קרמל. שני המוצרים הושקו בחודש ינואר ויישארו כמוצרים קבועים על מדפי הבייגלה.

 

בייגלה שטוחים של "אסם" עשו מהפך בעולם הבייגלה כשהושקו בשנת 2011 והכניסו משב רוח רענן לקטגוריה. צורתו החדשנית של הבייגלה שטוחים יצרה סנסציה על מדפי הבייגלה והמוצרים אזלו בתוך ימים ספורים מהמדפים.

 

בייגלה שטוחים מתוקים של אסם – צילום: סטודיו אסם

 

כ-13 שנה לאחר ההשקה של בייגלה שטוחים, החליטו ב "אסם" להביא את הדבר הגדול הבא בשטוחים ולהתחבר לטרנד המתוק מלוח שממשיך לצבור תאוצה בשוק המזון. ב "אסם" עבדו על פיתוח שיהווה שילוב מנצח בין צורתו האייקונית והאהובה של בייגלה שטוחים לבין ציפויים מפנקים של קרם קרמל ושוקולד.

 

בייגלה שטוחים מצופים שוקולד וקרם קרמל יוצרים חווית אכילה מרגשת בפה בזכות שילוב הטעמים של הציפוי המתוק והבייגלה שטוחים המלוח. הסדרה נועדה לרגש את אוהבי הבייגלה שטוחים עם טעמים חדשים ומפנקים. מי שטועם לא יכול להפסיק לאכול אותם.!

 

בייגלה שטוחים מתוקים של אסם – צילום: סטודיו אסם

 

עינת מוסקוביץ', מנהלת פעילות החטיפים ב "אסם": "השקת בייגלה שטוחים ב-2011 עשתה מהפכה בקטגוריית הבייגלה, ושטוחים אסם הפכו במהרה למותג אייקוני ואהוב במיוחד. אנו ב "אסם" קשובים לצרכנים ומחפשים תמיד את הטרנדים החמים כדי להעניק לצרכן טעמים חדשים ומרגשים. בייגלה שטוחים בציפויים של קרם קרמל ושוקולד מכילים שוקולד איכותי במיוחד, ואנחנו בטוחים שכל מי שיטעם יתאהב בהם מיד ולא יוכל להפסיק…"

 

בייגלה בציפוי שוקולד חלב / קרם קרמל:

תכולה: 120 גרם.

כשרות: כשר חלבי, בד"צ העדה החרדית, ירושלים.

ניתן לרכוש: בכל רשתות השיווק.