כותרות אחרונות
Search

חברת "מסעות", המתמחה בהפקת טיולים מאורגנים לבני הגיל השלישי, נערכת ליום שאחרי מתן החיסונים.

צילום: "מסעות"

 

חברת "מסעות", המתמחה בהפקת טיולים מאורגנים לבני הגיל השלישי, נערכת ליום שאחרי מתן החיסונים.

תדרוש מכלל לקוחותיה הצגת אישורים לשני חיסוני קורונה, טרם הזמנת חופשה (דרכון ירוק).

בנוסף, רק מדריכי טיולים בעלי דרכון ירוק  יוכלו להדריך בטיולי החברה, זאת בכדי למזער אפשרויות הדבקה ולהבטיח  את בריאותם של המטיילים.

 

חברת מסעות, המתמחה בהפקת טיולים מאורגנים לבני הגיל השלישי, נערכת ליום שאחרי: תדרוש מכלל לקוחותיה הצגת אישורים לשני חיסוני קורונה, טרם הזמנת חופשה לכל יעד ברחבי העולם (דרכון ירוק). בנוסף, רק מדריכים בעלי דרכון ירוק יוכלו להדריך בטיולי החברה, זאת בכדי למזער אפשרויות הדבקה ולהבטיח את בריאותם של המטיילים.

 

גיא רווה – צילום: "מסעות"

 

גיא רווה, מנכ"ל חברת מסעות, ציין "אנו עושים כל שניתן על מנת להיערך ליום שאחרי ולאפשר ללקוחותינו הנאמנים לטייל באופן בטוח וזהיר ברחבי העולם. על מנת למזער אופציה של הדבקה קבוצתית, אנו מחויבים מכורח הנסיבות לעשות את המקסימום עבור כל נוסע ונוסעת ועל כן, אנו רואים בהחלטה זו חשיבות עליונה וחד משמעית שאין להקל בה ראש. נוסע ללא אישורים מתאימים, לא יוכל להזמין דרכינו חופשה בשום מצב. כמו כן, עדיין ינקטו במסגרת הטיולים אמצעי זהירות נוספים על פי מדיניות התו הסגול".

 

עוד הוסיף רווה "אנו תקווה שכבר בחודשים פברואר-מרץ, נוכל להניע את הגלגלים ולהוציא את הטיולים לפועל עם השלמת הסנונית הראשונה של החיסונים הנדרשים. זו תקופה נהדרת ואידיאלית לטיולים הן מבחינת תנאי מזג האוויר והן מבחינת העומסים באתרים השונים אשר פחות מורגשים בתקופה זו. היצע הטיולים בשנת 2021 יתאפיין ללא ספק בבחירה על פי מפת הקורונה העדכנית באופן דינמי ויעדים בהם תחול התפרצות קורונה יוסרו ממפת הטיולים. מתוך ההיצע הרחב קיימים יעדים חדשים על הפרק כמו איחוד האמירויות ובחריין, יעד מרתק ומסקרן הכולל ניגודיות ושפע של אתרים ואטרקציות, כך שזה ללא ספק מרגש עבור כולנו. כמובן שגם השקתן של טיסות ישירות למרוקו, יהוו מוקד משיכה רב בקרב קהל היעד ואנו צופים לביקושים רבים גם ליעד זה".

 

להזמנה טלפונית ולמידע נוסף: 1-800-777-555

 

אודות "מסעות"

מסעות מתמחה בהפקת טיולים מאורגנים ברמה הגבוהה ביותר, למגוון יעדים אטרקטיביים, ביניהם דרום אמריקה, המזרח הרחוק, ארצות הברית, אוסטרליה, ניו זילנד, אירופה ועוד. החברה מתחייבת לרמת המדריכים הטובה ביותר, דרגת אירוח במלונות 4 ו-5 כוכבים ושירות צמוד ואישי.

 

בין החבילות הייחודיות שמציעה החברה: מגוון טיולים למיטיבי לכת, טיולי מסעות חקר, שייט מאורגן, טיולי ג'יפים, טיולים מאורגנים לפסטיבלים ייחודיים בעולם, שייט נהרות ועוד…