כותרות אחרונות
Search

חברת "אוטו-קור", השלימה תהליך אינטגרציה מוצלח בין מערכת החיטוי האקטיבית שפיתחה לתחבורה הציבורית, לבין מערכות ניטור, בקרה וניהול ציי רכב של "טרפילוג".

צילום: יח"צ "אוטו קור"

 

חברת "אוטו-קור", השלימה תהליך אינטגרציה מוצלח בין מערכת החיטוי האקטיבית שפיתחה לתחבורה הציבורית, לבין מערכות ניטור, בקרה וניהול ציי רכב של "טרפילוג".

טכנולוגיית החיטוי האקטיבי "ADS3000", תוכל להתממשק לכל מערכת ניהול ציי רכב קיימת ללא צורך בפיתוחים נוספים.

 

חברת אוטו-קור, פיתחה מערכת חיטוי אקטיבית לתחום התחבורה הציבורית ושירותי החירום- ADS3000, מודיעה על השלמת האינטגרציה למערכת ניטור, בקרה וניהול של חברת טרפילוג.

 

צילום: יח"צ "אוטו קור"

 

מערכת מתקדמת וייחודית של חברת אוטו-קור, המאפשרת חיטוי אקטיבי של כל חלל הרכב, לרבות מערכת המיזוג, תאפשר הפעלה מרוחקת ומבוקרת לציי רכב. ההפעלה תתאפשר על בסיס פילוח אזור גיאוגרפי, דוגמת הימצאות בחניון, סטטוס (בין נסיעות מתוכננות, או בתום יום עבודה, זאת באמצעות התממשקות של טרפילוג למערכות הסדרן) ופרמטרים נוספים אשר יבחרו בהתאמה אישית בהתאם לצרכי והעדפות כל חברה, או ארגון.

 

אינטגרציה זו בין שתי המערכות, מאפשרת ניהול חכם של הליך החיטוי מרחוק, באמצעות הגדרות מיוחדות בעבור כל אחד מרכבי הצי. ממשק ייחודי זה יספק בתום הפעולה, חיווי באשר להצלחת החיטוי, מידת השלמתו, או כל צורך נוסף בהוספה של נוזל חיטוי, או מים. מערכת חכמה זו מצטיינת בניצול הזמן בצורה מקסימאלית, לדוגמה, כאשר אוטובוס מתוכנן לחנות משך שעה בחניון, היא תדע לתעל את הזמן הפנוי לחיטוי ולהכשירו לנסיעה הבאה.

 

זיו פרבר מנכל חברת אוטו-קור- Autocool – צילום: רפי מוסרי.

 

מערכת חיטוי אקטיבית מדגם ADS3000, משלבת בין שתי פעולות, חיטוי עמוק ויסודי של חלל הרכב באמצעות הפצת רסיסי מים מהולים בנוזל חיטוי המנטרל וירוסים וחיידקים לרבות קורונה, לצד הפעלת מערכת המיזוג ולשם השלמת התהליך, חיטוי יסודי באמצעות מחזור האויר בתעלות המיזוג- הבלעדי בעולם למערכת אוטו-קור Auto Cool.

 

יאיר רווה, מנהל מחלקת ההנדסה של אוטו-קור, האמון על פיתוח המוצר: "היכולת לבצע אינטגרציה מלאה, למערכת ניהול ציי רכב דוגמת טרפילוג, מדגישה את גמישותה ואת הוורסטיליות המאפיינים את הטכנולוגיה שפיתחנו, תוך הקפדה על השגת פונקציונליות וחווית משתמש שאינן מחייבות השקעה כספית ניכרת לחיבור ביניהן. שילוב בין שתי המערכות יציג את היתרונות הבולטים של כל מערכת ויאפשר בד בבד למקסם את הערך המוסף משתיהן יחד".

 

אורלי יוסף, מנכ"ל Traffilog ישראל

 

אורלי יוסף, מנכ"ל Traffilog ישראל: "אנו שמחים להיות החברה הראשונה אשר הובילה ליישום האינטגרציה ומובילה את ניהול פעילות החיטוי האקטיבי במערכות ציי רכב. חיבור בין השתיים מייצר ממשק סינרגי והרמוני, כך שללא ספק הוא עשוי לעודד התקנתם בציי רכב רבים, לרבות חברות היסעים, אוטובוסים, מוניות להבטיח את בריאותם של הנוסעים בצל הקורונה. כחברה טכנולוגית מובילה, אנו רואים בשיתופי פעולה מסוג זה אתגר ושמחים להכריז על תוצאות מוצלחות במיוחד אשר ללא ספק ישרתו את לקוחותינו הנאמנים בפיתוח החדשני ביותר הקיים בשוק כיום".

 

אודות חברת "אוטו-קור"   Auto Cool:

הנה חברה ישראלית ותיקה בעלת פעילות גלובאלית ענפה בכל העולם, מזה כ- 40 שנה. החברה עוסקת בפיתוח והתקנה של מערכות קירור ומיזוג לרכבי נוסעים, רכבי הובלה בקירור, מיזוג ברכבי שירות וכן, במסוקים. בשנה האחרונה, הרחיבה את ליבת פעילותה העסקית עם פיתוח משפחת מוצרים בתחום חיטוי, סינון והשבחת האוויר המתחברים באופן טבעי עם עולמות התוכן בהם היא עוסקת ושולטת מזה עשרות שנים. 

 

אודות חברת "Traffilog":

חברת טרפילוג, הנה ספקית פתרונות בתחום הטלמטריה וסיכול גניבות. החברה מספקת פתרונות טכנולוגיים חדשניים תוך שימת דגש על הוזלה משמעותית בעלויות התפעול והניהול עבור לקוחותיה. החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות כגון שיפור בטיחות הנהג והרכב ,ניטור ציי רכב, דיאגנוסטיקה חזויה, חיסכון בצריכת דלק ופתרונות נוספים. על לקוחותיה נמנים יצרני רכב, חברות ביטוח, יבואני רכב, חברות המנהלות ציי רכב ועוד…