כותרות אחרונות
Search

חברת אביבי מטבחים, מהמובילות בארץ בתחום תכנון ועיצוב מטבחים משיקה קולקציית מטבחים חכמים בעיצוב עכשווי !

המטבח החכם של אביבי מטבחים !

 

 בימים אלו אביבי מטבחים מציג בגאווה  לראשונה בישראל, את הדור הבא של המטבחים SMART KITCHEN2 !

 

חברת אביבי מטבחים, מהמובילות בארץ בתחום תכנון ועיצוב מטבחים, הבינה את חשיבות נושא הבית החכם והגתה את רעיון ה-SMART KITCHEN – קולקציית מטבחים חכמים ופונקציונליים, בעיצוב עכשווי, המשפרת משמעותית את חווית השימוש היומיומי בחלל המטבח !

 

צילום: יח"צ אביבי מטבחים

 

במשך עשרות שנים לא נרשמה התקדמות טכנולוגית מהותית בתפעול מערכות ומכשירי חשמל ביתיים, אך בשנים האחרונות חלה התפתחות מהירה בנושא הבית החכם כתוצאה ממספר תהליכים שקרו במקביל:

 

  1. התפתחות התקשורת הסלולרית הביאה למהפכת ענק עולמית. באמצע שנות ה-90 מכשירי הטלפון הסלולרי נכנסו לשימוש המוני וכיום הם בשימוש מרבית אזרחי העולם- שבעקבות כך הפך לכפר גלובלי קטן. קפיצת מדרגה משמעותית נרשמה ב-2007 עם כניסתו של הטלפון החכם אשר באמצעותו ניתן היה לייצר תקשורת קלה ומהירה יותר עם אנשים וחפצים רחוקים מאיתנו, כגון לגלוש בקלות באינטרנט, להשתמש באפליקציות, לצלם ולהעביר תכנים, ולפתח רשתות חברתיות ועוד. הצורך בשליטה מרחוק של פעולות יומיומיות קידם בין השאר את פיתוח אפליקציות בנושא טכנולוגיית הבית החכם.

 

 

  1. העולם מתקדם להיות ירוק יותר. בשנים האחרונות גוברת המודעות לחשיבות השמירה על הסביבה בה אנו חיים, ולשיקום נזקים שכבר נעשו, וזאת כדי לאפשר איכות חיים טובה, בהווה ובעתיד, למין האנושי על פני כדור הארץ. במסגרת מגמה כלל- עולמית זו גם נושא הבית הירוק זוכה לטיפול. כיום, קיימת מודעות לחסכון באנרגיה ושימוש מופחת במכשירי החשמל הביתיים על ידי פתרונות של שליטה מבוקרת וניצול מיטבי של האנרגיה בבית. פתרונות אלו מיושמים בבית החכם.

 

  1. הרצון של כולנו לפשט את חיי היום יום. כלכלת המאה ה-21 מציעה לנו אפשרות להיות יעילים יותר- בפחות שעות עבודה בפועל. התפתחות הקדמה הטכנולוגית מפשטת ומבטלת במידת מה את ההשקעה בפעולות השגרתיות המשעממות ועל ידי כך משדרגת את תרבות הפנאי ומאפשרות לנו לבלות יותר זמן בפיתוח תחביבים, מנוחה או בילוי בחיק המשפחה וחברים. פיתוח בית חכם שיעבוד עבורנו ויקל על הפעילות היומיומית הינו חלק חשוב ממגמה זו ונמצא בעלייה בשנים האחרונות.

 

שלומי כהן מנהל תחום באביבי מטבחים יחד עם מיכל ינאי שהגיעה למפגש העיתונאים – צילום: אבי בר

 

חברת אביבי מטבחים, מהמובילות בארץ בתחום תכנון ועיצוב מטבחים והמייצרת מטבחים למעלה מ-40 שנה, הבינה את חשיבות נושא הבית החכם והגתה את רעיון ה-SMART KITCHEN – קולקציית מטבחים חכמים ופונקציונליים, בעיצוב עכשווי, המשפרת משמעותית את חווית השימוש היומיומי בחלל המטבח.

 

בשלב הראשון פיתחה החברה, לפני מספר שנים, את הדור הראשון של המטבח החכם. קולקציית המטבחים תוכננה לניצול בצורה חכמה של שטח חלל נתון, כדי לספק מגוון של פתרונות עבודה ואחסון, תוך כדי יצירת תחושה של מרחב וגודל המתאימים גם לחללים קטנים, כמו פתרונות נשלפים המגדילים את אזור העבודה והאכילה, שימוש במגירות צוקל בתחתית המטבח המגדיל את שטח האיחסון ועוד…

 

צילום: יח"צ אביבי מטבחים

 

שימוש במטבח המשלב מערכות טכנולוגיות וייחודיות כחלק אחיד ממשטח העבודה, הופכת את חווית השימוש במטבח לקלה, נוחה, מהנה וידידותית.

 

במטבח החכם של אביבי הוטמעה מערכת KVISION – הראשונה מסוגה בעולם. שפותחה על ידי חברת MMTech. מדובר במערכת פורצת דרך, שתוכננה במיוחד עבור קולקציית המטבחים של "אביבי" המצעידה את המטבח הביתי לדור הבא.

 

המערכת המתוחכמת והחכמה מותקנת במטבח שבבית האח הגדול !

 

צילום: אבי בר

 

המערכת הינה אינטראקטיבית למשתמש ומופעלת במגע בעזרת מסך מחשב המוטמע בשטח העבודה במטבח. גוף המערכת דק ומותקן בדיסקרטיות בתוך גוף הארון כך שניתן לראות את תצוגת המסך בלבד. המערכת ללא שוליים ובקו אחיד וחלק עם משטח העבודה כחלק אינטגרלי ממנו ואינה קוטעת את רצף משטח העבודה. המערכת אטומה לנוזלים ובעלת זכוכית מחוסמת, עמידה לחום, anti-glair, extra clear. היכולה לשמש גם כמשטח עבודה. המערכת קיימת במידות: "32" , "43" , "55" אינץ' וברזולוצית מסך 4K. למערכת פאנל חיצוני המותקן בחזית הארון וכולל: ON/OFF, speakers, Mic, HDMI, USB, Button, Barcode Sensor.

צילום: יח"צ אביבי מטבחים

המערכת נותנת מענה להרגיל השימוש של העובדים במטבח וכוללת בין היתר:

 ברקוד מובנה המאפשר סקירת מוצרים ושליטה על ניהול מלאי וניהול קניות מיידי.

∨ תוכנת מתכונים אינטראקטיבית המדריכה והמלווה באופן חוויתי בהליך הבישול

מערכת ניהול שיחה המאפשרת שיחות כדיבורית וסנכרון למכשירי הסלולר.

מערכת שקילה מובנית בכל שטח פני התצוגה

שליטה על מערכות שמע ואודיו במטבח

∨ סנכרון עם מערכות בית חכם שונות

∨ אפשרות לפיתוחים רבים עתידיים

גלישה באינטרנט

 ∨ שימוש במשחקים

 

את המערכת ניתן לראות ולהתרשם בחלק מסניפי הרשת, מוטמעת ופועלת במטבחי התצוגה

 

על חברת "אביבי מטבחים":

במשך יותר מארבעה עשורים שותפה חברת "אביבי מטבחים" ביחד עם לקוחותיה בהטבעת חותם אישי על לב לבו של הבית, המקום בו תחושות ורגשות מקבלים את הטעם והריח המיוחדים להם, המקום בו מתעצבות חוויות ונרקמים זיכרונות – המטבח.

 

קו העיצוב משלב בין הטרנדים האחרונים והעכשוויים ביותר בעולם העיצוב לבין פרקטיות, נוחות ויעילות. המפעלים מצוידים במיטב המיכון הטכנולוגי מהמתקדמים בעולם והמאפשר להגיע לרמות הגימור הגבוהות ביותר. תוך הקפדה על תהליכי ייצור ירוקים בטכנולוגיה מתקדמת, שיטות ותקנים  אירופאים, שימוש בחומרי גלם ופרזול איכותיים ביותר ושמירה קפדנית על הסביבה.