כותרות אחרונות
Search

ה- "MASHBIR" מקדם אג'נדות חברתיות – חוסר שוויון נשים בשכר.

צילום: באדיבות "משביר"

 

ה- "MASHBIR" מקדם אג'נדות חברתיות.

השנה חוסר שוויון נשים בשכר, היא האג'נדה החברתית שה-"MASHBIR" בחרו לשים כנושא מרכזי.

 

גם השנה נשים הרוויחו בממוצע 31.6% פחות מגברים. נתון זה הינו העדכני ביותר מתוך נתונים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, לרגל יום האישה בינלאומי 2022. . ברשת ה- MASHBIR החליטו להעלות את הנושא לקדמת הבמה ולצאת בקמפיין שיעלה את המודעות לפער לא צודק זה. קמפיין חברתי שיהפוך לשיח מוביל ברשתות החברתיות.

 

צילום: באדיבות "משביר"

 

תמיכה גבית קיבל הקמפיין מאחת הסלבריטאיות שהתראיינה לאחרונה לחדשות ועמדה איתנה מאחורי הצלחותיה והסכומים שהיא מרוויחה. היא עבדה קשה כדי להגיע למעמד הזה, ומשמשת דוגמה כיצד נשים צריכות לעמוד בנחישות מאחורי דרישות השכר שלהן. היא מהווה דוגמה למי שאינה מתנצלת לרגע ומתוגמלת כספית בצורה הוגנת ושוויונית.

 

צילום: באדיבות "משביר"

 

רשת ה-MASHBIR היא חברת קמעונאית צרכנית אשר 83% מהעובדים בה הן נשים. ”המוטו של החברה מתמקד בחיזוק נשים, ולאפשר להן התפתחות מקצועית ואישית" אומרת מנהלת השיווק סיגל כהן.

 

צילום: באדיבות "משביר"

 

הרשת מובילה מזה זמן רב אג'נדות חברתיות מובילות כמו פעילות נגד אלימות ונגד החפצת נשים, לצד תמיכה בקיימות ובשמירה על כדור הארץ. אג'נדות חברתיות שהם מעבר לרווחים כלכליים כשמטרת הרשת היא להיות נושאת הדגל למודעות חברתית חשובה וחוצה ארגונים ומגזרים.

 

צילום: באדיבות "משביר"

 

במסגרת הפעילות החברתית ביום האישה הבינלאומי, הרשת יוזמת שיתוף פעולה עם עמותת "שדולת הנשים בישראל", ותתרום סכום נכבד כדי לקדם את פעולותיה לצמצום פערי השכר בין נשים וגברים. התרומה היא למטרת פניות וסיוע משפטי חינם בנושאי זכויות נשים בעבודה. הקו הפתוח מספרו 6286*.

 

צילום: באדיבות "משביר"

 

בנוסף במסגרת הקמפיין הרשת תיתן על מגוון פרטים מובילים שבמבצע 31.6% הנחה לחברי מועדון.

 

מוזמנים להצטרף למאבק ברשתות החברתיות עם ההאשטג #מינוס_31.6%

להשיג ברשת ה"משביר לצרכן" בכל רחבי הארץ וגם באתר האונליין https://365mashbir.co.il/