כותרות אחרונות
Search

"אסם-נסטלה" משיקה בייגלה בטעם חדש ומפתיע: בייגלה בטעם ביסלי גריל.

צילום: סטודיו אסם

 

"אסם-נסטלה" משיקה בייגלה בטעם חדש ומפתיע: בייגלה בטעם ביסלי גריל.    

אסם-נסטלה יוצרת לראשונה שילוב מנצח בין בייגלה "שטוחים" לבין הטעם האייקוני והאהוב של ביסלי גריל, ומשיקה מהדורה מיוחדת: בייגלה "שטוחים" שומשום בטעם ביסלי גריל. המהדורה החדשה תעלה על המדפים החל מחודש אוקטובר 2021 ונועדה לרגש ולהפתיע את צרכני הבייגלה אשר מחפשים טעמים מרגשים, מיוחדים ועוצמתיים.

 

בהשקת הטעם החדש, מבצעת אסם-נסטלה חיבור ראשון מסוגו בין מדף הבייגלה לבין מדף החטיפים עם המותג המוביל ביסלי. אריזת המהדורה בולטת ושונה מאוד מנראות שאר אריזות בייגלה אסם האדומות, האריזה ממחישה את "פיצוץ" הטעמים שמאוד מאפיין את ביסלי ואת המוצר החדש.

 

בזכות הטעם ה"חטיפי" של בייגלה בטעם ביסלי גריל, אסם נסטלה צפויה להגדיל את קהל היעד של בייגלה ולפנות לקהלים נוספים, חדשים וצעירים יותר, אשר מחפשים ואוהבים טעמים עוצמתיים, מתובלים וכיפיים.

 

צילום: סטודיו אסם

 

עינת מוסקוביץ, מנהלת תחום החטיפים באסם – נסטלה: "הצרכן הישראלי אוהב גיוון וחדשנות, הוא מקבל בפתיחות מוצרים וטעמים חדשים, והטעם החדש הוא מהדורה ייחודית ומרגשת לבייגלה שטוחים הפופולארי.  אסם נסטלה מוכיחה לאורך השנים כי חדשנות רלוונטית בקטגוריית הבייגלה מביאה לצמיחה. החל מההשקה הגדולה של שטוחים שהביאה חדשנות אמיתית לקטגוריה ושינתה את מיקומה של אסם על מפת המתחרים של קטגוריית הבייגלה, וגם בהשקות מאוחרות יותר כמו סדרת בייגלה כפיות.

 

בייגלה שטוחים שומשום בטעם ביסלי גריל באריזת 300 גרם: כשר פרווה – בד"צ העדה החרדית ירושלים, רבנות מקומית יוקנעם. ניתן להשיג בכלל רשתות השיווק.