כותרות אחרונות
Search

אורז הפרימיום המקורי "אקיטה קומאצ'י", נוחת בישראל היישר ממחוז אקיטה ביפן.

אורז יפני "אקיטה קומאצי" ממחוז אקיטה – יבואן "קיטהקאטה" – צילום: שי בן אפרים / יח"צ חו"ל

 

המטבח היפני בישראל עולה ל- Level הבא…

אורז הפרימיום המקורי "אקיטה קומאצ'י", נוחת בישראל היישר ממחוז אקיטה ביפן.

 אורז אקיטה קומאצ'י לבן אותנטי לא נחשף בשום שלב בתהליך גידולו לחומרי הדברה ואף עובר תהליך סטריליזציה ייחודי ועל כן, אינו מחייב שטיפה לפני הבישול.

 

אורז יפני מאוזן בעל ערך תזונתי גבוה במיוחד, אידיאלי להכנת סושי, צ'יראשי, ליווי מנות קארי, פוקה ועוד… חברת יבוא המזון "KITAKATA", נציגתה הרשמית בישראל של חטיבת האורז בתאגיד המזון הענק "JA  (Zn-noh)" מייבאת אותו לשוק המוסדי והפרטי.

 

אורז יפני "אקיטה קומאצי" ממחוז אקיטה – יבואן "קיטהקאטה" – צילום: שי בן אפרים

אורז הפרימיום המקורי "אקיטה קומאצ'י", נוחת בישראל היישר ממחוז אקיטה ביפן. אורז לבן אותנטי, מבריק וריחני, הנחשב לאחד מזני האורז האיכותיים והמבוקשים בעולם. אינו נחשף בשום שלב בתהליך גידולו לחומרי הדברה ואינו מחייב שטיפה, הודות לתהליך סטריליזציה ייחודי שהוא עובר.

 

"אקיטה קומאצ'י", הוא אורז יפני לבן עגול בעל איזון המשלב שלושה מרכיבים עיקריים המהותיים באורז יפני- מראה נוצץ, ריחני ארומטי ומרקם נעים בחך. מרקמו מעט קשה יותר והוא מצטיין ביכולותיו להכנת סושי, צ'יראשי, ליווי מנות קארי, פוקה ועוד… הוא בעל ערכים תזונתיים גבוהים במיוחד, עשיר בפרוטאין, סיבים, מינרלים וויטמינים נחשב לבריא יותר מזני אורז אחרים הקיימים בשוק. הוא בעל ערך קלורי נמוך יותר ומזין במיוחד על כן, הוא מאוד פופולארי גם בארץ המקור, יפן.

 

נאור לוי והשפים ריו סוהירו ורימה אוליברה בהשקת האורז החדש – צילום: אליה צ'וצ'ידה. 

 

"אקיטה קומאצ'י" ידוע באיכותו ובטריותו- זו הסיבה שמגדלים אותו בכל רחבי יפן ובמקומות נוספים בעולם. יחד עם זאת, חשוב לחדד שאקיטה קומאצ'י המקורי הגדל במחוז אקיטה, הינו האורז המקורי המזין והאיכותי ביותר, כשאחת הסיבות המרכזיות לכך היא תנאי הגידול שלו הקשורים בטיב האדמה ואיכות המים במחוז זה.

 

מעבר לטעמו העשיר של האורז, הוא גם חוסך זמן יקר בכך שאינו מצריך הכנה מקדימה טרם הבישול, כך שגם השוק המוסדי יוכל ליהנות מיתרון זה וכך גם בשלנים ביתיים, שבבחירה בו יהנו מקולינריה במיטבה.

 

נאור לוי ובכירים משגרירות יפן בהשקת אורז חדש – צילום: אליה צ'וצ'ידה. 

 

יבוא המוצר לשוק הפרטי והמוסדי בישראל, מתבצע באמצעות חברת יבוא המזון KITAKATA, נציגתה הרשמית בישראל של חטיבת האורז בענקית המזון היפנית( JA  (Zn-noh.

 

מחיר מומלץ לצרכן לאריזה של 2 ק"ג: 78 ₪.

כשרות- כשר באישור הרבנות לישראל.

להשיג בחנויות המובחרות ברחבי הארץ.

אודות "KITAKATA":

חברה ישראלית בעלת פעילות גלובלית ליבוא מוצרי מזון מיפן, בדגש על מוצרי איכות מסורתיים. נאור לוי, בעלים ומנכ"ל החברה, בעל רקורד עשיר וקשרים ענפים ומפותחים מזה שנים עם חברות ביפן ועם התרבות היפנית מייבא מוצרים מיפן לישראל וגם לאירופה, בדגש על מדינות כמו גרמניה, צרפת ושבדיה. לוי, מוכר גם כמייסד תרבות הסאקה בישראל ויש לו מיזמים רבים ושותפויות שונות להחדרת תרבות הקולינריה היפנית על כל צורותיה וגווניה לישראל ולשווקים נוספים באירופה.

 

לאחרונה, חברת "KITAKATA" נבחרה לייצג באופן רשמי בישראל את חטיבת האורז בתאגיד המזון הענק "ZEN-HON ) JA)" מיפן.

 

החזון של לוי הוא, להנגיש את מוצריהם של מפעלים קטנים וגדולים כאחד, המייצרים מוצרי איכות בידי אמן ומשמרים באדיקות מסורות ייצור יפניות העוברות מדור לדור, ברחבי העולם.