כותרות אחרונות
Search

"WeWork" משיקה מתחם משרדים בירושלים !

"WeWork" משיקה מתחם משרדים בירושלים !

המתחם ייפתח בטקס חגיגי ב-3.12.18 בנוכחות מאות מכובדים

ל-"WeWork" ישראל מתחמי משרדים בהרצליה, בבאר-שבע, בחיפה, חמישה מתחמים בתל-אביב ולאחרונה התווסף גם המתחם הירושלמי. יחד, הם מהווים בית לכ-5,000 חברים בישראל.

 

"WeWork" – החברה הקהילתית שחרטה על דגלה לסייע ליזמים להגשים את חזונם – פתחה  לאחרונה את מתחם המשרדים החדש שלה ברח' קינג ג'ורג' בירושלים, אחד הרחובות המרכזיים בעיר. ב-3 בדצמבר יתקיים אירוע השקה למאות מוזמנים שיכלול גם מסיבה פתוחה לציבור.

 

 

המתחם, תשיעי במספרו בישראל, הינו המתחם הראשון שמוקם בירושלים. המשרדים החדשים, שממוקמים בלב אזור "המשולש" ההיסטורי במרכז העיר, מאכלס ויכול לספק מקום לכ- 400 משתמשים, שיהוו שילוב של יזמים, חברות סטארט-אפ וחברות שונות אחרות, קטנות כגדולות, בדומה לחברות עבורן משמשת WeWork כבית ל-320,000 חברים בעולם, ב – 83 ערים לאורכן ורוחבן של 24 מדינות ברחבי העולם. בין החברות שכבר משתמשות ב- WeWork קינג ג'ורג' בירושלים: Gift of Life Marrow Registry, Made in JLM, Start-Up Nation Central   הביאנלה של ירושלים ו- DataToCapital.

 

 

wework תל אביב -צילום ארכיון: יח"צ WeWork

 

מתחם WeWork קינג ג'ורג' בירושלים, בעל שתי קומות, מעניק תמיכה מירבית עבור חבריו ומשמש בית לחברות ירושלמיות בכל קנה מידה, החל משימוש בשולחנות זמינים, השכרת משרד המיועד לאדם אחד בלבד ועד לקומה שלמה שתשמש כמטה חברה, כלה ביצירת "משרדי לוויין" לעסקים שירצו להרחיב את מיקומם. כמו כן, מאפשר המתחם שימוש במשרדים פרטיים ושקטים, חדרי ישיבות או בשיטת "השולחן החם" על בסיס מקום פנוי- כל זאת תוך יצירת חוויית שימוש נעימה ונוחה, העונה על צרכים פרטניים רחבים. חברי המתחם נהנים מגישה לאינטרנט, שירותי ניקיון, וריהוט ברמת הגימור הגבוהה ביותר. המתחם הירושלמי ממוקם ברח' קינג ג'ורג' המרכזי ומספק גישה נוחה לתחבורה ציבורית ולשלל האטרקציות בסביבתו.

 

צילום: יח"צ WeWork

 

מתחם  WeWork קינג ג'ורג' יתמוך בחברות בגדלים שונים. ארגונים ותאגידים גדולים (בעלי למעלה מאלף עובדים) מהווים כיום את המגזר הצומח ביותר של WeWork. כיום, יש למעלה מאלף חברות החברות ב- WeWork.

 

כיום, 30 אחוז מהחברות ברשימת ה-500 של פורצ׳ן הם חברים ב-WeWork. החברות והתאגידים הגדולים מקבלים מ-WeWork שירותים מיוחדים במינם כמו תרבות ייחודית ופתרונות אפקטיביים ואלטרנטיביים לחללי עבודה קונבנציונליים. 40% מחברי הארגון מעידים שבחרו ב-WeWork  כיוון שייחלו ורצו סביבה יזמית ויצירתית יותר. ל-30% מחברי הארגון יש משרדים של WeWork בכמה ערים. חברי WeWork בישראל כוללים את מייקרוסופט , פולקסווגן, מסטרקארד, ג׳נרל אלקטריק ועוד.

wework תל אביב צילום ארכיון: יח"צ WeWork

 

בדומה למיקומים אחרים בישראל, WeWork קינג ג'ורג' בירושלים מנוהל על-ידי צוות של מנהלים מקומיים, אשר יכירו את החברים בו באופן אישי, יסייעו להם בבניית המטלות היומיומיות וייזמו אירועים שיעודדו שיתופי פעולה. כמו-כן יעביר צוות המנהלים הכשרות וקורסי העשרה בנושאי מיומנויות עסקיות ועוד.

 

בנג'י זינגר, מנכ"ל WeWork ישראל: "טקס ה-Creator Awards שערכנו ביוני האחרון, בו השתתפו 4,000 איש, היווה את נקודת הפתיחה לפעילותנו בעיר. ראינו את הפוטנציאל היזמי והחדשני שגלום בירושלים, רוח שמעוגנת ב-3000 שנות היסטוריה במהלכן ירושלים הייתה ועודנה מקור השראה לאנשים ברחבי העולם. אנו נרגשים לפתוח את המתחם הראשון שלנו בירושלים שישמש בית לקהילה היצירתית בעיר. כעת, אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם עיריית ירושלים כדי להבטיח שקהילת WeWork המקומית תשקף את האוכלוסיה הרבגונית בעיר ותארח חברים ממגוון תרבויות ורקעים."

 

wework תל אביב – צילום ארכיון : יח"צ WeWork

אודות WeWork:

החברה הקהילתית WeWork מספקת 320,000 חבריה מסביב לעולם את המקום, הקהילה, והשירותים – הן פיזיים והן דיגיטליים – שהם צריכים כדי ליצור את מפעל חייהם, ומסייעת להם לשתף פעולה עם אנשים שיכולים למנף את העסק שלהם. השליחות של WeWork היא ליצור עולם בו אנשים עובדים כדי ליצור לעצמם חיים, לא רק הכנסה. החברה הוקמה בניו יורק ב-2010 ע"י אדם נוימן ומיגל מקלבי, ומונה  335 מרכזים ב-83 ערים ב-24 מדינות מסביב לעולם. עקבו אחרינו @WeWork בטוויטר, אינסטגרם, ופייסבוק או בקרו www.wework.com למידע נוסף.