כותרות אחרונות
Search

"UDS אינטרנשיונל" משיקה את ה – "LOGISTAR 100" המסחרית החשמלית המשתלמת בישראל!

 

 

"UDS אינטרנשיונל" משיקה את ה – "LOGISTAR 100" המסחרית החשמלית המשתלמת בישראל!

"יו.די.אס אינטרנשיונל" בע"מ, יבואנית מותג הרכב "CENNTRO" בישראל, מרחיבה את היצע דגמי כלי הרכב המסחריים החשמליים שלה ומשיקה את דגם "LOGISTAR 100", מדובר בסוג של טנדר מסחרי וחשמלי מלא, בקטגוריית רישוי 1N, מתוצרת קבוצת הרכב האמריקאית "CENNTRO ELECTRIC GROUP".  הרכב ישווק במחיר אטקרטיבי של 82,000 ₪.

 

מדובר ברכב עבודה קומפקטי בעל שני מושבים, עם תא מטען גדול מאד, המותאם להובלת סחורה בדרכים עירוניות ובינעירוניות, עם טווח נסיעה של 120 ק"מ בין טעינות ומהירות מרבית של 90 קמ"ש. יחידת ההנעה מורכבת ממנוע חשמלי מסוג מגנט סנכרוני קבוע, עם הספק של 25 קוו"ט ומומנט מרבי של 90 קג"מ. מקור האנרגיה של הרכב הינו סוללת ליתיום עם קיבולת של 16 קווט"ש ומשך הטעינה % 0 – 100 הוא 5 שעות בלבד, דרך שקע ביתי סטנדרטי V220.

 

צילום: יח"ץ יצרן

 

ה- LOGISTAR 100 תוכנן מתוך מחשבה עמוקה על נוחות ובטיחות הנהג, לאור זאת הותקנו בו מערכות בטיחות מתקדמות הכוללות מערכות בקרת יציבות ABS, EPS, ESC, מערכת  E-call  המאפשרת שידור אות מצוקה במקרה חירום, חיישנים ומצלמה לנסיעה לאחור.

 

צילום: יח"ץ יצרן

 

אורכו של הרכב הינו 366 ס"מ, רוחבו 161 ס"מ וגובהו הוא 168 ס"מ. ה- LOGISTAR 100 מכיל תא מטען פנימי רחב במיוחד בגודל של 2 מטרים עם קיבולת במשקל של 500 ק"ג, נתון המאפשר מקסום מיטבי ויעיל של השטח עם שתי דלתות להעמסה ופריקה, צידית ואחורית.

 

צילום: יח"ץ יצרן

 

ברכב מותקן לוח מחוונים דיגיטלי ולצידו מסך מגע LCD, המאפשר חיבור לטלפון חכם ושימוש באפליקציות מרובות.

 

צילום: יח"ץ יצרן

 

לרכב תקינה אירופאית מלאה מסוג N1. מחיר הרכב כולל מע"מ. כלי הרכב נהנה מאחריות יבואן מלאה למשך 36 חודשים  לרכב ולמצברים. המוסך המרכזי של יו.די.אס אינטרנשיונל בע"מ ממוקם באזור התעשייה בחולון.