כותרות אחרונות
Search

"Tipalti" חברת הפינטק המובילה בתחום ה-B2B מגייסת 30 מיליון דולר להאצת פיתוח הפתרון הגלובלי שלה לאוטומציית תשלומי ספקים

 

"Tipalti" חברת הפינטק המובילה בתחום ה-B2B מגייסת 30 מיליון דולר להאצת פיתוח הפתרון הגלובלי שלה לאוטומציית תשלומי ספקים

חברת Tipalti, המציעה פתרון גלובלי מוביל לאוטומציה של ניהול תשלומי ספקים, הודיעה היום על השלמת סבב גיוס הון שלישי (C) בהיקף של 30 מיליון דולר בהובלת קרן ההשקעות Zeev Ventures. סבב הגיוס הנוכחי של חברת הפינטק מביא אותה לסך גיוס כולל של למעלה מ-50 מיליון דולר, הון שיאפשר לה להרחיב את מאמצי הפיתוח שלה ולמצב את עצמה בחוד החנית של ענף האוטומציה של תשלומי ספקים.

 

חן עמית, מנכ"ל Tipalti וממייסדי החברה: "הרקורד הכמעט מושלם של Tipalti במדדי שביעות רצון ושימור לקוחות מאז הקמתה של החברה מביא לידי ביטוי את הערך העצום שהשירות שלנו מייצר עבור לקוחותינו. המעבר למערכת פיננסית מתוחכמת ומתקדמת מאפשר ללקוחותינו אוטומציה של 80% מתהליכי הניהול של תשלומי הספקים, התייעלות המאפשרת לצוות הפיננסי להתמקד ביוזמות עסקיות חיוניות כמו התרחבות וצמיחה בזירה הבינלאומית ושיפור התחרותיות והרווחיות של החברה"………..  "סבב הגיוס הזה מאפשר לנו להרחיב את יכולתנו המוכחת לפתח מוצרים בעלי השפעה מהפכנית על כל ענף התפעול של תשלומי ספקים".

חן עמית, מנכ"ל Tipalti וממייסדי החברה – צילום: יח"צ

פלטפורמת האוטומציה של תשלומי ספקים של Tipalti ממוקמת בענן ומסייעת למנהלי כספים בחברות מתקדמות להרחיב את מערך תפעול התשלומים שלהן לטובת צמיחה גלובלית מהירה, תוך הקטנת הסיכונים וחוסר היעילות הכרוכים בתהליכי תשלום מורכבים, מיושנים וידניים. המערכות של Tipalti מטפלות כבר היום בהעברות כספים שהיקפן השנתי למעלה מ-4 מיליארד דולר עבור כמעט 2 מיליון ספקים גלובליים. החברה תשתמש בהון הנוסף שגויס כדי לסייע לבסיס הלקוחות הצומח שלה לייעל את תהליכי ניהול התשלומים, להאיץ את פיתוח המוצרים של החברה ולחזק את מעמדה בשוק הבינלאומי, תוך שמירה על הרקורד המוביל שלה בשביעות רצון ושימור לקוחות.

 

אורן זאב, שותף מייסד של Zeev Ventures ויו"ר ומייסד שותף ב-Tipalti: "ההחלטה להמשיך להשקיע ב-Tipalti הייתה קלה יחסית. לא כל יום נופלת לידינו ההזדמנות להשקיע בחברה שמגדירה קטגוריה עיסקית חדשה. Tipalti הופכת על פיה את הדרך שבה מנוהלים היום תשלומי B2B, היא עוזרת לחברות לנהל את כל המערך התפעולי הקשור לתשלומים גלובליים, תשלומי ספקים ונושאים של ציות ורגולציה",  "כשאתה מדבר עם לקוחות של Tipalti כמו אמזון,טוויטר או GoDaddy, או קורא ביקורות 5 כוכבים שהחברה זוכה להן, אתה מזהה קונצנזוס מקיר אל קיר לגבי יכולתה של החברה לבצע שינוי אמיתי ומהפכני במערך ניהול התשלומים ולספק תמיכה ממשית בצמיחה העסקית".

 

מוסיף  אורן, שנכנס לאחרונה לרשימת המשקיעים הטובים בעולם של המגזין פורבס"ההצלחה של Tipalti טמונה בחזון ובצוות שלה, ביכולתה להבין את האופן שבו יכולה טכנולוגיה פיננסית לתת מענה לבעיות של כושר הרחבה ועמידה בדרישות רגולציה, בעיות שהיו עד כה בלתי פתירות"…………………………..  "די ברור שהגיע הזמן שתחום ניהול תשלומי הספקים יעבור לעידן האוטומציה. ארגונים לא צריכים לנהל תפעול כספים בצורה ידנית, כאשר הם יכולים לייעל את תהליכי העבודה שלהם, תוך צמצום הסיכון והעלויות גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך, ולשחרר משאבים יקרים לטובת יוזמות עסקיות משמעותיות. Tipalti ממוצבת היום בעמדה הטובה ביותר למינוף המגמה הזו. Tipalti רק התחילה לגרד את פני השטח של זירת התשלומים B2B הגלובלית, שהיקף פעילותה מוערך כיום במעל 20 טריליון דולר."

 

עמית חן מסכם: "כשארגונים מתחילים להבשיל, לעבור צמיחה מואצת ולהתרחב לשוק הבינלאומי, תהליכי הניהול הידני של התשלומים כבר לא מצליחים לעמוד בקצב. פשוט אין מצב שמנהלי הכספים של העתיד ימשיכו לבזבז את המשאבים והזמן של הצוותים שלהם על ניהול ידני של תשלומי הספקים, כשהם מעמידים את הארגון בסיכון לכל אורך הדרך. זוהי בדיוק הבעיה ש-Tipalti נותנת לה היום פתרון ייחודי, והמחויבות שלקחנו על עצמנו לעשות מהפיכה בעולם חשבונות/תשלומי ספקים היא הדלק בגלגלי ההצלחה שלנו".

אודות Tipalti

Tipalti הוא הפתרון היחידי הקיים היום לאוטומציה של תשלומי ספקים ברמה הגלובלית, פתרון המאפשר לייעל את כל שלבי תהליך העבודה של התשלומים בפלטפורמה מקיפה אחת בענן. Tipalti מאפשרת למערך הפיננסי בחברות מובילות, ובכלל זה אמזון, רוקו, גו-פרו וטוויטר לנהל את כל פעילות ה-AP הגלובלית ותשלומי הספקים שלהם. הפתרון מבסס נהלי עבודה פרואקטיביים הנותנים מענה רחב היקף לתקנים ורגולציות לאורך כל תהליך התשלום, כולל בדיקה וקליטה של ספקים חדשים, ציות לתקנות מיסוי ורגולציה, עיבוד חשבוניות אוטומטי, ביצוע תשלומים מקומיים וגלובליים, פירעונות מוקדמים, זיהוי ומניעת הונאות, ניהול התקשורת מול ספקים בנוגע לסטטוס התשלום, ניהול התאמות תשלומים והפקת דוחות.

 

אתר החברה:

2018C Home-Tipalti