כותרות אחרונות
Search

"לאונרדו קוסמטיקה" החוגגת עשור להיווסדה מובילה מהפך בעולם הקוסמטיקה

צילום:  דביר כחלון

"לאונרדו קוסמטיקה" החוגגת עשור להיווסדה מובילה מהפך בעולם הקוסמטיקה

"LEONARDO SKIN CARE GROUP" חוגגים 10 שנות פעילות מוצלחת והעצמה נשית.

לרגל חגיגות העשור, חברת "לאונרדו קוסמטיקה" משיקה ליין קרמים חדש, הכולל מגוון תכשירים מתקדמים לצרכים שונים וביניהם הענקת לחות עשירה, טיפוח עור הפנים, ניקוי עמוק ויסודי, תכשירי אנטי אייג'ינג, מיצוק והצערת העור. כל המוצרים בליין החדש עומדים בתקנים המחמירים ביותר וכוללים שילוב חומרים פעילים המסייעים בהענקת מראה רך, זוהר ובריא מתמיד.

 

מעגל הלקוחות העסקיים של "ליאונרדו קוסמטיקה" כולל את הקוסמטיקאיות ומכוני היופי המובילים בישראל ומהיום הם יוכלו להעניק ללקוחותיהם פינוק מלא ושירות ללא תחרות, עם מוצרים איכותיים וחדשנים שיסייעו להשגת תוצאות מירביות ומראה צעיר וחיוני.

רוני בר מבעלי "לאונרדו קוסמטיקה"צילום: רפי דלויה

רוני, מבעלי החברה, הוא המנהיג הראשי של המהפך שמובילה "ליאונרדו קוסמטיקה" בענף הקוסמטיקה בישראל. רוני מגיע מעולם העסקים הקר ובעצמו עבר שינוי כשהחליט להיכנס אל נישת ההעצמה הנשית, באמצעות מוצרי ביוטי בסטנדרט בינלאומי, כפי שהוצגו בכנס מוסקבה-תל אביב האחרון.

 

 

הכוח של "ליאונרדו קוסמטיקה" הוא ביכולת להיות רלוונטיים למגוון קהילות של נשים – נשות עסקים, נשים חד-הוריות, צעירות ומבוגרות יותר, שהמשותף לכולן הוא העוצמה הנשית שהן מקרינות והרוח הלוחמנית שלהן, בכל תחום בחיים.

"ליאונרדו קוסמטיקה" הינו מפעל חיים הבנוי על חדשנות, יצירתיות ומענה מדויק לצרכים נשיים תוך הענקת פתרונות בתחום היופי והטיפוח ומסר חד וברור של נשיות ללא פשרות.

עכשיו יותר מתמיד, נשות העולם הן בקדמת הבמה ו"ליאונרדו קוסמטיקה" לוקחת חלק בתהליך הזה, שכולל בתוכו ייצור קפדני מתמיד של קולקציות מוצרי-עילית תוך שמירה על נגישות לכל מגזרי הנשים ומעקב תמידי אחר הטרנדים האופייניים להם והדרישות הייחודיות לכל מגזר.

מימין לשמאל: הפרנטורית לי לוי, איש יחסי הציבור גולן נהרדעא, רעייתו של רוני בר  צילום: רפי דלויה

רוני בר מבעלי "לאונרדו קוסמטיקה יחד עם איש יחסי הציבור גולן נהרדעא

לאתר החברה- http://leonardo-tech.com/

בפייסבוק : Leonardo – Skin Care Systems

אינסטגרם: leonardo_skin_care