כותרות אחרונות
Search

"Laminam" מציגה בגאווה: קולקציות עם כבוד לטבע!

צילום: יח"צ

 

"Laminam" מציגה בגאווה: קולקציות עם כבוד לטבע.

חברת "Laminam" העולמית משיקה קולקציות חדשות לסתיו חורף :   "VERDE ALPI" ו- "SAHARA NOIR EXTRA"  ששמם נגזר מהאבנים הטבעיות אותן הם מייצגים.

הקולקציות מציגות טוויסט קלאסי עכשווי, צבעים והדפסים וביצועים אשר עולים על השיש הטבעי.

 

המשטחים החדשים  מצטרפים לסדרת הטבע המעוצבת בהשראת חומרים טבעיים, ומציגה את השפעות פני השטח, תכונות המרקם והאיכויות האסתטיות שלה, תוך שהיא מציעה ביצועים מעולים מבחינת עמידות וגמישות.

 

צילום: יח"צ

 

משטחי "VARDA ALPI"  מביאים תפיסה חדשה של הפאר והייחודיות של אחת האבנים הטובות, הידועות והיקרות ביותר באיטליה. הגוונים החיים של השיש הירוק, הפופולריים במיוחד הופכים אותו לאחד המשטחים הנדרשים ביותר בעיצוב כיום.

 

צילום: יח"צ

 

משטח "SAHARA NOIR  EXTRA" מסמן קפיצת דרך נוספת עבור "LAMINAM" בפיתוח משטחים בהשראת שיש שחור. הגימור החדש בהיר ומינימלי, עולה על האלגנטיות האסתטית של האבן הטבעית. השחור העשיר שזור בצורה מופלאה בעורקים בצבע בהיר שמפוזרים בקפידה על פני המשטח כדי לייצר העתק מדויק להפליא.

 

צילום: יח"צ

 

המשטחים החדשים מצטרפים ללמעלה מ-100 דוגמאות וגימורים מעולמות תוכן שונים של Laminam  המתאימים לכל סגנון בין אם מודרני, כפרי, תעשייתי או אקלקטי. המשטחים עמידים בפני שריטות, כתמים וכימיקלים, הם אינם סופגים ועל כן אנטיבקטריאלים ועם זאת לא מספיק עמידים גם לרמת חום של עד 600 מעלות כאשר הסיר הלוהט ביותר מגיע לכדי 400 מעלות, מה שמאפשר להניח על גביהם, ללא חשש, סיר רותח או פלטה של שבת.

 

LAMINAM– אולם תצוגה ראשי: בצלאל 3 רמת גן

Facebookלמינם – Laminam אתר- www.laminam.co.il