כותרות אחרונות
Search

"iRobot" מרחיבה את מגוון המוצרים ומכריזה על ההפתעה הגדולה, רובוט שוטף רצפות !

סרטון וידאו ביוטיוב: https://www.youtube.com/watch?v=So3sPBKCbeE

 

"iRobot" מרחיבה את מגוון המוצרים ומכריזה על שני שואבים רובוטים חדשים !

ההפתעה הגדולה' רובוט שוטף רצפות !

 

  • ה-Roomba® s9 + הוא בעל מברשות רחבות יותר, ועושה שימוש בטכנולוגיית "®PerfectEdge", המאפשרת שאיבה חזקה יותר.

 

  • ה- Braava jet® m6 הוא רובוט שוטף רצפות הראשון בעולם, המתמודד גם עם לכלוך קשה.

 

  • טכנולוגיית ™Imprint Link מאפשרת לשני הדגמים החדשים  להתכתב אחד עם השני ולעבוד בתיאום מושלם.

 

 

צילום: יח"צ איירובוט

 

מכשיר ה-Roomba® s9+  עם מערכת סילוק אשפה אוטומטית Clean Base™ Automatic Dirt Disposal, הינו השואב הרובוטי האינטליגנטי ביותר. הרומבה, מסוגל לנקות באופן יסודי יותר מכל רובוט אחר.  הרובוט השוטף ה- Braava jet® m6 מתמודד עם חדרים וחללים גדולים הודות ליכולות ניווט ומיפוי מתקדמות. הודות לטכנולוגיית Imprint™ Link  הרובוטים החדשים יכולים לתקשר ביניהם, ולבצע מטלות באופן אוטומטי – שאיבה ולאחר מכן שטיפה ללא שום התערבות מצד המשתמש.

 

צילום: יח"צ איירובוט

 

 

 

קולין אנגל, יו"ר ומנכ"ל "iRobot": "בשנת 2018, חברת "iRobot" שילבה זיכרון רובוטי ומערכת ריקון  אוטומטית מתקדמת לשואבי האבק של רומבה, תוך כדי העלאת רמת הניקוי האוטומטי. כעת, עם הכרזת המכשירים החדשים, ה-Roomba® s9+  וה- Braava jet® m6 חברת iRobot מציינת הישג משמעותי נוסף בתחום האוטומציה לרובוטים ביתיים. לקוחות יכולים לשכוח משאיבת אבק במשך שבועות, וכעת גם יכולים ליהנות שטיפה אוטומטית ללא כל מאמץ".

 

אנטואן גרסיה מנהל תפעול "iRobot – צילום: אבי בר

 

כריסטיאן סרדה, משנה למנכ״ל "iRobot": "ה-Roomba® s9+ וה- Braava jet® m6 הם הרובוטים המתקדמים ביותר שאי פעם ייצרנו והינם הרובוטים  המתקדמים ביותר בשוק. לקוחות הדורשים ביצועים גבוהים יעריכו את השאיבה החזקה של ה-Roomba® s9+ ואת יכולתו להגיע לפינות ולאזורים בעיתיים. הודות ליכולת המיפוי והניווט של ה- Braava jet® m6, לצד יכולות הניקוי המתקדמות שלו, הופכות אותו לעוזר החכם ביותר בכל בית".

 

צילום: יח"צ איירובוט

 

ה-Roomba s9+ מגיע לכל פינה בבית

ה-Roomba® s9+  בעל מערכת סילוק אשפה אוטומטית, ™Clean Base, מציע את הניקוי היסודי ביותר הודות לחיישן תלת מימד וטכנולוגית PerfectEdge®. ה-Roomba® s9+   כולל מברשות גומי רחבות יותר ב-30% המיועדות להגיע לכל פינות הבית, והן בעלות מרקם מיוחד המאפשר ניקוי קרוב יותר במשטחים שונים, מרצפות ועד לשטיחים. המברשות מתאימות את עצמן למשימת הניקוי – מחלקיקים קטנים, כמו אבק ולכלוך, עד לשיער ולכלוך גס. המברשת הפינתית המיוחדת משתמשת בזרועות בחמש זוויות כדי לתפוס לכלוך ופסולת מהפינות והפאנלים. ה-Roomba® s9+   בעל מערכת ניקוי חדשה עם עוצמת שאיבה פי 40 משואבים קודמים, נתון משמעותי במיוחד בעיקר בשאיבת שטיחים.

 

צילום: אבי בר

 

 

מערכת הניווט ה- iAdapt 3.0, המבוססת על טכנולוגיית vSLAM ומוגנת בפטנט, מסייעת ל-Roomba® s9+   לנווט בבית באופן חלק ויעיל. חיישן תלת המימד הממוקם על השואב סורק את הדרך במהירות של 25 פעמים בשנייה, על מנת לסייע ל- ה-Roomba® s9+ להגיע גם לפינות העמוקות ביותר ולנקות משטחים גדולים ביעילות. על ידי שימוש בטכנולוגיית Imprint™ Smart Mapping, הרובוט לומד להכיר את מבנה הבית ומעניק שליטה מלאה על תזמון ובחירת החדרים לניקוי.

 

אנטואן גרסיה מנהל תפעול "iRobot – צילום: אבי בר

 

ה-Roomba® s9+  כולל מערכת אנטי-אלרגנים, הראשונה והיחידה הקיימת בשואבים, הלוכדת אבקה ועובש, ומונעת מהם לצאת מהרובוט או מתחנת הטעינה, ה-Clean BaseTM. ה-Roomba® s9+  משתמש במסנן ייעודי, הלוכד 99% מהאלרגנים, עובש, קרדית האבק, ושערות בעלי חיים. מערכת סילוק האשפה האוטומטית, ™Clean Base, מאפשרת ריקון של תוכן הרומבה לתוך מיכל ניקיון, המשמש גם כתחנת עגינה. מיכל הניקיון אוגר בתוכו את הפסולת, הלכלוך והאבק בתוך שקית סגורה שיכולה להכיל עד ל- 30 מכלי לכלוך, נפח המספיק למספר שבועות.

 

Braava jet® m6 שוטף חדרים ומשטחים גדולים.

ה-Braava® m6 הוא הרובוט המתקדם ביותר בשוק והוא מציע שטיפה או טאטוא של הבית. בדומה ל-Roomba® s9+ , גם ה- Braava jet® m6 משתמש במערכת הניווט iAdapt® 3.0 עם טכנולוגיות ה- ®vSLAM וה-Imprint™ Smart Mapping המאפשרות לו ללמוד את מבנה הבית ומעניקות לו שליטה מלאה על תיזמון ובחירת החדרים לניקוי. ניתן לתכן את הניקיון באמצעות אפליקציית iRobot Home או על ידי לחיצת כפתור Clean.

 

צילום: יח"צ איירובוט

 

ה-Braava® m6 אידיאלי עבור משטחי רצפה כמו פרקט, פורצלן ורצפות אבן. בדומה ל- Roomba® s9+ גם ה-Braava® m6  משתמש במערכת הניווט המיוחדת כדי להגיע לכל הפינות ולנקות מסביב לרהיטים, שטיחים ומכשולים נוספים. במידה ורמת הסוללה נמוכה לפני תום עבודת הניקיון, המכשיר יודע להטעין את עצמו מחדש ולהמשיך בניקיון מיד לאחר מכן. במצב שטיפה, המכשיר מסוגל להתמודד עם לכלוך קשה כמו כתמי שומן, כתמים דביקים וכו. במצב של טאטוא, המכשיר משתמש בכוח אלקטרוסטטי על מנת ללכוד לכלוך, אבק ושיער חיות.

 

צילום: יח"צ איירובוט

 

כאשר ה-Braava® m6 מסיים את הניקוי, יש להחזיקו מעל פח אשפה וללחוץ על כפתור ה-Eject כדי לשחרר את המגבים לפח. לאחר ש ה-Braava® m6 מסיים את תהליך הניקוי, ניתן לצפות בדוחות ניקיון ופרטים אחרים באפליקציית iRobot Home. מגבים נוספים ניתנים לרכישה בנפרד.

 

צילום: אבי בר

 

צמד חמד: הרומבה שואב והבראבה שוטף.

"iRobot" מממשת את החזון שלה בתחום השואבים הרובוטיים החכמים, על ידי טכנולוגיית Imprint™ Link, טכנולוגיה המאפשרת לרובוטים החדשים לתקשר אחד עם השני ולעבוד ברצף. ניתן לתאם ניקיון משותף באמצעות אפליקציית "iRobot Home", לבחור חדרים ספציפיים לניקיון או את הבית כולו. לאחר שה-Roomba® s9+ מסיים את השאיבה, ה-Braava® m6  מתחיל את השטיפה באופן אוטומטי. טכנולוגיית ה- Imprint™ Link Technology עובדת גם עם Roomba i7+.

 

מחיר וזמינות

רומבה s9+: 4,990 ₪

בראבה ג'ט m6: 2,490 ₪

 

המכשירים יהיו זמינים לרכישה בחנויות איירובוט ברחבי הארץ ובאתר החברה החל מחודש יולי.

 

אודות  "iRobot"

חברת iRobot מעצבת ובונה שואבי אבק רובוטים מתוך כוונה לאפשר לאנשים למצוא דרכים חכמות יותר לנקות ולאפשר להם לפנות זמן לעשות את הדברים שהם אוהבים. חברת iRobot  מייצרת סוגים שונים של רובוטים, ביניהם גם רובוטים צבאיים שהביאו לשינוי באזורי קרבות ואסונות טבעיים ברחבי העולם. הרובוטים הביתיים והרובוטיים הצבאיים של חברת iRobot  כוללים טכנולוגיות המשלבות בניווט, ניידות, מניפולציה ובינה מלאכותית. לקבלת מידע נוסף על iRobot: http://www.irobot.co.il/