כותרות אחרונות
Search

iDigital משיקה את מוצרי הכושר החכמים של "HyGear" – להשיג תוצאות ע"י אימון חכם יותר, לא קשה יותר.

מוצרי כושר חכמים –  איידיגיטל – צילום: יח"צ איידיגיטל

 

iDigital משיקה את מוצרי הכושר החכמים של "HyGear".

להשיג תוצאות ע"י אימון חכם יותר, לא קשה יותר.

המוצרים יימכרו בבלעדיות בסניפי iDigital

 

רשת "iDigital" מביאה לישראל את רצועות ההתנגדות והדלגית החכמות המחוברות לאפליקציית ניהול האימונים של חברת "HyGear".

 

רשת "iDigital" ממשיכה להביא לקהל הישראלי את הגאדג'טים המובילים בעולם, ועתה היא משיקה בבלעדיות את מוצרי הכושר החכמים של חברת "HyGear" המלווים באפליקציה ייעודית לניהול האימונים בצורה חכמה, אינטראקטיבית ואפקטיבית. HyGear מתאימה אישית את האימונים החכמים עם טכנולוגיית AI להפקת המקסימום מהם.

 

מוצרי כושר חכמים –  איידיגיטל – צילום: יח"צ איידיגיטל

 

רצועות ההתנגדות החכמות Gear Go מאפשרת להגדיל את סיבולת וכוח, וכן לקבוע יעדים ולשבור שיאים. המאמן האישי המשולב של "HyGear" בונה את האימונים, מגדיר את היעדים ומציע מוטיבציה עוצמתית המבוססת על ביצועים בזמן אמת כדי לעזור בהשגת היעד.

 

הדלגית החכמה Hyrope תאפשר לכם להעלות את רמת האימונים ליעדים חדשים כמו שיפור סיבולת לב-ריאה, ירידה במשקל ובניית כח משמעותי במהירות יחסית תודות לקבלת משוב בזמן אמת. זה כמעט כמו לעבוד עם מאמן צמוד – האפליקציה מסתנכרנת ישירות עם הציוד כדי לעקוב אחרי החזרות, מהירות, כוח, התנגדות, שריפת קלוריות והכל בזמן אמת ונותנת פידבק והצעות אימון.

 

מוצרי כושר חכמים –  איידיגיטל – צילום: יח"צ איידיגיטל

 

תוכלו לבחור אימון מתוך ספריית האימונים, לנתח נתוני ביצועים ולעקוב בדיוק אחר רמת השיפור. וגם – להכיר אנשים במסעות כושר דומים כחלק מקהילת "HyGear".

 

אימונים ניידים, תוצאות מוכחות, שריפת קלוריות גדולה יותר, קואורדינציה משופרת, אנרגיה מוגברת, סיבולת מוגברת, שיפור בריאות הלב, מצב רוח טוב יותר – עם HyGear ניתן להשיג תוצאות על ידי אימון חכם.

 

מוצרי כושר חכמים –  איידיגיטל – צילום: יח"צ איידיגיטל

 

מחיר דלגית: 199 ש"ח

מחיר רצועות התנגדות: 499 ש"ח

ניתן להשיג: רק בכל סניפי iDigital.

 

אודות "iDigital":

iDigital הינה רשת הפרימיום היחידה בישראל למכירת מוצרי Apple (APR) המהווה את הפורמט הקמעונאי היוקרתי ביותר של Apple. חנויות ה-APR ברחבי העולם הן חנויות הפועלות על פי גיידליין הנקבע על ידיApple  והן מתוכננות בסיוע Apple. ייצור והתקנת הציוד בחנויות מתבצע על ידי צוותים ייעודיים של Apple וצוותי המכירות והייעוץ שבחנויות מקבלים הכשרה והסמכה במתודולוגיות ייחודיות שפותחו על ידי Apple עבור פורמט הAPR-. החברה פועלת תחת חברת האם iCon Group, היבואנית הרשמית של מוצרי Apple בישראל. בנוסף למוצרי Apple, מציעה iDigital מגוון מוצרים ומותגים של חברות מובילות בעולם בתחום סגנון החיים הדיגיטלי.