כותרות אחרונות
Search

"Epson" מסכמת את שנת 2019.

 

 

"Epson" מסכמת את  2019.
מכירות מדפסות הזרקת דיו עסקיות ב- "EMEA" הפחיתו את צריכת החשמל ב-50.9 מיליון קילוואט – חיסכון של 5.9 מיליון אירו בשנה. 
העובדה שהטכנולוגיה של מדפסות הזרקת הדיו אינה יוצרת חום בהדפסה הפחיתה מכדור הארץ 17.7 אלף טון של פליטת CO2

 

נתוני המכירות של מדפסות עסקיות בטכנולוגיית דיו של חברת Epson שנמכרו במהלך שנת הכספים 2019 (שהסתיימה במרץ 2020) מדגימה את ההשפעה החיובית של בחירה בטכנולוגיות בנות קיימא ובחסכון המשמעותי שיכול להיות להן בהתאוששות הכלכלית שכולם שואפים אליה.

 

שילוב של כל המדפסות העסקיות שנמכרו על ידי Epson במהלך התקופה באזור EMEA (מדינות אירופה, אפריקה והמזה״ת – כולל ישראל) הפחיתו את צריכת החשמל במהלך השנה בכ- 50.9 מיליון קילוואט – בהשוואה לשימוש במדפסות הלייזר המתחרות[1]. מצב זה מאפשר הפחתה של 17.7 אלף טון של פליטת גז CO2 לאוויר העולם – כמות שכדי לספוג אותה יש צורך ב-816 אלף עצים2!

 

החסכון הפוטנציאלי בחשמל מגיע לכ-5.9 מיליון אירו בשנה3 – נתון המדגים יותר מכל את החשיבות של ה״קיימות״ ותרומתה הכלכלית לכל עסק באשר הוא.

 

ירון פרץ צילום: "דוניצה"

 

לדברי ירון פרץ, מנהל התחום העסקי ב-Epson ישראל, החברה מבצעת בשנים האחרונות מהלך של מעבר ברור מהדפסה בלייזר לעסקים לכיוון טכנולוגיית דיו עסקית כחלק מהמחשבה על שיפור המאזן האקולוגי והעסקי. ״עם המעבר לשלבים הבאים של ניהול המגיפה ואולי ההתאוששות ממנה, הטמעה של יסודות ׳קיימות׳ בתוכניות העסקיות יכולה בהחלט לסייע ולהבטיח שאנו מגנים הן על כדור הארץ והן על ההתפתחות העסקית הנכונה של כולנו״, אומר פרץ.

 

״הסגר החלקי שהוטל בלא מעט מדינות בא לידי ביטוי גם בהתאוששות של הסביבה והטבע. עם תחילתה של ההתאוששות העסקית והכלכלית, חשוב שנוכל להמשיך ולשמר את המצב הזה וההגנה על הטבע. צריך לקחת בחשבון כי לעתים, שינויים, גם קטנים, בטכנולוגיה, יכולים לסייע במשימה. צמצום צריכת חשמל והפחתה בפליטת גזים לאוויר, לא רק מגנים על הסביבה אלא גם חוסכים בכסף רב״.

 

למידע נוסף על המדפסות העסקיות:

https://www.epson.co.il/verticals/business-printing-solutions

 

WorkForce Enterprise WF-C20600 epson צילום: "דוניצה"

 

אודות אפסון:

אפסון היא מובילה טכנולוגית גלובלית המקשרת אנשים, התקנים ומידע באמצעות הטכנולוגיות והמוצרים שלה, ביניהם: מדפסות ומקרנים לבית ולמשרד, רובוטים תעשייתיים ושעונים. החברה מונהגת על ידי Seiko Epson Corporation שבסיסה ביפן ומעסיקה כ- 76,000 עובדים ב- 87 חברות ברחבי העולם. החברה גאה בתרומתה ההולכת וגדלה לאיכות הסביבה ולקהילות שהיא פועלת בהן

 

global.epson.com/

 

[1],2,3