כותרות אחרונות
Search

"BOSCH" משיקה מוטות בלנדר חדשים בטכנולוגיה מתקדמת עם חיבור קרמי ובקרת עוצמה אינטואיטיבית.

מוט בלנדר סדרה 6 – צילום: באדיבות בוש

 

"BOSCH"  משיקה מוטות בלנדר חדשים בטכנולוגיה מתקדמת עם חיבור קרמי ובקרת עוצמה אינטואיטיבית.

"BSH", היבואנית הרשמית של המותג "BOSCH" לישראל, משיקה מוטות בלנדר חדשים בעיצובים שונים שיגיעו בקרוב לחנויות. המוטות החדשים בעלי טכנולוגיה מתקדמת ייחודית למותג הכוללת חיבור קרמי ובקרת עוצמה אינטואיטיבית.

לראשונה בישראל יושקו גם מוטות בלנדר חדשים מסדרת Series 6  המתאפיינים במנוע חזק במיוחד ואחריות ל-10 שנים.

 

"BSH" היבואנית הרשמית של מותג "BOSCH" משיקה סדרת מוטות בלנדר חדשים בעלי חיבור קרמי, טכנולוגיה ייחודית למותג מוצרי החשמל הבייתים שתבטיח את עמידותו של המוצר לאורך זמן. בנוסף, המוטות החדשים בעלי בקרת עוצמה אינטואיטיבית – לחיצה ארוכה על המכשיר תשנה את המהירות באופן אוטומטי ותסייע בהכנת האוכל תוך דיוק ושמירה על איכות בלתי מתפשרת. מוטות הבלנדר החדשים של BOSCH ימכרו בסדרת Series 4, ולראשונה בישראל גם סדרת Series 6. המוטות החדשים צפויים אט אט לתפוס את מקומם של אלו הקיימים כיום על המדף, ובכך ימשיך המותג בוש להעניק ללקוחותיו חווית שימוש של המוצרים האיכותיים ביותר.

 

מוט בלנדר סדרה 6 – צילום: באדיבות בוש

 

מוטות הבלנדר מסדרת Series 6 המושקים לראשונה בישראל כוללים מנוע של W1200, בעל 10 שנות אחריות. בנוסף, למוט הבלנדר מהסדרה החדשה ישנה מערכת לקירור המנוע, זאת על מנת לאפשר עבודה ממושכת לאורך זמן ולמנוע את התחממות המכשיר. כמו כן, במוט הבלנדר החדש של BOSCH מסדרה זו ישנה מערכת סכינים משופרת לעבודה מדויקת, מהירה והמתאימה לסוגי מזון שונים.

 

מוט בלנדר סדרה 6 – צילום: באדיבות בוש

 

סדרת מוטות הבלנדר  Series 4של BOSCH כוללת מגוון עיצובים – מוט בלנדר בצבע לבן עם מנוע בעוצמת 600-800W, ומוט בלנדר בצבע שחור עם מנוע בעוצמת 1000W. גם מוטות הבלנדר מסדרה זו כוללים את טכנולוגיית החיבור הקרמי הייחודית ל – BOSCH וכן את מערכת בקרת העוצמה האינטואיטיבית והחדשנית.

 

*8 שנות אחריות נוספת מוגבלת על המנוע בלבד, בנוסף לאחריות המוענקת למוצר למשך שנתיים ממועד הרכישה, כמפורט בתעודת האחריות.

מחיר מומלץ לצרכן: החל מ190 ₪

 

מוט בלנדר סדרה 6 – צילום: באדיבות בוש

 

לראשונה בישראל: מוטות בלנדר של BOSCH מסדרת Series 6

מוטות הבלנדר החדשים של BOSCH מסדרת Series 4