כותרות אחרונות
Search

"DYSON" פתחה לראשונה בישראל בקניון tlv את מתחם ה- "Funday" להורים וילדים !

 

"DYSON" פתחה לראשונה בישראל את מתחם ה- "Funday" להורים וילדים !

המתחם נפתח לקהל הרחב בקניון גינדי TLV בימי חג החנוכה !

בין התאריכים 23-30/12/19

 

צילום: אבי בר

 

  • במתחם יכולים הילדים ללמוד בדרך מהנה ויצירתית על מדע וטכנולוגיה, כל זאת באמצעות השתתפות בתחרות מרוץ שאיבה עם  שואב dyson מדגם v11 במסלול מאתגר, המורכב ממשטחים שונים, ציור סביבון על משטח באמצעות שאיבה, צפייה בהדגמות שונות, יצירת בועות סבון ענקיות בעזרת מסנני האוויר ומשחק פינג פונג ע"י שימוש בכוח האווירודינמיקה שיוצר מייבש השיער ה-"Supersonic".

 

מיכל אמדורסקי ובתה מתכוננות לקראת תתרות שאיבת שטיח – צילום: אבי בר

 

  • מאחר וגם להורים מגיעה הפעלה יצירתית הוקמה לטובת ההורים המלווים עמדת סטיילינג בה יכולים לעצב מגוון סוגי מראה שיער שונים, כל זאת באמצעות מכשירי עיצוב השיער של דייסון: "dyson Airwrap" ו-"Dyson Supersonic" ועוד מגוון אביזרים נלווים.

 

צילום: רותי.ד

 

  • המתחם יהיה פתוח לקהל הרחב בימי חג החנוכה בין התאריכים 23-30/12/19
  • הכניסה למתחם והפעילות היא ללא תשלום.

 

מימין: ליאור ראובן סמנכ"ל שיווק ומכירות של חברת ב.נ.ז.כ סחר, אריק כהן מנכ"ל חברת ב.נ.ז.כ יבואנית "דייסון" לישראל, צביקה  כהן יו"ר ובעלים של חברת ב.נ.ז.כ סחר ושיווק בע"מ יבואנית דייסון לישראל צילום: אבי בר

 

לראשונה בישראל במהלך חג החנוכה הקרוב, תפתח Dyson  את מתחם ה-Funday המיועד להורים וילדים. במתחם החוויתי יוכלו ההורים והילדים לבלות זמן איכות משותף להתנסות במגוון מוצרי Dyson ב-7 תחנות שונות שהוקמו במיוחד:

-מרוץ שאיבה:

בתחנה זו יתחרו ההורה והילד בשאיבה, בדגם ה-V11 החדיש ביותר, במסלול מרוץ אשר הורכב ממשטחים שונים שנועדו לאתגר את מהלך השאיבה.

 

צילום: רותי.ד

 

אמנות רצפה:

בתחנה זו הילדים יתבקשו לשאוב את הסוכר שפוזר על המשטח וכך לצייר סביבון.

 

צילום: אבי בר

 

יצירת בועות ענק מסבון:

באמצעות מסנן האוויר של דייסון ובעזרת שרביט לבועות סבון, הילדים יוכלו לייצר בועות ענק מסבון.

 

ג'ני צ'רוואני עם הבת – צילום: אבי בר

 

פינג פונג Supersonic :

בעזרת טכניקת האווירודינמיקה עליה מבוסס מייבש השיער dyson supersonic, יוכלו הילדים להתנסות במשחק פינג פונג בו ילמדו בדרך חכמה ויצירתית על זרימת אוויר.

 

צילום: אבי בר

 

ללא אובדן עוצמת שאיבה:

בתחנה זו יוכלו ההורה והילד לערוך ניסוי של עוצמת השאיבה של שואב האבק , ולבדוק האם גם כאשר מיכל הריקון של שואב האבק Dyson V11 מלא, עוצמת השאיבה אינה נפגעת.

 

צילום: רותי.ד

 

תיבת כפפות:

-בתחנה זו יוכלו הילדים וההורים להתנסות במכשיר Dyson Pure Cool, על ידי התזת ספריי בעל חומרים מזהמים ולראות על גבי הצג שעל המכשיר כיצד מסנן האוויר פועל.

 

צילום: אבי בר

 

עמדת סטיילינג:

גם להורים המלווים וכן גם לילדים, הוקדש אזור במתחם. לאלו שירצו לנצל את הזמן במתחם לטובת עיצוב השיער, הוקמה עמדה בה יוכלו לעצב מגוון סוגי מראה שיער שונים, עם מכשירי עיצוב השיער של דייסון: dyson Airwrap ו-Dyson Supersonic  ומגוון האביזרים הנלווים להם.

 

רוית אסף – צילום: רותי.ד

 

במתחם ניתן יהיה להשיג את מגוון מוצרי Dyson מהיבואן הרשמי בישראל ב.נ.ז.כ סחר. על המכשירים וחלקיהם ניתנות שנתיים אחריות VIP בבית הלקוח ע"י ב.נ.ז.כ סחר, היבואן הרשמי של מוצרי Dyson בישראל.

 

צילום: רותי.ד

 

מתחם "DYSON" נפתח בקניון TLV, קרליבך 4, תל אביב (קומת קרקע, צמוד לפעלטון).

המתחם יפעל בין התאריכים 23-30.12.19 בשעות פעילות הקניון.

הכניסה למתחם והפעילות היא חופשית ובחינם.