כותרות אחרונות
Search

טרנד חדש – פיקניק פרטי בלב חוות סוסים – Dreamz

Dreamz

טרנד חדש – פיקניק פרטי בלב חוות סוסים  

החווה החדשה מאפשרת חיבור לטבע ומפגש עם סוסים, כלבים,  ארנבים,  עיזים וציפורים  לצד פינות ישיבה, פינת מדורה, טאבון, סדנאות יצירה, עמדת ברבקיו ובילוי במקום קסום העומד רק לרשות הקבוצה שהתכנסה !

צילום: אסף לוי

פיקניק בטבע הוא בילוי שמתאים לכל המשפחה ולקבוצות חברים. השדות המוריקים והמרחבים הפתוחים מאפשרים את תחושת החופש לה כולנו זקוקים.

 

הקרבה לטבע ולבעלי חיים משרה רוגע ונועם, ומאפשרת ניתוק מהלחצים, חיבור לפשטות ולראשוניות והתבוננות על החיים השוחקים שאנו מנהלים ביום יום. 

צילום: אסף לוי

וכאן נכנסת לתמונה חוות הטבע Dreamz הממוקמת במושב בית נחמיה, הסמוך לשוהם. החווה משתרעת על שטח של 5 דונם ומציעה בילוי מושלם לכל המשפחה והחברים למשך יום שלם.

 

אפרת (ג׳ינג׳י) בעלת החווה:  ״הצורך בשלווה ובפרטיות, הרחק מההמון, יחד עם הרצון לגעת בטבע, הביא אותי להנגיש את גן העדן הפרטי שלי למשפחות וקבוצות שמעוניינות לבלות בפרטיות, ומצאו פתרון לפיקניק או בילוי אמיתי בטבע המאפשר פרטיות לחבורה שהתכנסה".

צילום: אסף לוי

אפרת מוסיפה: ״לאנשים החיים בכרך הגדול ישנן מעט מאוד הזדמנויות לפגוש ולחוות בעלי חיים.  אנו  מאפשרים חיבור של האדם לעצמו, ואפשרות להיטען מחדש. חוות הטבע מאפשרת קפיצה קטנה לעולמות קסומים ומרגשים ולחוויות בלתי נשכחות.״

 

החווה כוללת בין היתר: פינות ישיבה מוצלות ומקורות –  המתאימות גם לימי החורף, פינת מדורה, עמדת ברביקיו עשירה, מטבח מאובזר, פינות טאבון, סדנאות יצירה לילדים, שירותים, מקלחת, ועוד פינוקים קסומים… 

צילום: אסף לוי

* ניתן לסגור את החווה גם למגוון אירועים פרטיים, ימי הולדת ואירועים עסקיים.

* מחיר כניסה לחווה לפיקניק פרטי: 60 שח לאדם, מותנה במינימום אורחים.