כותרות אחרונות
Search

5 עצות זהב לבחירת משכנתא מסחרית!

צילום: freepik

 

5 עצות זהב לבחירת משכנתא מסחרית!

רוצים לקחת משכנתא מסחרית? על מנת שתוכלו לצלוח במשימה יהיה עליכם להכיר כל מיני עצות חשובות שיכולות לעשות את ההבדל. הרי לקיחת משכנתא זה אחד מהצעדים הכי משמעותיים שתעשו בחייכם, ולכן מוטב כי תיקחו אותה בצורה הנכונה. טעות אחת קטנה עלולה להכניס אתכם אל תוך בור ללא תחתית. אמנון יעקובי, מומחה לביטוח ושירותים פיננסיים, יספק לכם טיפים חשובים.

 

ההחזר החודשי הקבוע:

לא משנה איזה סכום של משכנתא מסחרית תרצו לקחת, יהיה לה החזר חודשי קבוע. השאיפה שלכם תהיה להחזיר החזר חודשי שתוכלו לעמוד בו תוך מחשבה גם על העתיד. הרי ההחזר החודשי שאותו אתם תהיו מסוגלים להחזיר יהיה שונה מההחזר שאותו אחרים יצליחו להחזיר.

 

לא חובה לקחת משכנתא מהבנק:

זה נכון שאם תחליטו לקחת משכנתא מסחרית, תרצו לקחת אותה ממקום בטוח. אך לא קיימת חובה לקחת את המשכנתא דרך הבנק. אמנון יעקובי, מומחה לביטוח ושירותים פיננסיים, יכול לסקור בפניכם עוד גופים אחרים שיכולים להעמיד לכם משכנתא בתנאים מעולים.

 

צילום: freepik

 

תבצעו סקר שוק מקדים:

גם כאשר מחפשים משכנתא מסחרית ישנה חובה לבצע סקר שוק מקדים. הסקר נועד על מנת שתוכלו להבין מה בדיוק קורה למולכם. כך לא תיקחו את המשכנתא ממקום שלא יספק לכם את התנאים הכי טובים שיש. יש לכם את הכוח להשוואת, תנצלו אותו בתבונה.

 

התייעצות עם יועץ משכנתא:

אתם חושבים שאתם יודעים הכל? זה לא בהכרח אומר כי זוהי המציאות. יועץ משכנתא הוא איש מקצוע שיכול לסייע לכם. הוא יאפשר לכם לדעת איך לקחת את המשכנתא עם מינימום סיכונים. הוא יספק לכם טיפים שקשורים באופן ספציפי למשכנתא שאותה אתם רוצים לקחת.

 

אין טעם לפרוס את המשכנתא למקסימום:

זה נכון שאתם תרצו לשלם כל חודש סכום נמוך על מנת שלא תגבילו את עצמכם. אך תזכרו כי ככל שאתם פורסים את המשכנתא ליותר שנים, כך הריבית הופכת להיות גבוהה יותר. אתם מבחינתכם צריכים לשאוף לפרוס את המשכנתא לתקופה מינימלית שלא תגביל אתכם בעתיד הנראה לעין.