כותרות אחרונות
Search

4 שחקני עבר ב- "NBA" הצטרפו לפרויקט "מקס" של "מכבי תנועה עולמית" וחברת "סייטיר".

 

 

4 שחקני עבר ב- "NBA" הצטרפו לפרויקט "מקס" של "מכבי תנועה עולמית" וחברת "סייטיר".

4 שחקניNBA  לשעבר אדי ג'ונסון, אדי קארי, מייקל סוויטני וסדריק טוני הצטרפו לפרויקט מקס של "מכבי תנועה עולמית" וחב' סייטיר ביוזמה משותפת למאבק בגזענות, האנטישמיות, ובחוסר סבלנות.

 

אמיר גיסין מנכ"ל "מכבי תנועה עולמית": "פרויקט מקס נועד לבנות תנועה שמטרתה להילחם בגזענות, אנטישמיות וחוסר סובלנות באמצעות ספורט עם טכנולוגית בינה מלאכותית ותמיכה של ספורטאים מקצועיים. ספורט הוא כלי מושלם  להפצת ערכי אחדות ושותפות, ובניית גשרים בין קהילות" 

 

כוכבי ה-NBA לשעבר הפיקו סדרה של סרטונים שנועדו לספק תובנה אישית – מדוע ספורטאים מקצועיים מצטרפים לפרויקט מקס ומדוע המאבק בשנאה כל כך חשוב להם.

 

 4 שחקני NBA לשעבר אדי ג'ונסון, אדי קארי, מייקל סוויטני וסדריק טוני הצטרפו לפרויקט מקס של "מכבי תנועה עולמית" וחב' סייטיר ביוזמה משותפת למאבק בגזענות, האנטישמיות, ובחוסר סבלנות.

 

אמיר גיסין מנכ"ל "מכבי תנועה עולמית": "פרויקט מקס נועד לבנות תנועה שמטרתה להילחם בגזענות, אנטישמיות וחוסר סובלנות באמצעות ספורט, טכנולוגית בינה מלאכותית ותמיכה של ספורטאים מקצועיים. ספורט הוא כלי מושלם להפצת ערכי אחדות ושותפות, ובניית גשרים בין קהילות".

 

כוכבי ה-NBA לשעבר הפיקו סדרה של סרטונים שנועדו לספק תובנה אישית – מדוע ספורטאים מקצועיים מצטרפים לפרויקט מקס ומדוע המאבק בשנאה כל כך חשוב להם.

 

אריק רובין, מנכ"ל פרויקט מקס, מציין: "כשמקשיבים לאמירות של הספורטאים מבינים את התשוקה והמחויבות שיש להם במאבק בגזענות, האנטישמיות, ובחוסר סבלנות".

 

בסרטונים, חברי המועצה המייעצת של פרויקט מקס שולחים מסר חיובי של אחווה, כמו גם גינוי לדבריו של קניה ווסט ותמיכתו של קיירי אירווינג בסרט אנטישמי.

 

פרויקט מקס (ע"ש מקס נורדאו, אבי הספורט היהודי) פועל באמצעות פלטפורמה בינה מלאכותית של חברת "סיטייר", ומטרתו לבנות תנועה שתלחם בגזענות, אנטישמיות וחוסר סובלנות.

 

הוועדה מייעצת לפרויקט מקס כוללת גם את אריק זאבי מדליסט אולימפי (ג'ודו) ויו"ר משחקי המכביה 21, שי דורון שחקנית לשעבר בליגתWNBA , גל פרדימן גולש ומדליסט זהב אולימפי, ותמיר גודמן כדורסלן מקצועני לשעבר.

 

ערן רשף מנכ"ל ומייסד ומשותף של חב' סייטיר מציין כי: "אנחנו מאמינים שספורט יכול לבנות קשרים ושיתופי פעולה בין קהילות המתמודדות עם צורות שונות של חוסר סובלנות — בפרט לאור ההיסטוריה המשותפת והאפליה שבפניהם ניצבות הקהילה היהודית והאפרו-אמריקאיות כאחת".

 

 השחקן אדי ג'ונסון –צילום: יח"צ חב' "סייטיר" אישור לפרסום ללא תמורה

 

אדי ג'ונסון הוא שחקן כדורסל לשעבר שיחק 17 עונות ב-NBA. בשנת 1989, אדי נבחר לפרס האיש השישי של ה-NBA של השנה. כיום הוא מנחה שותף של NBA Today ברדיו Sirius NBA ואנליסט הטלוויזיה של פיניקס סאנס.

 

השחקן טוני סדריק – צילום : יח"צ חב' "סייטיר" אישור לפרסום ללא תמורה

 

אדי קארי הוא שחקן כדורסל לשעבר ששיחק ב-NBA במשך 11 שנים. אדי נבחר בדראפט ה-NBA 2001 על ידי שיקגו בולס. הוא שיחק בבולס, ניו יורק ניקס, דאלאס מאבריקס ומיאמי היט, שם היה חלק מקבוצת האליפות של ההיט ב-2012.

 

 השחקן אדי קארי – צילום יח"צ חב' "סייטיר" אישור לפרסום ללא תמורה

 

מייקל סוויטני הוא שחקן כדורסל לשעבר ששיחק ב-NBA עבור ניו יורק ניקס ושיקגו בולס. הוא גם שיחק במשך כעשר שנים בסין ואמריקה הלטינית. מייקל הוא כיום עוזר מאמן של קבוצת הכדורסל של Yeshiva University.

 

טוני סדריק הוא שחקן NBA לשעבר שיחק כ-9 שנים ב-NBA כששיחק באטלנטה הוקס, פיניקס סאנס, ניו יורק ניקס, אינדיאנה פייסרס, סקרמנטו קינגס וקליבלנד קאבלירס. Sedric היה גם פרשן למשחקי כדורסל בקולג' ב-ESPN.

 

ניתן לצפות בסרטונים באתר של פרויקט מקס www.projectmax.club