כותרות אחרונות
Search

3 ימים של שכרון חושים – יקב וילה וילהלמה, מושב בני עטרות 21-22/3 אירוע מכירה

3 ימים של שכרון חושים.!

תערוכת יינות אספנות נדירים לרכישה.!

 

אלפי יינות אספנות, יינות מתיישנים, יינות פרימיום, יינות של יקבים שכבר לא קיימים, אלכוהול מהמאה שעברה, מהארץ והעולם ובקבוקי ויסקי נדירים יוצעו למכירה. מתוכם מאות יוצגו באירוע.

 

יקב וילה וילהלמה, מושב בני עטרות  21-22/3  אירוע מכירה.

 

23/3 – תערוכת יינות ואלכוהול הפתוחה לקהל הרחב.  

 

בין התאריכים 21-23/3 יתקיים ביקב וילה וילהלמה במושב בני עטרות אירוע מכירה של יינות ובקבוקי אלכוהול בו יוצגו למכירה אלפי בקבוקי יינות אספנות , יינות מתיישנים, יינות פרימיום, יינות קידוש ייחודיים,  אלכוהול מהמאה שעברה, מהארץ והעולם ובקבוקי ויסקי נדירים. האירוע המתפרש על פני 3 ימים מתקיים ביוזמת ובהפקת הסומלייה, יוני מרומי קוה, מומחית היין מורן עשור ומוטי גולדמן, מבעלי יקב וילה וילהלמה. 

 

יקב טפרברג 1950 – צילום: יח"צ

 

בין היינות שימכרו באירוע: היינות הראשונים של מדינת ישראל, היינות הראשונים של יקבי רמת הגולן משנות ה- 80, המותגים הבינלאומיים של יינות עולם בינהם שאטו מרגו, שאטו הובריאון, שאטו להטור ,להפיט רוטשילד ועוד. כמו כן, יימכרו יינות  של מיקבים שכבר לא פועלים.

 

בימים חמישי ושישי תתקיים מכירה בלבד כאשר כל מבקר יוזמן לסייר במרתפים, להתרשם מהמבחר ולשמוע את סיפורו של כל בקבוק ובקבוק. ביום שבת, המקום יפתח לקהל הרחב והמבקרים יוכלו לבקר במרתפי היקב ולשמוע הסברים על היינות המוצגים.   

   

יינות יקב מרגלית – צילום: יח"צ

 

הסומלייה יוני מרומי-קוה:  "לכל אחד מהיינות יש סיפור משלו ואנו יותר מנשמח לספרו. כל מבקר באירוע יוזמן לסייר עמנו במרתפים השונים ולהתרשם מהבקבוקים ולשמוע על גלגוליהם. מדובר על אוצרות של ממש שהגיעו מאספנים." 

 

שעות פתיחה: חמישי –  10:00-24:00/ שישי- 10:00-17:30/ שבת – 11:00-23:00