כותרות אחרונות
Search

100 שנים של ידע ומקצועיות באים לידי ביטוי בקפה משובח ואיכותי של "לנדוור" !

משפחת לנדוור עוברת לתל-אביב, ומקימה את בית הקלייה הראשון במדינת ישראל שעוד לא נולדה 1933 צילום: יח"צ

100 שנים של ידע ומקצועיות באים לידי ביטוי בקפה משובח ואיכותי של "לנדוור".

הידעתם?  3 תנאים הכרחיים לקפה טעים וטוב: קפה משובח, מכשיר משובח ובריסטה מיומן…

 

אורי פדרמן, מנכ"ל קפה לנדוור – צילום ארכיון: אבי בר

 

חברת "קפה לנדוור"  הקיימת משנת 1919 הינה יצרנית הקפה הותיקה בישראל והשנייה בגודלה בארץ. המפעל המשוכלל מייצר קפה איכותי מפולי הקפה המשובחים בעולם.

 

צילום: רותי דותן

 

חדש!! חברת "לנדוור" משיקה קפסולות קפה תואמות נספרסו. החברה אשר שמה דגש על איכות מוצריה, מוציאה לשוק מוצר חדשני בתום תהליך פיתוח של שנתיים. הקפסולות עשויות אלומיניום להבדיל מרוב יצרני הקפסולות המוכרות קפסולות מפלסטיק אשר עלולות לפגום במכונת הקפה, בטריות הקפה ובטעמו. הקפסולות מוצעות ב-4 דרגות חוזק.

 

צילום: רותי דותן

 

את הקפה ניתן לרכוש במתחם ההדרכה החדש אשר במפעל "לנדוור" בחולון, וכן בחנויות הקונספט המיוחדות הפועלות ברמת החייל, מתחם הבורסה ברמת גן ובקרוב בערים נוספות. החנויות מרהיבות ביופיין ומעניקות חוויית קניה ייחודית.

 

צילום: רותי דותן

 

בחנויות המפעל ניתן לרכוש את כל מוצרי הקפה של לנדוור ו illy  מוצרים נלווים, מכונות קפה, מקינטות, ספלים ייחודיים מעוצבים לדוגמא סט קפה בעיצובו של האמן רון ארד ועוד….

 

צילום: רותי דותן

 

החברה מספקת קפה ומוצריו ל 78 סניפי קפה לנדוור בארץ, 2 בטורונטו ו-2 בבוסטון. כמו כן מתקיימת מכירת קפה גם בלונדון.

 

צילום: רותי דותן

 

 

חברת "לנדוור" היא היבואנית הבלעדית של קפה ILLY  האיטלקי, מותג האספרסו היוקרתי בעולם אשר מצטיין בנוסף לאיכות גם באסטטיקה ויופי. יש בעולם 28 שלוחות אוניברסיטה של אילי ופה בישראל הוקמה השלוחה ה-28.

 

צילום: רותי דותן

 

מרכז ההדרכה של "לנדוור" בחולון מיועד ללקוחות השוק המוסדי, בתי קפה, מסעדות, בתי מלון וכו'. המרכז מפעיל סדנאות להכנת קפה לבעלי בתי הקפה של "לנדוור" ולשוק המוסדי. כמו כן המקום מעניק שרות טכני ולוגיסטי לצרכני המכונות ברחבי הארץ.

 

צילום: רותי דותן

 

חברת "לנדוור" מייצרת 700 טון קפה בשנה, שנייה בגודלה מבחינת ייצור בישראל. החברה עומדת בכל התקנים הכי מחמירים, כשרות הכי גבוהה של בד"ץ העדה החרדית.

 

"לנדוור" – הכי וותיק, חדשני ואיכותי.