כותרות אחרונות
Search

תנאי שימוש

 

תנאי שימוש באתר

יצירת קשר: oktktr@gmail.com

ברוכים הבאים לאתר צרכנות+ האתר מנוהל ומופעל על ידי גוף פרטי  והשימוש בו בתכנים ובשירותים השונים שנמצאים בו מעידים  על הסכמתך לתנאים שנקבעו.  אשר על כן  הנך מתבקש לקרוא  בקפידה יתרה את התנאים ולפעול על פיהם.

תנאים אלה חלים על השימוש באתר  צרכנות+   באמצעות מחשב או כל מכשיר גלישה אחר  אחר (כגון: טלפון סלולארי, מחשבי כף יד למיניהם וכו…. כמו כן הם חלים על השימוש באתר, בין אם הגלישה נעשתה באמצעות רשת האינטרנט  הקיימת או נעשתה  באמצעות כל רשת אחרת.

הפנייה במסמך זה היא בלשון זכר אך הפנייה מכוונת לשני המינים 

1. הנך רשאי להשתמש באתר   צרכנות+  למטרות פרטיות  בלבד. מובהר בזאת שחל איסור מוחלט  להעתיק  או להשתמש, או לאפשר לאחרים להעתיק או להשתמש, בכל דרך שהיא בתוכן של האתר.

2.  הנך רשאי לשלוח כתבות והודעות אך הנך נדרש לשמור על כללי כבוד האדם, חוק איסור לשון הרע  ושפה נקייה ומכובדת. 

3. אין להציג תכנים מאתר   צרכנות+  בתוך מסגרת  גלויה או סמויה. 

4. אתר  צרכנות+   הוא פרטי ולא מסחרי למעט קבלת הודעות דוברות ופרסומים אחרים..

5. אין לקשר בין אתר   צרכנות+ לכל אתר שמכיל תכנים פורנוגראפיים ותכנים אחרים המעודדים לגזענות או להפליה פסולה ואו שמנוגדים לחוק, או כאלה שפרסומם נוגד את החוק או שהם מעודדים פעולות  המנוגדות לחוק.

6. אתר  צרכנות+  לא  ישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מכל קישור לתכנים מאתר pnns   צרכנות+  ומהצגה או פרסום של תכנים כאמור בכל דרך אחרת.  אתה נושא באחריות המלאה  לכל קישור, הצגה או פרסום של התכנים, שנעשו על ידך ומתחייב לפצות את  אתר   צרכנות+  בגין כל נזק שייגרם כתוצאה מכך.

7. מפעילי אתר  צרכנות+  רשאיים לסגור את האתר, לשנות מעת לעת את צורתו, מראהו וזמינותם של  התכנים המועלים לאתר כל זאת ללא כל צורך להודיע לך על כך מראש, ולא תהיה לך  או לכל אדם אחר כל  טענה, תביעה או דרישה כלפי pnns  צרכנות+  בקשר לכך.

8. מפעילי אתר   צרכנות+  יימנעו ככל שניתן ממסירת פרטיך האישיים לצד שלישי אלא במקרים חריגים כגון:   מחויבת לעשות כך על פי צו שיפוטי או אם יעמוד בפני מפעילי אתר  pnns  צרכנות+ איום בנקיטת  משפטיים פליליים או אזרחיים בגין פעולות שעשית באתר מפעילי אתר   צרכנות+ .

9. מפעילי אתר   צרכנות+  רשאיים לעשות שימוש בפרטיך האישיים לצורך שיפור השירותים שהאתר מציעה לך באתר, ליצירת קשר עמך  וכן התאמת האתר לצרכיך והעדפותיך האישיות.  אתר   צרכנות+    מתחייב שלא להעביר  למפרסמים או לכל גוף אחר מידע שעלול לזהותך באופן אישי, אלא אם תאשר זאת בעצמך.

10. במידה ותעשה באתר   צרכנות+   שימוש לא נכון או פוגע או בניגוד לנהלים נהיה רשאים לסמן את כתובת ה-IP שלך כמי שאינו מורשה יותר להיכנס לאתר זה.

11. באתר   צרכנות+ ייתכן ויהיו  קישורים  לאתרים רבים אחרים ומראש  אנו מסירים אחריות מכך  שקישור כלשהו אינו פועל ואין אנו אחראיים על תקינות הקישורים או נכונותם.

12.  מפעילי אתר  צרכנות+  רשאים לשנות את תנאי השימוש מעת לעת, להוסיף תנאים חדשים או להסיר אחרים והם יהיו תקפים מיד עם פרסומם באתר זה.

13. אתה תדרש לשפות ולפצות את את מפעילי אתר   צרכנות+  , כתביו,  מנהליו, או מי מטעמם בגין כל נזק,  או הוצאה שייגרמו להם ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט  עקב הפרת תנאי שימוש אלה.

14. צוות אתר  צרכנות+  עושה הכל כדי שהוא יהיה מעניין ואטרקטיבי ומאחל לך גלישה נעימה ומהנה

15. מאחר ואתר  צרכנות+  הוא אתר פרטי לכל דבר ועניין, יוכנסו מעת לעת  חדשות בנושאי פלילי בעסקים, מאמרים ומאין פרסומים שאינם קשורים כלל ועיקר לנושא צרכנות+  ולא תוכל להיות   לגולשים  טענה או דעה בנושא זה.