כותרות אחרונות
Search

שת״פ בין "זום" ו"בורג׳ ח׳ליפה" יאפשר ל-50 אלף המאושרים שלא הצליחו להגיע לדובאי, לצפות מרחוק בחגיגת האור הגדולה של השנה החדשה.

צילום: יח״צ: EMAAR

 

שת״פ בין "זום" ו"בורג׳ ח׳ליפה" יאפשר ל-50 אלף המאושרים שלא הצליחו  להגיע לדובאי, לצפות מרחוק בחגיגת האור הגדולה של השנה החדשה. 

 

שיתוף פעולה יוצא דופן נרקם השבוע בין חברת "EMAAR" האחראית על מבנה הבורג׳ ח׳ליפה המפורסם מדובאי, לבין חברת זום, לאירוח חי בזום שישדר לרחבי העולם את חגיגות השנה החדשה מהדאונטאון של דובאי. השידור יהיה פתוח בפני 50 אלף הנרשמים הראשונים והוא יאפשר לחזות באחת מתצוגות האור, לייזרים והזיקוקים הגדולות והמרשימות בעולם שיקרו מסביב ויוקרנו על 163 הקומות של הבורג׳ ח׳ליפה, אחד המבנים היותר אייקוניים בעולם ויעד תיירותי של לא מעט ישראלים בחודשים האחרונים.

 

החיבור לאירוע הגלובלי, על פי זום, מגיע בסיומה של שנה, בה תמכה החברה וסייעה למיליוני אנשים ברחבי העולם להתחבר עם חברים, משפחה ושותפים לעבודה ולקחת חלק בחגיגות בהן לא התאפשר לאנשים להגיע פיזית למקום החגיגה. ״זום שמחה לקחת חלק באירוע כה מונומנטלי בו הפלטפורמה שלנו תאפשר לאנשים מכל העולם לקחת חלק בשמחת הכניסה לשנה החדשה״, אמר אייב סמית׳ מנהל הקשרים הבינלאומיים בזום.

 

צילום: יח״צ/EMAAR

צילום: יח״צ:  EMAAR

 

החגיגה תשודר ב- 31 בדצמבר 2020 החל מהשעה18.30  זמן ישראל.

 

הגישה לאירוע החי וההרשמה (שנדרשת) נמצאת בלינק הבא: https://bit.ly/34ARq2L

 

ולמי שבכל זאת הצליח להגיע ולהישאר בדובאי, EMAAR מציינת כי ניתן יהיה לראות את מפגן האורות הלייזרים והזיקוקים, משטח הצפייה הפומבי שממוקם בשדרת שייח׳ מוחמד בין ראשיד, כמו גם מכמה מבתי המלון שסמוכים לבורג׳.

 

וככה זה נראה עם סיום 2019:

https://youtu.be/tlfVgrmcego