כותרות אחרונות
Search

חצי שנה לאחר פתיחת מלון העסקים "פרימה לינק" בפתח תקווה, פותחת הרשת את מלון העסקים 'פרימה מילניום' ברעננה

רשת מלונות פרימה מובילת הסגמנט העסקי בישראל פותחת את מלון 'פרימה מילניום', המלון הראשון ברעננה

חצי שנה לאחר פתיחת מלון העסקים "פרימה לינק" בפתח תקווה, פותחת הרשת את מלון העסקים 'פרימה מילניום' ברעננה

מלון 'פרימה מילניום' ממוקם בלב פארק העסקים של רעננה ומציעה פתרון לשוהים באזור למטרות עסקים, כנסים ואירועים משפחתיים.

 

אבי דור, מנכ"ל מלונות פרימה: "הקמת מלון עסקי ברעננה הוא צעד המשך למהלך השקת 'פרימה לינק', המלון העסקי הראשון שפתחנו לפני כחצי שנה בעיר פתח תקווה. הקמת מלונות עסקיים הוא צעד חשוב בפיתוח העסקי של רשת מלונות פרימה והיא תוצאה של למידת צרכי השוק והמגמות המשתנות בתחום המלונאות בישראל ובעולם".

 

זאב בילסקי, ראש עיריית רעננה: "אנחנו גאים ומתרגשים לרגל פתיחת מלון העסקים הראשון ברעננה, מלון פרימה מילניום. אין לנו ספק שהשילוב של מלון איכותי, תמהיל עסקים מגוון ותשתיות התחבורה המתקדמות שיש ברעננה, יביאו לעלייה נוספת בפופולריות של אזור התעשייה בעיר וימשכו לכאן עוד חברות ועוד קונים לרווחת כל העוסקים בכך".

 

מלון 'פרימה מילניום', המלון הראשון ברעננה – צילום: יח"צ

רשת מלונות "פרימה" ממשיכה לקדם את המלונאות העסקית בישראל. הרשת השיקה את המלון הראשון ברעננה, מלון "פרימה מילניום", זאת פחות משנה לאחר פתיחת מלון "פרימה לינק" בפתח תקוה.

 

מלון 'פרימה מילניום' ממוקם בלב פארק העסקים של רעננה והוא מציע פתרון מצוין לשוהים באזור השרון למטרות עסקים ולמען הקהילה המקומית. המלון החדש מאובזר ומעוצב בסטנדרט גבוהה והוא מציע טרקלין עסקים מפואר ומאובזר, בר- קפה, כניסה חופשית למועדון הכושר והבריאות 'הומלס פלייס', חדרי ישיבות ואולם כנסים.

 

טרקלין עסקים במלון 'פרימה מילניום', המלון הראשון ברעננה – צילום: יח"צ

את המלון תכנן האדריכל ארי שאלתיאל

המלון משתרע על שטח של 12.000 מ"ר והוא כולל 140 חדרים מעוצבים ב- 5 קטגוריות, מחדרי קלאסיק ועד חדרי פרימיום מרווחים עם מרפסת גדולה. המלון מציע אולם כנסים וחדרי ישיבות הנותנים מענה לאירוח עסקי כגון ימי עיון כנסים עסקיים ועוד…, לצד אירועים משפחתיים כגון שבתות חתן. במלון תפעל גם מסעדה כשרה בנוסף לשירותי ההסעדה הקבועים של המלון.

 

בריכת שחיה חצי אולימפית מקורה ומחוממת הולמס פלייס רעננה' – צילום: יח"צ

 

רשת מלונות פרימה חתמה על שיתוף פעולה עם רשת 'הולמס פלייס'

יתרון נוסף של המלון הוא קרבתו למועדון הכושר והבריאות פרמיום 'הולמס פלייס רעננה'. רשת מלונות פרימה חתמה על שיתוף פעולה עם רשת הולמס פלייס במסגרתו יוכלו כל אורחי המלון ליהנות ללא עלות במתקני המכון, מתקני הבריכה והספא של מועדון. המועדון ששטחו 4,200 מ"ר, מציע לאורחים לכל אורך שעות היום בריכת שחיה חצי אולימפית מקורה ומחוממת, סטודיו אירובי עם מערכת חוגים מגוונת, חדר ספינינג מפואר, מתחם מכשירי כוח, ג'קוזי, סאונה יבשה ורטובה וחדרי טיפולים מעוצבים שיציעו לאורחים המלון תפריט מגוון של טיפולי ספא ועיסויים בהנחה ניכרת.  

 

אירועים וכנסים במלון 'פרימה מילניום', המלון הראשון ברעננה – צילום: יח"צ

 

גיל עמרם, מנהל 'פרימה מילניום: "זיהינו פוטנציאל רב אצל קהלי יעד שאינם מקבלים מענה בשוק המלונאות הנוכחי. צמיחתם המשמעותית של מרכזי הייטק בשרון בערים כגון רעננה, לצד בעיית הפקקים בכניסות לתל אביב וממנה, העלו את הצורך בקרב אנשי עסקים המגיעים לשהות במלון הסמוך לחברה אליה הוזמנו. לצד הסגמנט העסקי, תושבי רעננה והסביבה יזכו למענה הולם באירוח משפחות וקרובים במלון, כמו גם עריכת אירועים ושמחות משפחתיות. במלון תיפתח מסעדה איכותית כשרה שתציע חווית קולינריה לתושבי השרון בכלל ורעננה בפרט וכמובן שתיתן מענה לחברות העסקיות הסמוכות למלון. אנו מתכננים ליצור במסעדה קונספט שישלב אירועי תרבות כגון הרצאות , הרכבים מוסיקליים אשר ישתלבו באווירת המסעדה.

 

מלונות "פרימה לינק" ו"פרימה מילניום"  הוקמו בשיתוף עם  חברת מליסרון, כחלק משותפות אסטרטגית ארוכת טווח בין רשת פרימה לחברת מליסרון שבבעלות משפחת עופר.

 

אבי דור, מנכ"ל רשת מלונות פרימה – צילום: יח"צ

 

אבי דור, מנכ"ל רשת מלונות פרימה: "לפני פחות משנה פתחנו את שעריו של המלון העסקי בפתח תקווה וניתן לומר כי הצורך בסגמנט העסקי קיים. אנחנו נמצאים באופן קבוע במגמות עלייה שוטפות של ביקוש לאירוח במלון. בחצי השנה האחרונה חתמנו עם מרבית החברות העסקיות המקומיות והבינלאומיות הסובבות אותנו על הסכמי אירוח. רעננה, כעיר מתפתחת בעלת חברות עסקים רבות, מהווה חלק מאסטרטגיה כללית של הרשת של יציאה ממרכזי התיירות הקלאסיים ופיתוח ערי תיירות חדשות.  בכך אנו מצטרפים למגמה העולמית וגאים לקחת חלק נכבד במגמה הזו גם בישראל".

 

עוד הוסיף דור: "למידת צרכי השוק והמגמות המשתנות בעולם הביאו אותנו להעמקת ההשקעות בפלחי תיירות מתפתחים כגון התיירות העסקית. רשתות בתי המלון, הרשויות המקומיות ומשרדי הממשלה צריכים להתאים את עצמם לשינויים המתחוללים בשוק. אם נדע לעשות את ההתאמות הללו, נצא נשכרים בכל ההיבטים: הערים ייהנו מפיתוח כלכלי שמביא אתו מלון הפועל בשטחה, התיירים ייהנו משרותי מלונאות מגוונים המותאמים יותר לצרכיהם והרשתות עצמן ייהנו מכניסה לשוק צרכני מתפתח אשר הוא פחות נתון להשפעות של גורמים בלתי צפויים כגון מצב ביטחוני לא יציב".

 

זאב בילסקי, ראש עיריית רעננה: "אנחנו גאים ומתרגשים לרגל פתיחת מלון העסקים הראשון ברעננה, מלון פרימה מילניום. אין לנו ספק שהשילוב של מלון איכותי, תמהיל עסקים מגוון ותשתיות התחבורה המתקדמות שיש ברעננה, יביאו לעלייה נוספת בפופולריות של אזור התעשייה בעיר וימשכו לכאן עוד חברות ועוד קונים לרווחת כל העוסקים בכך".

 

גיא בלנקשטיין, מנכ"ל קבוצת הולמס פלייס': "כמי שמובילים את תחום הכושר והבריאות בישראל אנו מרגישים מחויבות להביא את המקצועיות והניסיון שלנו למגוון רחב ביותר של קהלים. כחלק מיישום המהלך אנו מעודדים שיתופי פעולה עם גורמים מעולמות הבריאות העסקים והתיירות. החיבור עם רשת מלונות פרימה הוא נדבך נוסף ביישום אסטרטגיית ההתרחבות של הקבוצה".

מחירים

סוג חדר

זוג

יחיד

קלאסיק

900 ₪

830 ₪

דלקס

990 ₪

920 ₪

אקזקיוטיב כולל כניסה לטרקלין

1010 ₪

940 ₪

פרימיום כולל כניסה לטרקלין

1035 ₪

965 ₪

פרימיום בלקוני (מרפסת) כולל כניסה לטרקלין

1165 ₪

1095 ₪

המחירים לחדר, ללילה וכוללים ארוחת בוקר. כוללים מע"מ.

 

כתובת המלון: רחוב התדהר 2, רעננה 09-7636363.

לינק לאתר הרשת:

https://www.prima.co.il/

 

על רשת מלונות "פרימה"

פרימה היא רשת מלונות קונספט המציעה חוויה ייחודית לאורחיה. לרשת 14 מלונות ברחבי הארץ מטבריה ועד אילת. בין המלונות: 'פרימה מיוזיק' באילת, 'ספא קלאב' ו- 'אואזיס' בים המלח, 'פרימה פאלאס', הפונה לקהל החרדי וזאת בנוסף לשלושה מלונות קונספט בירושלים , פרימה המלכים , פרימה רויאל ופרימה פארק . בשנים האחרונות רכשה הרשת מספר מלונות ושיפצה כמה ממלונות הרשת הוותיקים. השנה פתחה החברה בתל אביב את 'הוטל 75', ושיפצה את שני המלונות הנוספים בעיר : מלון פרימה סיטי ואת מלון פרימה תל אביב. הוספת מלונות לרשת היא חלק אינטגרלי מאסטרטגיית הצמיחה וההתחדשות של הרשת, אותה מובילים בעל הרשת משפחת מוסקוביץ' בראשות מרק מוסקוביץ' ומנכ"ל הרשת אבי דור.

 

מלון 'פרימה מילניום', המלון הראשון ברעננה – צילומים: יח"צ